• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli, já bych si normalka z práce odskocila, koupila, otestovala. ty testy jsou dnes asi tak citlive ze je jedno kdy ho prubnes
29. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky, ted jsem mluvila se znamou, a pry i když špiním, mohu mít ovulaci, myslíte že je to možné????
29. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
chersi, já myslím, že to možný je. :wink: Možná, že to tu už i někdo psal. A myslím, že je i normální, když tě pobolívá břicho nebo bolí prsa - to jsem měla asi já... ale my jsme v tom období sexíkovali s ochranou, takže otěhotnění je nemožné. :wink:

Tak jsem byla ve městě a testy (3) jsem si koupila... Ale zkusím ho asi buď večer nebo až zítra ráno, protože si nejdřív musím pročíst návod a tady v práci to nejde. Jako na krabičce píšou, že se může během dne, ale já nevím... :unamused:
29. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
no to pobolívá anoli, chvilkama, a obsas me svedi bradavky, tak nevím
29. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
no tak to jsem měla taky, to bude ono! :wink: :slight_smile:

Tady je normálně bouřka! :astonished:
29. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
no mě před chvilkou volal manžel že je v berouně (což je od mojí práce cca 20 km) a že je tam bouřka jako kr....va a že jim kousek od aut musel říznout blesk, že je to normálně odhodilo od aut, tak mi řekl že se normálně bojí si do něj sednout.
29. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Anoli:udělej si ten teeeest-jsem zvědavá :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
já jsem taky pro šupky hupky ať to vím, než půjdu domu a pak se sem dostanu až v pondělí, tak šup šup
29. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Vždyť já to neumím a nechci se rozrušovat, když jedu po práci na tu zkoušku! :wink: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
honem, jen to pocurej a pockej 5 minut, 1 carka se ti objevi vzdy, ta je kontrolni jestli test funguje a no a kdyz budou 2 je to jasny
29. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Honeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!
29. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
ewulin: to je přemlouvání viď?
29. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Anoli, já bych to nevydržela. Jak se znám, ve chvíli, když bych ty testíky u sebe měla, musela bych je prubnout. :grinning:
29. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Cher:kde jako ta,Anoli je????Nás teda napíná :angry:
29. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
No to tedy nevim, budto nepise, nebo jsme ji premluvili. Ewu, tobě taky MS nechtěla dorazit nebo se pletu?
29. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Ne ne,mě dorazila jako hodinečky,přesne 28 den:slight_smile:...holka jedna šikovná,ví jak mi udělat radost-teda větší bych měla kdyby nedorazila a byla bych těhu,ale i to,že dorazila je dobrá zpráva :slight_smile:
teď mě manža vytočil tak,že jsem si musela dát čokoládu,moje nervy :rolling_eyes:
29. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
copa ti provedl? me vytáží celkem čast o hlavně kdyz prijde v hospy
29. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Jsme se rafli páč mi lhal...teda v ničem důležitém,ale lhal...a to já nesnáším...nooo a proti komu se to otopčilo???No jistě,proti mě :angry:
29. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
hihi...otočilo:slight_smile:,ne otopčilo...píšu jak macho :grinning:
29. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
chápu, takže je to všude stejné - to bude OK, hele kolegině jela vcera na firemní vecirek jejich divize a manzel se sni nebude bavit jeste týden, to uz máme vyzkouseny. a pak to bude zas Ok

Teda ta anoli asi dostane vynadano, jinak nevim
29. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
To nám dělá schválně:slight_smile:....tssss...teda,Anoli,styď se :rolling_eyes: :wink:
Cher:mě s těch chlapů odvezou,fakt!no nic,musím frčet,zatím papa a já sem o víkendu kouknu!!!
29. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
papa hezký víkend, v pondělí jí asi vynadáme, spoléhám na tebe ewul. papa
29. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
ne ne, já vás budu napínat asi až do večera! :grinning: :sweat_smile: Já se teď musím soustředit na výkon - na tu zkoušku z účta a nemůžu se rozptylovat přece ňákým testem, že? :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:

Tak se mějte a držte mně pěstičky, ať zvládnu jak ten testík z účta, tak testík druhej! :grinning:

No a když sem večer mrknete, tak budete možná vědět výsledek. :wink: Já to tipuju na to, že těhu nejsem a vy? :grinning:
29. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Nějak si nejsem jistá v pondělí si přečtu výsledek.tak ať to tu v pondělí je anoli :angry:

Já skusím dnes to rozmnožování jestli bude Fanýs souhlasit.
29. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Anoli, beru tě za slovo, večer sem juknu.
29. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
papa v pondělí holčiny jdu z práce :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Anoli,myslim,ze je celkem obvykle nedostat ms po vysazeni ha presne na den.jednak muzes mit cyklus delsi nez 28 dnu,jak jsi byla zvykla z ha,jednak to muze par cyklu trvat,nez se ustali delka cyklu.ja mela prvni ms po vysazeni tusim po 27,dalsi asi po 40
29. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Muj gynekolog rikal,ze nekomu proste naskoci hned ms-presne jak hodinky,nekomu za pul roku,nekomu za rok.a je pry mozne pri zpozdeni ms jak cekat (jeho rekordmanka cekala 9mesicu na prvni ms) nebo pichnout vyvolavacku.a to taky neni zadna hruza :slight_smile:
29. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Anoli, těhotenství bych ti přála, když si vezmu kolik lidí se už narodilo z toho, že "na poprvé se to přece stát nemůže"... apod.

A k tomu cyklu, i když nebudeš těhotná, tak třeba žádné zpoždění zatím nemáš, protože zatím nevíš, jak dlouhé máš cykly... třeba je všechno úplně v pořádku a ms přijde tehdy, kdy má...
29. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
karol, děkuju moc za uklidnění. Je vidět, že tomu rozumíš mnohem víc, než já a proto jsem ráda, že mi někdo dokáže poradit. Já jsem v tomhle opravdu laik. :wink:

Holky, nebudu vás napínat - test z účta jsem snad udělala, protože se mi zdál jednoduchý a druhý test dopadl NEGATIVNĚ, takže bude mít pravdu asi karol - zkrátka musím čekat na ms, která se někde toulá :grinning: No co, aspoň jsem si vyzkoušela, jak těhu testy fungujou. :wink: :slight_smile:

Takže jsem zvědavá, která bude první!?! Já to (bohužel) nebudu. :wink: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.