• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi, tak to máš dobrý, to mně ho doktorka pokaždý nedělala... během těhotenství jsem měla utz snad jen 5x
10. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky.
@anoli : To si piš, že se těším, ale vůbec to neutíká... Už bych ho klučinu chtěla mít u sebe :slight_smile:

Jestli chcete někdo mrknout! Přidala jsem fotečky... :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/v-zari-2010-cekame-chlapecka-daliborka-o/

10. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahojte holky,

teda Eli - vypadá to že už Daliborek brzo vykoukne :wink:

Anoli - ja být tebou tak fotku malýho jak tam vypadá jako skřítek dám do nějaké soutěže, měli byste velkou šanci vyhrát :wink:

Můj prst už je skoro dobrý, jen se to toho nesmím uhodit nebo nešikovně šlápnout, pak je to mazec, přístí týden mám jít na kontrolu.

Jinak snažení - teď je asi přesunuto na druho kolej, kolegině těhule odešla marodit ze dne na den, takže jsem to musela vzít za ní - jsem tu i 12 hodin denně a nestíhám. Takže spíš myslím na to co jsem ještě neudělala.
14. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz
Eli, krásný fotečky a bříško už máš teda obříííí!!! :grinning: Myslím teď na tebe každý den a držím palce, ať to máš rychle za sebou, až to přijde. :wink:

chersi, nechci chválit vlastní fotku, ale je na ní fakt boží :grinning: A přitom to byla jen taková momentka po koupání, ale povedla se. Oni fotky momentky jsou vždycky ty nejlepší. :wink:
Tak snad bude už palec o.k. :wink: Hele, nech tomu snažení volnej průběh. Možná právě tím, že na něj přestaneš myslet a budeš se soustředit na práci to vyjde. Člověk nikdy neví. :dizzy_face: Teda ale pracovat za dva bych fakt nechtěla. :unamused:
14. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
Teda Eli, teď čtu v tvém pasu, že jsi v porodnici!!! No tak hodně štěstí a ať tě Daliborek moc netrápí, až se mu bude chtít ven! :dizzy_face:
14. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
@anoli : Nene, nejsem v nemocnici... Mám tam, že jsme byli na KO v porodnici :wink: Ale klidně bych tam už jela!! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
14. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
Eli, aha, tak já to špatně pochopila! :grinning: No nic, tak příště. :wink:)))))))))))
16. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
@anoli : Já bych to brala všema deseti, ale fakt ještě ne... A včera po úklidu a i sexíku - nic...Spíš spinkal jak andílek"!! :sweat_smile:
16. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak se všechny mate, maminy, nastavající maminy......

já jsem dnes byla na kontrole se štítnou žlízou, tak mi dr. řekla že mam dobré výsledky, zatím nejlepsí co tam chodím, tak mám radost. Za další 3 měsíce kontrola, léky mi nechala stejné.

Ted cekam na MS pak ještě jeden mesíc duphastonu na srovnání a uvidí se.
21. zář 2010 v 09:49  • Odpověz
@eliska_v tak co už máme další miminko? :wink:
cher my do zblbnutí rekonstruujem - teď se dělala první část elektřiny a bude se malovat, kuchyň dělat atd. tak jen jezdíme a sháníme vše potřebné. Ale už mi nebývá zle, tak se cítím fajn - akorát teď mám nějakou rýmu hnusnou, ale jinak pohoda :wink:
Je super, že štítka si dala říct!
21. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
jaspi, taky čekám na to, až se Eliška ozve s tím, že už má Daliborka! To je fajn, že už ti je líp. :wink: Přijde mi, že něco řádí, protože manža je taky nastydlej a vůbec spousta lidí okolo. :unamused:

A jinak, my dnes slavíme 5 měsíců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toto letí... :slight_smile:

cher, super, že je štítka lepší :wink:
21. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky holky.
Na kontrole stejný nález jako minulý týden! Na jeden a půl prstu otevřená a vše v pořádku! Na monitoru Daliborek celou dobu spal, takže dneska na dvě věci....
Na první termín což je za dva dny to nevidím, takže to asi bude termín podle MS 28.9. a pak kdybych přenášela, tak plus 10 dnů...Takže 8 října, kdyžtak na vyvolání. Ale bavila jsem se dneska s dr., že malej už měl minulý týden odhadovanou váhu 3700g, tak prý příští středu udělají ještě jednou odhad a podle toho se uvidí jestli mě nechají přenášet nebo ne... :slight_smile:
Tak toď vše asi ode mě :sunglasses:
21. zář 2010 v 19:26  • Odpověz
@eliska_v Eli, tak to vypadá, že se Daliborkovi zatím ven nechce, viď? :wink: Ale ono to přijde... :dizzy_face:
21. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz
@anoli : Ahojky, tak ono to přijde, ale je to šílené to čekání!! :unamused:
22. zář 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahojky holky, nevím jestli si na ní pamatujete taky tu s namam jednu dobu byla:

Alzbeta.hod porodila ... CITUJI: Na mou duši na mou věru,ode dneška máme dceru.Řikáme jí Nikolka,už teď je to šikulka. 90-60-90 míry sice nemá - pro nás jsou však nejkrásnější čísla 3800g a 51cm
22. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
Chersi já si ji asi pamatuju. Vůbec od nás odpadly holky jako třeba Copa nebo Laděnka a zajímalo by mě, jak se jim daří..
Anoli to teda fakt letí! Už máte šikulu se kterým je sranda že? :slight_smile:
Eli kamarádce odhadovali přes 4kg a nakonec měl 3,5 :wink:
22. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
Chersi já si ji asi pamatuju. Vůbec od nás odpadly holky jako třeba Copa nebo Laděnka a zajímalo by mě, jak se jim daří..
Anoli to teda fakt letí! Už máte šikulu se kterým je sranda že? :slight_smile:
Eli kamarádce odhadovali přes 4kg a nakonec měl 3,5 :wink:
22. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
Čauky holky,
po delší době vás jdu pozdravit :slight_smile:
i Laděnka už porodila, koukala jsem do albíčka, má Leontýnu :dizzy_face: a teda nejvíc mě mrzí Copa, že neřekla co se jim narodilo, ale asi k tomu má své důvody... :pensive:

koukám, že @eliska_v je furt 2v1 :frowning2: no Eli vydrž, tohle čekání je nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda jsem zvědavá jak bude Dalík velikej, páč mě 5 dní před termínem řekli, že má vencán 3200g a nakonec měl 3370g, takže se nespletli :wink: ale mezi námi děvčaty, ti teda takovýho "drobka" rodit nezávidím, ale ty to určitě zvládneš :wink: už ti dělali Hamiltona, aby se to popohnalo? je to teda hnus, mě ho dělali 2x a stejně k ničemu..

@jaspina koukám, že vy pořád opravujete, co? :rolling_eyes: my taky už s vendou bydleli na staveništi, ale díky tomu umí spát v hluku :wink: a teda 20tt na mazec, ty cizí těhotenství tak strašně rychle utíkají :grinning: :grinning: :grinning: ségra vlstně taky za chvíli rodí :sweat_smile: a tak to bude Terezka? Ségra mají Alberta a Maju :wink:

@anoli Nikouš je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale je teda celej manža a má takovej dospěláckej obličej... :wink: a co škola, ještě pořád zvládáš? a už začínáš s příkrmy? vencán už jí měsíc zeleninu a tak týden ovoce a po tom se teda může utlouct :sweat_smile: ale ty pořád kojíš, ne? Tak to má ještě měsíc čas :wink: a jinak si tu "dovolenou" užíváš? :grinning:

jinak u nás nového nic... :grinning: vencán má skoro 8kg a přes 70 cm.. žádnej zub a je strašně akční, takže s ním člověk nic moc neudělá a večer padnu za vlast, ale stojí to za to :wink:

tak pááá dámy... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já zase přijdu :sunglasses:

23. zář 2010 v 08:05  • Odpověz
@chersi To je krásný!!! Tak alžbětě.hod moc moc gratuluju k dcerušce!!!!!!! :dizzy_face:
23. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
@dlouhovlasa.evzenie Čau Zuzi, to je dost, že jsi se tu taky ukázala! :grinning: :wink: A děkuji za zprávičky ohledně ladenky. Tak jí taky tímto moc moc gratuluju k holčičce! :dizzy_face: A neboj, copa mě taky mrzí, že se tu neukázala a nenapsala, jak se mají a jestli je vše o.k. Aspoň doufám, že se mají dobře a jsou v pořádku.
No a jinak škola mi začíná zítra, jedu k zápisu, tak jsem zvědavá, jak to budu s Nikolkou zvládat...
Příkrmy ještě nedávám, pořád jen kojím, teď když má rýmu, dávám mu i čajík. No ale už jen měsíc a začneme taky přikrmovat. :wink: Jo jo, "dovolená" je někdy fakt odvar, ale zvládáme to. Někdy taky padám na hubu. Zrovna dneska jsem totálně hotová, protože malej je nastydlej, pořád kňučí, lítám jen okolo něho a i mně není zrovna nejlíp, škrábe mně v krku... takže nic moc no. :unamused: A co ty? Jak si užíváš "dovolenou"? Nesnáším tohle slovo!!! :angry: To je super, že Venda pěkně baští. :wink: My máme taky kolem 8 kg, ale přesný míry sem napíšu až za 14 dní. To jdeme do poradny a na 3. hexu. Jo a zub zatím taky žádnej, akorát se konečně přetáčí sám ze zad na bříško. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@eliska_v Eli, dneska máš první termín, že jo? :wink: Tak uvidíme, kdy se bude malýmu chtít na svět. Hlavně dej někomu pak vědět, ju?
23. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@anoli : jj, dneska mám první termín a asi odešel další kus zátky a tentokrát mnohem větší, tak uvidíme jestli se něco pohne nebo ne! :slight_smile:
23. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
@eliska_v To jsem zvědavá, jestli se něco pohlo... :wink: :grinning:
24. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@anoli : tak zatím nic...Já nemít bříško, tak ani nevím že mám jít rodit :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
@eliska_v Eli, :grinning: Neboj, však on brzy vykoukne. A co, ještě má čas. :wink: Třeba čeká na druhý termín...
25. zář 2010 v 15:35  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
ako sa mate??
vidim ze eliska to ma vazne za par drzim palceky aby si mala malinkeho co najskor pri sebe a moc ta netrapil
25. zář 2010 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době vám písnu jak se mám:
ve čtrvtek náš miláček měřil 4,2cm, máme za sebou odběry a za týden jdeme na NT scr. a do poradny.
Eliško tak co už je drobeček s vámi?
26. zář 2010 ve 23:20  • Odpověz
Nathali a jakpak pokračujete vy? Pořád se snažíte o prcka nebo je pauza?

Baji to je moc dobře, že vám zlatíčko roste :wink: Třeba vám na tom NT už řeknou pohlaví... nám tehdy poprvé tipovali holčičku. My jdem taky za týden na velký UTZ a ty testy co se dělají kolem 20tt a na kontrolu jdu taky..Snad bude Terinka v pořádku a nic jí od minula nenarostlo - mám všecko oblečení růžové :sweat_smile:
27. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky, jak se všechny máte.

Já čekám mrchu po duphastonu a pořad se ještě neuračila je to 8 dní od dobrání. Dnes v noci jsem mela v brise takové krece ze jsem se nemohla ani otocit, tak jsem budila manzu at mi prinese ibalgin, pak teprva se dalo usnout. No hruza.

Ted rano jsme se zase chytli s manzelem, uz jsem i uvazovala o zozchodu. Vim ze to bude zase dobry, ale nemuzu si chvilkmam pomoct. Zitra odlitam na 3 dny pracovne do nemecka, tak snad si od sebe odpocinem a mona se leccos rozstipne.
28. zář 2010 v 09:51  • Odpověz
ahojky
@jaspina teraz som mesiac bez liekov a ten dalsi zas zacinam brat clostilbegyt a to som si vydupala u lekara ten nas chcel poslat na ICSI a to som nechcela

bajoch kraasne rastiete len tak dalej :slight_smile:
28. zář 2010 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz
čájo dámy,
Eliška už má Daliborka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale teda míry mazecký!!!

Dnes v 21:52 opustilo bříško miminko, mělo tam místa malinko. Náš malý Daliborek měří 52 cm, váží 4230 g a teď sladce spinká pod dohledem pyšného tatínka. Maminka je unavená, zdravá a šťastná.

@eliska_v mooooooc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.