• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
a to podotýkám mám pracovní dobu od 8:00 h
28. kvě 2009 v 06:14  • Odpověz
Cher:a co tam děláš už tak brzo???? :confused:
28. kvě 2009 v 06:33  • Odpověz
manža má rozbytou morotku a tak si bete auto, no a ja musim jezdit s nim uz takhle brzy, jinak bych se do prace nedostala :cry:
28. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz
Jejda,a v kolik teda končíš,když jsi tam tak brzo?
28. kvě 2009 v 06:56  • Odpověz
normalka v pul 5
28. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz
myslím si že dneska večer asi padnu za vlast a svůj seriál ani neuvidím :grinning:
28. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
Já dnes jdu poprvé k té nové gyndařce, tak mi držte palce.
Ladi já taky očurávám OVUtesty - ale hned od začátku cyklu a napřed se neukazovalo nic a pak slabounká čárka - jenže je furt stejná a nesílí :frowning2: I když s tím jsem celkem počítala. Snad mě paní doktorka spraví :slight_smile:
28. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz
jaspi, tak pak napis, jak jsi dopadla.
28. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
ladi, jo jo, meškám, ale nevím, zda to je reakce na vysazení prášků. Zdá se mi to pravděpodobnější, než že bych byla těhu, protože to jsme s miláčkem nevydrželi jen jednou a že by se to zrovna povedlo??? To si myslím, že určitě ne... ale nebudu to podceňovat a kdyžtak si koupím v pondělí test... :wink:

ewul, tak ty taky nic??? To je divný, viď? Jsem z toho trošku nervózní... ale asi je to normální, že se to opozdí... důležitý je, aby to přišlo a my mohli pokračovat ve snažilkování, viď? :wink: :slight_smile:

chersi, tak to ti nezávidím, ale člověk to holt musí vydržet. Já to znám, taky dojíždím. :wink: To můj manžílek dneska zase pro změnu zaspal. :grinning: A nejlepší bylo jak volal ještě z postele mistrovi a říká mu:"Pane mistr, já jsem zapsal, ale hned skáču z postele a jedu." No já myslela, že z něj fakt nebudu! :grinning: :grinning: :grinning:

jaspi, tak držím palečky, ať jsi s novou doktorkou spokojená. :wink:
28. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Jo, jinak všem děkuju za gratulace ke zkoušce. :wink: Doufám, že zítra to udělám taky - jedná se o zápočtovej test ze základů účta - blbý poučky a tak, takže fakt zábava! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trojka mně stačí... :grinning:
28. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
anoli, to zmákneš i zítra.účetníctví je brnkačka
28. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Anol - moje kamarádka tak otěhotněla. 1x stačilo :wink:
28. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
no, chersi, taky patřilo na střední k mým oblíbeným předmětům, ale když čtu ty složitý poučky a definice teď, tak budu ráda, když to udělám... kdyby to bylo aspoň účtování, to mě vždycky bavilo, ale tady ty vokecávačky jsou fakt hrozný :confounded: No, uvidíme zítra... :wink:
Vlastně skoro všechny moje kamarádky - už jsem jich napočítala 5 :grinning:
No mě učto bavilo, ted fakt nevím jak bych to zvládala. já mám jednnou děsnej strach jak budu doma s prckem, ze zapomenu veskerou nemcinu a ze ji pouzivam v praci dost casto.
28. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
teda dámy, vy to dnes ale pěkně flákáte :frowning2: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
ne ne chersi, já ne, šéfa mám pryč, tak můžu, ale teď jsem byla ve městě pro poštu, tak proto jsem se neúčastnila. :wink:

jaspi, ale víš co, já si říkám, že je malá pravděpodobnost, protože to bylo spíš ke konci toho cyklu a "oplodňovací den" se vyskytuje spíš uprostřed toho cyklu, ne? Já fakt nevím, nerozumím tomu... :grinning: Tomu fakt nevěřím, že by se to podařilo, to by byla velká náhoda. :wink:

A za jak dlouho se vůbec pozná, že je člověk těhu... jako příznaky... já totiž žádný nemám. Jsem naprosto v pohodě, kromě toho, že bych dnes měla MS dostat, ale žádný bolesti v bříšku nejsou, tak to vypadá, že nic nebude... prsa už mě taky nebolej, prostě naprostá pohodička. :wink: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky,jsem zpátky...byla jsem s manžou v nemocnici,něco s kolenem,a dojela jsem zpátky do práce a čekám až mi zavolá co s ním je a pojedu pro něj...:slight_smile:
Anoli:mě už se MS přihlásila...přesná jak hodinky:slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
moc bych ti to prala, byla by z nás první, my se ted snazit nemuzem, ale dnes uz jenom spinim tak uvidime, bylo by to super.

Holčiny: řeknu Vám gól. vymýšleli jsme s manžu jsména pro holku a všechny co jsme vymysleli, jsme si vzájemně zavhli, takže jestli to bude jednou holka tak se bude jménovat: JMÉNO NEZNÁMÉ :grinning:
28. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
ewul, tak to se máš, to ti tiše závidím... :frowning2: Já nic... bojím bojím, abych nemusela na tu vyvolávačku... :frowning2: Snažím se furt uklidňovat tím, že se MS třeba jen opozdila... a ještě přijde. :pensive:

chersi, neboj, během 9 měsíců třeba ještě nějaké jméno vymyslíte. :wink:
28. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Anoli,já jsem si včera změřila BT a bylo mi jasné,že mS je na cestě...37,4:slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
mě to pčišlo docela zábavný. Holčiny a co byste chtěly, nebo vaše drahé polovičky?
28. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
ewul, tak to já bych to poznala i bez měření :grinning: , protože už den před mám nafouknuté bříško a bolí... teď však nic... :frowning2:
28. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
chersi, myslíš jako jestli kluka nebo holku?
28. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Anoli-to já taky vždycky poznám,ale včera se to zklidnilo,nic mi nebylo a ráno šup:slight_smile:
Cher:my bychom chtěli holčičku,takže bude mít malého frajera:slight_smile:,ale hlavně ať je to zdravé,že jo...my bychom stejně chtěli víc dětí,tak se nám třeba zadaří mít od obojího:slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
já bych chtěla chlapečka, manželovi je to jedno.
28. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky...
28. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,
koukám, že zase jedete :wink:
anoli- taky gratuluju ke zkoučce a držím pěsti k té další :wink:
ewulin - mě MS taky chodí jako hodinky, ale já už jí nechci :angry: :grinning:
chersi - hezké jméno jste nakonec vybrali, takové originální :grinning:

my bychom chtěli holčičku i kluka :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
já bych chtěla holčičku, manželovi je to jedno
28. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
copa: dobře jsme to vymysleli vid, aby tam nakonec nestalo:

Otec: Neznámý :grinning:
28. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.