• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ráno jsou tam jsou jsou tam!!!! dvě II !!!!
Druhá je o hodně slabší ale je tam, vidí to i manža!!!!!!!!!!!!!
Tak snad to dobře dopadne :dizzy_face: :sweat_smile:
4. srp 2010 v 07:10  • Odpověz
Baji, hrozneeeeeeeeeeeeee moc Vám to přeji. Gratulovat se sice nemá ale já musímmmmm :wink:

Moc moc Vám přeji ať je vše tak jak má. Hlavně ať je vše bez komplikací
4. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
@bajoch : Tak to je úžasná zprávička!! Držím i dál pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
Baji to je parádááááá! :slight_smile: Budem tu mít další těhuvlnu! :wink:
4. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
No ale na druhou stranu je to na prd.....už tu budu sama samotinkááá :pensive:
4. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@bajoch Báji, mooooooc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď aby sílila :wink: podávej každý den zprávy :wink:
4. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
Holky díky moc!!!
4. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
Baji gratulujuuuuu:slight_smile: a držím palečky ať to dopadne dobře a čárečky sílí!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
4. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
@ewulin děkuju!
Dnešní čárečka je slinější a vykoukla dřív....jupíííí
5. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
@bajoch no to je super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hoď zase foto do alba, ať zavzpomínám :wink:
5. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
@bajoch : Ještě jednou moooooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: A držím všechny palečky :dizzy_face:
5. srp 2010 v 07:42  • Odpověz
@dlouhovlasa.evzenie Rozkaz šéfe :grinning:
kuk do alba :wink:
5. srp 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky, my mame konecne po navstevach, tak si konecne zacinam uzivat malyho. Priste vsem ohlasim datum porodu o mesic pozdeji :grinning:
@bajoch To je krasna zpravicka! Mooooc gratuluju!!!! Taky jsem si zavzpominala kdyz se mrkla na ty tvoje //, mne to prijde uz tak davno :dizzy_face:
Tak ted uz vam tady zbyva jen Chersi? Tak Baji, naplivej sem ty tehu bacily at jste uz komplet :wink:
A co @jaspina ? Jak se citis? A co ranni nevolnosti?
@anoli cetla jsem, co ti dr zjistily tak hlavne at se ti to samo vyleci a nemusis na operaci. To jsou teda starosti :unamused: Chapu te, ze to musi byt hodne neprijemny. Ja mam hemeroidy taky porad a to jsem stejne nakonec nerodila prirozene, to nevim, co bych tam jinak mela :confounded: Takze jeste navic trhlinka te musi poradne potrapit. No a ja teda taky doufam, ze pristi porod bude taky lepsi....i moje gyndarka mne rikala, ze jsem mela ten nejhorsi mozny porod, jaky muze byt, takze me utesila, ze horsi uz to byt priste nemuze :sweat_smile:

Holky, berete po porodu nejakou antikoncepci? Mne dr. nabizela spiralu, ale ja nevim, moc se mne do ni nechce. Prasky zas nemuzu, byvalo mne z nich spatne.
6. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
@bublinka děkuju :wink:
teda tvoje gyndařka je vtipná :grinning:
a jakpak Lukášek roste?
6. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
novým těhulkám gratuluji :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
krásné ránko,
jak pak se máte nové těhulky a netěhulko??? :dizzy_face: vencán už je 4 měsíce a dvě hodiny na světě :dizzy_face: letí to jako blázen.. ale už je s nm větší sranda a není to jen ležíc a spící mimino...
byly jsme s kamarádkama na pivo a byla tam i holčina, jak jsem o ní psala, že půjdou na IVF - tak manovi dali vitamíny na zlepšení kvality spermií a za tři měsíce to pomohlo a ona othotněla, ale v 9tt potratila :frowning2: do toho jim umřel pes, no hrozný :frowning2: mám pocit, že těch potratů je kolem mě nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jaspina tak jak je ti? Já jdu dnes pro homeopatika pro ségru, aby už neblila, tak pak ti dám vědět jestli pomohly..

@bajoch a ty už nebudeš testovat? já se vždycky těšila jak vyběhla ta čárka :sweat_smile: a furt jsem čekala aby byla silnější než kontrolní :wink:

@chersi a ty teda co? Podívej se na holky, zabojovaly a budou mít mimíse :dizzy_face: já myslím, že pokud to mimčo opravdu chceš, tak bys končn mla změnit tu doktorku a manžu poslat na spermio, vždyť už se snažíte strašně dlouho.. a nějaou "odměnu" už by to chtělo :dizzy_face: budu držet palce!
10. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
@dlouhovlasa.evzenie přesně tak už testovat nebudu...no i když možná ještě nějakej ten papírek počůrám :slight_smile: taky mě na to baví koukat :grinning:
no to teda letí!!!!
Ani mi o těch potratech nemluv, včera mi zase jedna známá kladla na srdce hlavně buď v klidu a optarná na sebe, mně se to nevyplatilo.... :frowning2:
Jinak já si těhulkování zatím užívám, pořád se usmívám jak měsíček na hnoji, s manželem ani náznak křivého slova nebo hádky :astonished: fyzicky už je to horší, bolí mě prsa a to jsem zvyklá spát na břiše, jsem strašně ale fakt strašně nafouklá, v noci blbě spím, je mi furt zle ale zvracela jsem zatím jen jednou, jo a co dvě hodiny mám na něco chuť manžel se mi to snaží plnit a já pak vždycky sním trochu a už nechci a za dvě hodiny znova :grinning:
10. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
@dlouhovlasa.evzenie : zuzi, už jsem se rozhodla teda zatím že až doberu po 3 mesících ten duphaston a pokud nic, (jako že asi ne) tak si nechám vypsat žádanku pro manžela na spermio. Zatím. To už bude mít více času v práci tak bude mít i čas naplnit kelímek :pensive:
11. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
Dlouho jsem tu nebyla... nějak pořád není čas. :slight_smile: Teda, co to vidím??? Baji, moc moc moc ti gratuluju k //!!!!!!!!!!!!!!!! Mám z toho fakt velkou radost a přeju ti to. Je to super! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže teď už zbývá jen chersík?

Zuzi, toto letí, co? Právě na dětech teď uvidíme, jak moc rychle život utíká... :wink:

My jsme byli na dovče v Krkonoších a moc jsme si to užili. Příští rok pojedeme na pár dnů zase. I Nikinkovi se tam líbilo, pořád spinkal, asi mu dělal dobře ten čistý vzduch. :slight_smile: Jestli se chcete podívat na pár fotek, tady je odkaz: http://mikulky2.rajce.idnes.cz/Krkonose_2010/

bubli, já antikoncepci neberu a zatím o ní ani nepřemýšlím...

A co jinak? Jak dovolenkujete? chersi, máš nějaké fotky z dovči?
11. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jo, abych nezapomněla --- Zuzi, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
Taktéž se přidávám s přáníčkem :wink:
12. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
12. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky moje! :slight_smile: Máme dík rekonstrukci rozkopaný skoro celý dům a spáváme v kuchyni.. ale už to ani neřeším a jsem v klidu - teď čekáme jestli nám dají ten úvěr nebo ne a podle toho budem dělat dál.. dík tomu rozkopání jsme měli odpojený net, ale včera jsem ukecala Jarka, aby mi ho zapojil, že už to nevydržím! :grinning:
V úterý jsem byla na Prediku, tak test byl negativní, takže super. Akorát prcek byl stočený do klubíčka a měl nožičky za hlavou a odmítal ukázat, že má nosík :sweat_smile: tak jsem musela jít do čekárny a chodit, aby se vzbudil a pak už se předváděl. Je to broučínek! Pořád jsem ukecávala doktorku, ať se mrkne co to bude, tak zatím říkala, že to není jisté, ale že by to spíš viděla na holčičku :dizzy_face: Takže asi bude Terezka - já jsem měla vybraných asi 12 jmen a Jarek se na to mrkl a proškrtal to tím stylem, že tam zůstala jen Terezka :grinning: a kluk by byl Jarek. Tak uvidíme jestli se to ještě změní nebo ne..
Jinak teda bliju furt - teď jsem si brala 2 dny čípky, tak jsem nezvracela, ale v pondělí naprosto šíleně.. Ale co, člověk to kvůli tomu zlatíčku musí vydržet že jo? :wink:
12. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Jaspinko, no my už jsme si říkali, kde se nám touláš :wink: :wink: dobře že jsi Jarka přemluvila, aby ti net zapojil :slight_smile:
Jak říkáš kvuli zlatíčku vydržíme vše :slight_smile: já zatím nebleju, ale špatně mi bývá, nejhorší je asi ta moje zácpa a tím pádem jsem nafouklá jak vzducholoď :astonished:
My budeme mít taky Terezku!!!!! A nebo teda Danečka, i když manžílek když už je to reálně tady začíná uvažovat o tom že by chtěl Tomáška po sobě :grinning: takže až prďolku uvidí určitě to bude Tomášek :grinning:
12. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Baji mě začalo být fest zle až tak kolem 10tt - ale třeba tě to mine.. Mě už by mělo být asi líp podle toho co se říká, ale zatím ne.. Já jsem vždycky chtěla Terku, ale teď je jich právě tolik, že jsem přemýšlela nad Emičkou nebo Anitkou, ale Jarek je proti no :grinning:
12. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
Ale no tak holky!!!! Snad nám neupadá diskuse, šup šup chtělo by to trochu vzpruhy :wink:
jakpak se máte, co děláte?
17. srp 2010 v 00:29  • Odpověz
@anoli
@dlouhovlasa.evzenie

krásné nové profilové fotečky maminky!!!!! Sluší vám to!
17. srp 2010 v 00:31  • Odpověz
Baji já se mám fajn - zle mi bývá tak ob den, ale už bliju jako profík :grinning: a taky mám furt velkou rýmu z alergie, ale užívám si to období. Mám dojem, že jsem si to po tom UTZ na Prediku nějak víc uvědomila a chytila mě mánie růžových oblečků, takže jestli mu příště objeví švrndu, tak to bude teda sranda :grinning:
A jak ty?
17. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
Jaspi, no bývá mi zle, mám pořád divně v puse takže pořád piju :slight_smile: , bolí mě prsa a co je nejhorší strašně blbě spím, bolí mě prsa-jsem zvyklá spát na břichu :unamused: , brní mě nohy a ruce, bolí mě břicho, pak spím jako paragraf a zablokuje se mi páteř no prostě bezva a užívám si to :grinning: už se nemůžu dočkat pátku :dizzy_face:
už jsem obdržela od kámošky pytel s oblečkama po malé- jsou většinou růžové....tak uvidíme ale nejda se tam modrá, žlutá, bílá, hnědá....takže si nechám určitě aspoň něci i když to bude daneček, plus mi půjčí postýlku, cestovní postýlku, chůvičky a nosič chicco....bezva mít kolem sebe lidi co už dětičky maj :wink:
17. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
Baji taky už jsem včera obdržela nějaké věci od kamarádky a taky už jsem se neudržela na uzdě a objednala nějaké věci z netu :sweat_smile: Všecky růžové :grinning:
Ty prsa jsem měla taky tak, ale teď už v pohodě, takže vydrž - ono to povolí :wink: A mazej si je, ať nemáš strie :wink:
18. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.