• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli strasne moc bych ti přála aby ti nedorazila, opravdu
29. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
chersi, jsi hodná, ale já tomu prostě nevěřím, že jsem těhotná... Já prostě spíš věřím tomu, že je mý tělo po práškách rozhašený a neví, co má dělat... a že budu muset třeba na tu vyvolávačku... :confounded: :frowning2: Ach jo, já musím mít vždycky něco extra! :angry: :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
No já bych možná radsí řekala, protže to spinení po vysazení mě už fakt stve, hlavně nevím co se s mím telem deje, myslel ajsem si ze to bude trvat jako obvyklí MS a ono ne, doufám že mi to o vikendu skonci, protoze prasky poctive bastim.
29. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ranko, tak jsem zase v robotě, ještě, že je pátek.
Tak jsem si včera zkoušela dělat další ovu test, čekala jsem, že čárečka bude slabší nebo už nebude vůbec, ale byla stejně slabounká jako předevčírem. Tak teď nevím, co si o tom myslet. :confounded:
29. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Anoli:třeba to fakt vyšlo-to by bylo super!
29. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Holky, teď jsem byla ve městě pro poštu. Pořád mi to vrtá hlavou a tak jsem si říkala, že si zajdu koupit testy. I kdyby to teď nebylo ono, tak třeba na pozdější dobu - doma se mi neztratí. Když jsem šla na poštu, tak nepršelo a když jsem šla z pošty a měla jsem jít pro ty testy do lékárny, tak najednou hodně pršelo. Bylo to jako naschvál, abych si pro ně nešla. Nebo aspoň tak mi to přišlo. No, ještě tam jedu odpoledne, tak uvidíme, kdo z koho. :wink: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Holky tak jsem se teď tak začetla do konika, že jsem zapomněla jít na poradu. Naběhla jsem tam až když byl konec. A mám tak úžasné kolegyně, že když na ni šly, tak mi ani neřekly nebo když viděly, že tam nejsem, tak se ani neobtěžovaly pro mě dojít. No byl to dobrej trapas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
ladenka, ale neboj třeba u nas na poradach se probiraji same kraviny. A ted uz jsme ji třeba půl roku neměli, nějak se nadřízenstvo neobtěžuje
29. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky! Anoli, kup test a testuj :wink: Budeš aspoň vědět na čem jsi.
29. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Když my máme výrobní poradu každý den. Ale kraviny se tam vesměs probírají také.
29. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
jaspi, zkusím to, za to nic nedám, že jo? :wink: No, určitě vám to hnedka napíšu, až ho zkusím o víkendu. :wink:

ladi, tak to je teda dobrý :grinning: :wink:
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
holky jak u vás dnes je?
29. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Anoli, napiš, budeme netrpělivě čekat. :wink:
29. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Chersi:hnus...prší,je zatáhnuto,takže v kanclu tma jak v p....i:frowning2:
29. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
u nás taky prší :unamused:
29. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
No u nás zatím ne nedávám tomu dlouhého trvání. v práci je strasné ticho ale to bude tim, že nemluvim já.......nějak mi není do řeči
29. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
ahojky tak co? Už je někdo těhu???
29. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
zatím to vypadá na anoli. Ale prý se uvidí v pondělí:slight_smile:

U mě to asi hrozit nebude, což mě strašně mrzí a asi proto mi není do řeči
29. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Já uvidím až okolo devátého, ale nevěřím, že by se to povedlo napoprvé. :angry:
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
alžbět, ne ne, já nejsem těhu, to holky jen tak straší! :grinning: No ale pro jistotu si udělám ten testík a pokud ho koupím už dnes, tak ho zkusím už zítra...

chersi, nevěš hlavu, ani u mě není jisté, že je to těhotenství!!! :wink: Vždyť víš, co si o tom myslím já... že se jen opozdila ms... :unamused:

ladi, já tomu právě taky nevěřím, že by se to stalo napoprvé!!! A hlavně to bylo bez ochrany jen 1x!!!! To prostě není možný, že bysme se zrovna strefili do plodného období!!! :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak to my jedeme bez ochrany od začátku, ale nějak se mi nechce věřit, že by moje tělo po tolika letech na HA rovnou začalo normálně fungovat.
Včera mi manža řekl, že co jsem vysadila HA, tak jsem cituji: "Nějaká víc šu*avá." Bych ho zabila. :grinning:
29. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
ladi, to já taky, je to fakt znát, že HA člověka strašně tlumí... :grinning:
29. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Ladi, taky bez HA funguju v tomto mnohem líp.
29. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
já si stejně myslím, že já budu z vás poslední těhu, protože mně než naskočí správně MS tak to bude trvat, třeba budu muset na tu vyvolávačku atd. Vy už aspoň víte, že vaše tělo funguje - hlavně ms, ale já furt jakoby nevím... snažím se na to nemyslet, ale jsem z toho malinko nervózní... :frowning2:
29. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Anol - já šla taky po 40ti dnech na vyvolávačku, teď půjdu znova a určitě nevím, jak moje tělo funguje - to je i pro mě záhada :unamused:
29. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Anoli, já také nevím jestli funguju. Měla jsem poslední ms ještě práškovou a teď by měla přijít první normální. Tak čekám jestli přijde, nebo ne.
29. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Aha ladi, tak vy jste se snažili hnedka, jo? To my jsme hned právě nechtěli, až po té ms, jenže pak se to jeden zvrhlo a bylo to... :grinning: ... a zítra uvidím, jestli z toho bude mimi nebo jen opožděná ms. :wink: Jako řeknu vám, že se už docela těším na to, až budu vědět na čem jsem, protože mě dnes trošku pobolívá podbřišek a celkově mně je trošku divně... :unamused: Každopádně moudřejší budu zítra. Test se má dělat hned po ránu, že? :wink:
29. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ano, po ránu.
Anoli já se na to ptala Dr., jestli můžeme hned a ten v tom problém neviděl. Navíc ani jeden s manžou nemáme moc rádi kondomy, takže jsme byli o to radši. :wink:
29. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
No my kondomy taky moc nemusíme... :slight_smile:

Jsem čím dál nedočkavější, nebaví mě ta nejistota. :unamused:
29. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
To ti věřím, tak držím pěstičky. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.