• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky :wink:
naše fazolka má 4,4mm, už bylo vidět i srdíčko, jsme v pořádku a jsme v 6+1tt
jupíííííí jsme moc šťastní
20. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
Baji moc gratuluju :wink:
20. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@jaspina děkuju :wink:

My dneska odjíždíme do Chorvatska takže se s vámi na 14 dní loučím
opatrujte se tu :wink:
20. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
baji, hlavne ty se tam opatruj :dizzy_face:
20. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
Baji tam to máš můj obdiv - já bych si na takovou cestu netroufla. Normálně holky v pátek na mě byla kontrola ze socky! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale měli smůlu - zrovna jsem byla doma :grinning:
23. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
Chersíku a co ty a ta tvá doktroka?
23. srp 2010 v 08:21  • Odpověz
jspi, to ji na tebe fakt zaměstnavatel poslal jo? to se tady u nas nedela, ale nekteří by to potřebovali.

No a já s Dr. v sobotu jsem dobrala první plato duphastonu, mám jeste 2 (na 2 mesice) no a ze se mame snazit a kdyz nic, pak centrum.

Ja jsem se stejne dohodla s Fandou že ho na tu zimu objednám na spermiogram
23. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
baji, taky moc gratuluju ke kontrole :dizzy_face: Koukám, že na cestě je další dubňátko. :grinning: My jsme měli první termín po první kontrole taky 14.4.!!! Ale na druhé kontrole Dr. zjistila, že je mimísek menší, takže nám termín posunula na 22.4. Jsem zvědavá, kdy se vyklube váš mimísek. :wink: :slight_smile:

Nám byli předevčírem už 4 měsíce!!! Nějak rychle to letí!!!!!!!!! :astonished:
23. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
Chersi nemyslím, že je na mě poslal zaměstnavatel - on teď je na Krétě a ani nevěřím, že by to dělal.. Ale oni teď chodí často sami od sebe a klidně ti přijdou 2 dny po sobě.. Prý mají takto úspěšnost 40% co nejsou doma..
Jo a nechci ti fakt do toho mluvit nebo tak něco, ale než centrum bych volila jinou doktorku a to co nejdřív.. On totiž duphaston sám o sobě ten problém neřeší.. Měla ti ho dát v kombinaci s clostilem a ještě třeba píchat Pregnyl. Takhle by ti zajistila ovulku.. ten duphík je vyloženě na to, aby ti prostě dorazila MS.. a přijde mi škoda cpát vás do centra když vám v podstatě nic nedala.. Třeba vám to dají pak oni,m ale otázka co všecko tam zaplatíte.. I na SPG většinou gyndař chlapa pošle dřív než do ženské cpe hormony.. A tobě by měla udělat horm. profil jako první věc a zjistit jestli máš ovulku :wink:
Anoli teda vy rostete :slight_smile: Já už bych taky chtěla mít tak staré miminko - ty úplně malinké mi přijdou hrozně křehké a já se budu bát oblíkání a tak..
25. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
Jaspi, mě je to všechno jasný. Já mám z tý změny asi strach - nevím. Pořád uvažuju že přejdu do těch hořovic. ted mám 4 den po dobraní duphastonu, tak bych to měla dostat, a pak tam asi zavolám a zeptám se jestli berou. Holt by mi zbyly 2 krabicky prasku doma
25. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
Cher ty léky bys přece mohla dobrat - akorát by ti k tom dali ten clostil.. Já jsem taky měla fakt zábrany jít k nové doktorce.. Bála jsem se, že toho třeba budu pak litovat a tak.. Ale pak jsem té nové zavolala a zeptala jsem se jí, jestli by ten můj problém řešila a jak.. No a bylo vidět, že na rozdíl od té mé tehdejší doktorky by ona opravud něco dělala, tak jsem tehdy přešla.. Byla jsem vzteklá na tu původní, protože mě ten den v ordinaci vytočila, tak to šlo samo.. Nejlíp člověk práskne dveřma když je nasr..... :wink:
25. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@jaspina jojo to je mi jasné, ona se vždycky tváří jako cukrblik, a řekne mi ale jo vždyť vy jste ještě mladounka, ja ano, ale fandovi bude 27, a ja nechci abysme meli dite az po jeho 30 tce
25. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
Chersíku to si musíš rozmyslet ty sama...když víš jaká je, tak proč u ní ztrácíš čas?
26. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
Vím vím, že máte všechny tady pravdu - jen jsem asi v tomhle děsně nerozhodná. Tedka mám problémy v práci, uvažuji o výpovědi, je to všechno moc složitý. Nejenom doktorka, kterou se ted snažím podvedome presunou at na 3 kolej.

Hlavne ted cekam ten menzes co by mel dorazit. Je to 5 dní po dobrání duphastonu a kamaradka jeste nikde :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
jaspi, neboj, to zvládneš, stejně jako jsme to zvládli i my ostatní. :wink: Člověk se bojí, ale pak ho stejně oblíkat musíš, takže si zvykneš. No a ani se nenaděješ a budou mu 4 měsíce! :grinning: :wink:
26. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
mohla bych se k vám všem přidat??
26. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
evelinko, budeme jen rádi když se přídáš
27. srp 2010 v 07:20  • Odpověz
Ahoj Eveli, klidně se přidej - třeba to tu zas aspoň trošku ožije :wink:
27. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@eveleninka Koukám že jsi z berounského okresu, já taky.

Opravdu budem rádi že se to tu zase rohýbe. Z většiny holek už jsou maminy, a další část na svého broučká čeká, až se vyklube na svět.
28. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
ano jsem z berounska,tyto stránky mi doporučila moje nejlepší kamarádka která je taky navštěvuje a bude v říjnu mamčou...
29. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
Tady to holky poradí, můžeš se tu i vypovídat - je to tu jedna velká parta skvělých lidiček
30. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoooj holky,hlásím účast po delší době:slight_smile:.maličký je nezmar,malinko spí a ke všemu ho trápí koliky,tak s tím bojujeme,ale je úžasný!
Ty jo,Jaspi,toto letí skoro půlka těhu za tebou.jak se cítíš?
chersi,šupkej k doktorce která bude pořádna!Ten poklad co pak budeš mít doma,stojí za všechno!
Evelininka:vítej mezi námi! :wink:
30. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se tu máte? :slight_smile:

@jaspina : Téééda u Tebe to ňák letí s těma tt :sweat_smile: :dizzy_face: To je neskutečné, jak to utíká :slight_smile: A jak se cítíš? :dizzy_face:
@anoli : Koukám, jak rostete... Letí to, letí :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
po straaasne dlhej dobe som sa ukazala :slight_smile:
ale sem tam som si vas precitala ze co nove a pozerala albumy no ten cas strasne leti az je to neuveritelne
ako sa mate???a co nove?
30. srp 2010 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
teda Eli, ty už to máš za pár!!!!!!!! :astonished: Přeju ti rychlý porod a hlavně ať jste oba zdraví. Držím ti palečky!!! :wink: :dizzy_face:
jaspi, tobě se to taky krátí... je to fakt neskutečný, jak ten čas letí... :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
@anoli : Ahojky.
jj, je to už za pár...Až tomu sama nemůžu uvěřit!! :sweat_smile: Začali mi pěkně poslíčci a všichni říkají, že to vypadá, že malej půjde ven dřív! Já teda ten pocitmám jenom chvilkama, ž epůjde dřív, ale třeba dneska za celou noc, žádný poslíček jenom mi tvrdlo břicho!
Dneska jdeme na KO do porodky, tak jsem zvědavá :wink:
2. zář 2010 v 06:58  • Odpověz
Ahoj holky, už mi bylo docela fajn - zvracení bylo lepší, ale teď jsem asi měla střevní chřipku, tak jsem myslela, že fakt zdechnu - hlavně doufám, že je v pořádku malá! Já už chci cítit pohyby :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím návrat z dovolené...bylo to bezva, ale já se stejně nemohla dočkat pondělka až půjdem na další UTZ :sweat_smile:

@eliska_v už budete mít svého chlapečka u sebe, přeju ať je v še OK :wink:

@jaspina určitě je vše v pořádku,
já moc nezvracím, ale blbě mi bývá teda kvalitně :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
@nathali gratuluju!
4. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
nat, moc moc gratuluju! Tak jsi se konečně taky dočkala, viď? :wink: :dizzy_face:
jaspi, ty už víš, že to bude holčička? Neboj, když náš Nikoušek přežil dvoje antibiotika, tak tvoje mimi chřipku taky. :wink:

4. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.