• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
@nathali - mocinky gratuluji a tiše přeji aby ve dopadlo tak jak má :dizzy_face:

Holk mu budem tento mešíc zřejmě bez sexu :( mám zlomeny 4 prst na leve noze, nemuzu na to slapnou, fanda e mi snazi pomahat - no nevim nevim.
5. zář 2010 v 09:29  • Odpověz
Jeje chersíku copak jsi prováděla?myslím že sex jde i se zlomeným malíčkem :wink:
5. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz
ahoj holky dakujem :slight_smile: ste straaaasne zlatunke :slight_smile:
a ako sa mate??
5. zář 2010 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali : Moooc gratuluju a ať máš bezproblémové těhulkování :dizzy_face:
5. zář 2010 v 16:44  • Odpověz
@chersi : Neboj, i když máš zlomené prstíčky... Sexovat můžete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@bajoch : jak se cítíš?? :wink:
5. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
baji, mám zlomeny " prsteníček " takže nic mic jak se mi opírá o ty další - i když to mám stažené. JJ sexovam můžem ale jakmile mi prinkne do nohy - konec, protže to je neuveřitelny jak to bolí. Zrovna včera se trefil, až mi slzy vyhrkli. :unamused:

nathali, hlavně na sebe dávejte pozor :wink:
5. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
@eliska_v kez by akurat vcera som zacala krvacat :cry: najprv slabo a teraz sa to troska zosilnelo tak som dostala ascorbutin som taka vylakana ale vraj je to takto skoro normalne no zajtra rano idem na kontrolu lebo dnes ani nezaspim a inak nic nerobim priatel mi vsetko zakal len lezat mozem
5. zář 2010 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali : Já jsem ze začátku taky krvácela a pak ještě v 10tt...Chce to jenom ležet, ležet a ležet!! Miminko Ti za to stojí!! :dizzy_face: :dizzy_face: Já musela ležet a nic nedělat dost dlouho a ještě co Ti sama doporučím..teď nemějte sexík...je to lepší! :wink: Tak držím palce na KO :wink:

@chersi : Tak si manžel dá trošku větší pozor a půjde to... :sunglasses: :wink:
5. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@eliska_v no o sex teraz nemam ziadny zaujem
no bojim sa berem sice teraz lieky na to ale idem radsej na pohotovost lebo na nete som citala ze to moze byt aj potrat a strasne sa bojim ako hovoris lezat a lezat a aj lezim len mna aj podbrusko boli a ked neviem co sa deje som s toho hotova :frowning2:
5. zář 2010 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz
@chersi a ako sa mas??? co sa ti stalo ked mas zlomeny prstik??
5. zář 2010 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jé já jsem si toho u Nat nevšimla - gratulace veliká!
Anoli už nám to 2x řekli, že nesspíš holčička, tak asi jo.. :slight_smile:
5. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
Nathali já jsem taky špinila několikrát na začátku.. taky jsem měla jen ascorutin a až byl vidět i váček, tak mi dala Utrogestan . Držím ti všechny palce co mám :wink:
5. zář 2010 v 18:10  • Odpověz
@jaspina : tak že by holčička??! To je hezký :wink:
5. zář 2010 v 18:10  • Odpověz
@eliska_v Zatím to tak vypadá a snad to tak i zůstane - už nakupujem v růžové :grinning:
5. zář 2010 v 18:11  • Odpověz
@jaspina : Já taky chtěla nakoupovat růžové, ale toho pindíka nám nikdo neodpáral! :grinning: :grinning: Takže u nás barva růžová neprošla :grinning: :grinning:
5. zář 2010 v 18:13  • Odpověz
@eliska_v cítím se fajn a strašně moc se těším na zítřejší ultrazvuk, nezvracím, bývá mi dost zle ale nejn ráno prostě kdykoliv během dne,i v noci, zakousnu suchej rohlík, zapiju steudenou vodou a je to OK.

5. zář 2010 v 18:13  • Odpověz
Baji tak držím palce aby zvracení ani nepřišlo :wink: Mě přešlo teď ke konci 4měsíce a pro změnu bliju z migrén, ale naštěstí né denně..
Eli třeba nám ještě ten pinďa taky vykoukne :wink: :grinning:
5. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@bajoch : Tak to buď ráda, že nezvracíš...Já zvracela do 5 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak když jsem si říkala, že si to začnu konečně užívat, tak se ukázalo zase něco jiného..Takže já vlastně celé těhu měla takové, že bych ho moc nikomu nepřála a teď si taky užívám! Už se jenom "modlím" ať malej vykoukne jinak zešílím!! :sweat_smile:

@jaspina : To už asi ne! Já když byla v 19tt na UTZ, tak nám řekli chlapečka a pak ještě ho na každém UTZ potvrdili... :wink:
5. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
ahoj babulky tak teraz som sa vratila sme presne 5tt a krasne nas lekar nasiel dali mi inekciu a nariadili klud a nic nerobenie no zajtra musim k svojmu lekarovi tak som zvedava co mi povie
5. zář 2010 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
@nathali jsem ráda že je vše v pořádku, tak na sebe dávejte s prďolkou pozor! A jak radila Eliška i lékař jen ležet, ležet a ležet :wink:
5. zář 2010 ve 22:30  • Odpověz
Zdravím holky moje!
Naše miminko je v pořádku, měří 2cm, v pondělí jdeme do poradny, srdíčko klepe a je to prostě nádhera, krásnej pocit
6. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
Holky neznáte náhodou někoho na pojišťovně nebo nepracujete přímo některá na pojišťovně?
6. zář 2010 v 10:40  • Odpověz

@bajoch ahojky, moc gratuluju k miminku, sice nechodím do této diskuze, ale můj manžel pracuje v pojišťovně :slight_smile:
7. zář 2010 v 01:07  • Odpověz
Baji že je to hrozně velká nádhera, vidět toho prďolku na UTZ jak mu ťuká srdíčko a pak jak se vrtí :dizzy_face: Vždycky jdu od doktorky úplně jak v transu a celý den se jen usmívám :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:24  • Odpověz
Čauky holky,
zdravím po delší době :slight_smile: a koukám, tady novinky jako blázen :dizzy_face:
Vencán roste jako z vody a zítra jde na druhou Hexa vakcínu, tak doufám, že nebude mít horečky :frowning2: ale jinak je to drak.. až povyroste tak za ním budu asi lítat jak oteklá :grinning:

@jaspina 18tt :astonished: ty bláho!!! za chvíli rodíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už máš všechno nastudovaný? budeš brát homea nebo třeba pořizovat epino? :wink:

@bajoch moooc gratuluju, jsou to super zprávy, že je vše v pořádku a mímo krásně roste :slight_smile: a už máte jména?

@nathali moc gratuluju! tak ses konečně dočkala i ty, viď? :dizzy_face: hlavně pořádně odpočívej a pokud je to bojvník a zdravé miminko, tak se v květnu máš na co těšit :wink:

@eliska_v ty už to máš taky za pár děvče :grinning: tak si užij necelý měsíc klidu a čerpej síly, páč je budeš fáááákt potřebovat :sweat_smile: :wink: a teda mezi námi děvčaty, bříško máš solidní :sweat_smile: řekl ti už někdo předběžný odhad Daliborka? Mě 30.3. řekli, že má 3100-3200 a 10.4. měl 3340 :slight_smile:

@chersi hele, jestli se ti to tak náhodou nestalo při sexování :grinning: :grinning: :grinning:

tak se tu mějte krásně.. já vás budu sledovat :sunglasses:
7. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
@jaspina přesně jak říkáš :wink:

@dlouhovlasa.evzenie Terezka, Daneček

7. zář 2010 v 11:59  • Odpověz
@dlouhovlasa.evzenie Zuzi kolem porodu radši nic nestuduju a epi-no pořizovat neplánuju - já bych to stejně nepoužívala.. asi bych měla strach.
Vašík bude za chvíli běhat co? :wink:
7. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj všem, tak dnešní poradna byla jen taková seznamovací, dostala jsem rozpis všeho co mě kdy čeká, ale drobka v bříšku jsem neviděla :frowning2: tak příště no. Za necelý měsíc NT scr a poradna, mezitím ještě odběry .

Jak se máte?
10. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj Baji, moje doktorka dělá UTZ vždy - mě kdyby ho asi neudělala, tak jí budu bulit za dveřma dokud se nekoukne :grinning:
10. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

baji, neboj, brzy ho zase uvidíš :wink: Kdy máš další utz?

Zuzi, tak co, jak Vašík zvládnul to očkování? My měli poprvé teplotku 38,5 st. ale podruhý byla určitě menší. Co vy? A co jinak, jak se máte? My chodíme každý pátek plavat, zatím se to Nikouškovi líbí, tak uvidíme, jak to bude dál. :slight_smile:

jaspi, to s tím utz jsem měla stejně :dizzy_face: :grinning: A teď se takhle přiblble usmívám pokaždý, když si vezu Nikolku v kočárku a on spinká. Řidiči, který mě potkávají si asi musí myslet, že jsem hráblá... :grinning: :grinning:

Eli, tak co, jak se těšíš na malýho? Já jsem se ty poslední dny těšila, abych už mimi držela v náručí. :wink:

chersi, tak co prst? Už je to lepší a můžeš sexovat? :grinning:

10. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.