• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
tak nám je to jedno, ale já bych chtěla asi víc kluka...

copa, děkuju :wink:

A kolik byste chtěli dětí? My 2.
28. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
chersi :grinning:

anoli - my bychom rádi taky 2, páreček
ale kdyby by první 2 raubíři, myslím, že bych tatínka ještě hodně přemlouvala, aby jsme do třetice zkusili holčičku :wink:
28. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
copa, my chceme taky páreček! :grinning: A když nebude, tak nevadí. :wink:
28. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
my bychom chtěli taky 2, přesně ty 2 raubíře, nevim proc, ale holčičku si moc nepřeji, ale když to holk abude hlavně že bude zdrava, jasně že ji pryč nedám
28. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
chersi - tak to vy určitě nebudete ani žádné holčičí jméno potřebovat :wink: a na klučíčích jste se shodli?
28. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
no shodli neshodli, asi mi budou respektována :grinning: Manža řekl že jsou hezká
28. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
My bychom taky rádi 2, ale kdyby byli 3, asi by mi to ani nevadilo (i když pět lidí v 3+kk je skoro dost).
28. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky, vy jste se teda rozjely.
My bychom také chtěli 2 dítka. Ale manža říká, že mě to jedno vyléčí. :grinning:
A prý, že když to bude holka, bude to dobrý, a když kluk tak ještě lepší. :grinning:
Já osobně bych radši holčičku, aby to bylo na podruhé jedno. Já bych totiž raději dvě holčičky než dva kluky. Ale kvůli manžovi bych si přála kluka. Taková jsem rozpolcená osobnost. :grinning:
28. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Nevíte kde se dá sehnat na netu seznam jmen pro dítka, ale aby se dal bez problémů vytisknout?
28. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
eirin - ono jestli 4 nebo 5 lidí, vždyť už je to skoro jedno :wink:

ladenka - ten seznam jmen bohužel nevím
na krestni-jmena.cz to asi nijak rozumně vytisknout nepůjde, nevíc je tam už hodně ruských a vietnamských, asi bys to musela promáznout :unamused:
28. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
ladenka: zkus rodina.cz ale nejsem si jistá ani na 50%
28. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Chersi, na rodině jich je hodně, ale vytisknout se nedají, vyskakují po stránkách a to bych musela složitě kopírovat např. do wordu a pak tisknout a to je na mě moc pracné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eirin, tam bych viděla spíš problém v tom, jak pak naskládáš 3 dítka do jednoho dětského pokoje. Pokud byste si to pak neuzpůsobili jinak. :wink:
28. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
holky, my máme v domečku 2 velké dětské pokoje a doufám, že budou brzy zabydlené :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Hoky tak jsem si ze zvědavosti našla na netu ty prasky co tam pisou ze je nesmi tehotný. Jedna gynekolozka tam rika, že je to tisková chyba ba naopak ze se tehotným dávají, je to jako vitamín proti krvácení.
28. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Tak to je ale docela závažná tisková chyba.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
To teda jo. :confused:
28. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
chersi - to je teda hodně podstatná chyba... :astonished:
28. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
jeste to koumám na jiných stránkách kde pisou i tehule a asi to bude pravda, i tam pisí ze jim to doktor predepisoval hlavně v tehotenství protze spinili
28. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Holky tak jsme se vrátila od nové MUDry :slight_smile: Jako tak vyšetřená jsem snad nikdy nebyla! Ptala se na totálně všecko a i fakt pečlivě vyšetřuje -i se dívala ultrazvukem na sliznici - mám ji moc nízkou, tak že teď je to bez šance. Vyfasovala jsem injekci agolutinu, taky musím před MS a při ní na krev - na profil, štítku atd. Dál pak na foliky - měření a na hematologii. Jo a ještě mi dala žádanku na spermio, že ji můžeme využít a nebo nemusíme, že je to na nás. No fakt jsem čučela jak puk!
28. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
jaspi - tak to je super přístup :slight_smile: ty jsi na ní měla od někoho reference?
jak dlouho se vlastně snažíte, že rovnou napsala i to spermio?
já chci taky takovu dr :sunglasses:
28. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky mají všechni vaši doktoři (doktorky) u sebe ultrazvuk? Můj ne, budu muset asi docházet do nemocnice.
Můj mi pravidelně bere 1 za rok stěr z čípku (cytologii), jednou za dva roky krev - jaterní testy atp. A dvakrát do roka vyšetření. Nevím jestli je to normal, nebo by neměl dělat ještě nějaké? A kor teď když se snažíme, co myslíte?
28. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Copa - no právě že jsem vysadila HA teprv na konci března! Měla jsem na ni info od kámošky - té pomohla a je už těhulka. Ale že jsem vždy musela brát něco na MS,tak to brala pečlivě - až moc řekla bych. Ale to je jen dobře.
28. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
jaspi - tak to je super, škoda že je Zlín od nás trochu z ruky :unamused:
já tady právě reference na žádnou nemám :frowning2:

ladenka - já k dr. chodila 2x ročně, když jsem brala HA, to mi pokaždé dělala stěr a to bylo vše, krev na játra mi už pár let zpátky nebrala, protože to už prý není potřeba, že jsou nízké dávky hormonů
když jsem vysadila, tak dělala zase stěr, ultrazvuk a říkala, že prohlídka stačí 1x ročně a že jsem zdravá a mělo by se zadařit
28. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Já chodila na stěr 2x ročně i s prohlídkou, protože jsem byla s čípkem na operaci, jinak nedělala nic..
28. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
já když jsem u dokrotky byla ted s prichozi MS, tak mi delal stery, ultrazvuk jestli je vse průchodné. Jinak pri HA 2 x rocne citologie(nevim jaka IY)
28. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
jaspi, tak to je super, že máš konečně pořádnou doktorku. :wink:

Já jsem chodila vždycky 2x za rok pro prášky, takže mě prohlídla a 1x za rok mi dělá stěr...
28. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Aha, tak koukám, že to je vcelku normální postup. A jak ten ultrazvuk, má ho váš dr?
28. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Moje doktorka ho má. :wink:
28. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Můj dr bohužel ne. Prý až budu těhu tak vezme krev, aby se to potvrdilo. Já bych ale chtěla fotečku. :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
ladenka - az budes tehu, tak budeš na utz chodit, sice někam jinam, ale fotečku mít určitě budeš
28. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.