• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli, klidně můžeš být i první. Třeba těhotná jseš, jen test ještě nic neukazuje. Vyzkoušej ho za pár dní znovu, pokud do té doby nedostatneš ms. Ke gynekologovi si pak můžeš zajít pro klid taky a uvidíš, co ti řekne.

Já žádná zkušená nejsem, jen jsem tyto problémy taky před pár měsíci řešila... takže jsem zjištovala a zjišťovala... a vyvolávačku jsem si nakonec nechala píchnout zhruba po 4 měsících od poslední menstruace (po vysazení jsem pár cyklů s ms měla, jen se pořád prodlužovaly a ms slábla, až jednou nedorazila vůbec...) a teď pojídám na úpravu cyklu utrogestan. Teď už mám třetí ms s takovouhle podporou a konečně i jeden cyklus s ovulací (teda doufám, že to byla ovulace a ne jen reakce na utrogestan). takže už jen vyřeším štítnou žlázu a můžu těhotnět :slight_smile:

gratuluju k tomu účetnictví :wink: já bych teď taky neměla vysedávat u netu, ale učit se. v pondělí a v úterý mám taky zkoušky :unamused:
29. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
tak na Vás juknu aspon o víku, v týdnu to nějak nestíhám............a pěkně jste toho naštěbetaly. Tak se mějte co nejlíp, třeba někdy dorazím.
31. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojky, človíček se tady pár dní neukáže a pak nestíhá dočítat. Anoli, to mě mrzí, ale ani mě MS nedorazila po vysazení HA. Někdy přišla po 40 dnech, někdy vůbec. Byla jsem dvakrát na vyvolávačce a teď baštím Duphaston na upravení cyklu. Ale i první měsíc s ním přišla MS asi po 40 dnech. Právě dnes jsem dobrala druhý cyklus Clostilbegytu a tak ve čtvrtek půjdu na první UTZ ( folikulometrii ). Vždy jsem chodila tak 10 den, ale teď budu začínat 14. Doufám, že folíci uzrají a budu mít KONEČNĚ ovulku.
31. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj halooooo, můžu se zeptat, v které dny máš brát ten duphaston?
31. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojky, myslela jsem, že se za vámi dostanu dříve, ale nějak to nevyšlo. Včera jsme byli na šipkovém turnaji a vrátili jsme se až v jednu v noci.
Anoli, čekala jsem info o //, ale nic není ztraceno. :wink:
Ve ST, ČT a pátek jsem testíkovala ovulku, na všech třech testíkách byla slaboučká čárka. Dnes jsem pro kontrolu zkusila další testík, a už tam nebyla žádná. Tak si říkám, že třeba fakt ovulka byla zkraje týdne.
Včera na tom turnaji jsme byli s kamarády, nikomu jsme o snaženíčku říkat nechtěli, ale včera jsme na to téma zavedli řeč, a dokonce se dozvěděli, že další pár od nás už nkolik měsíců nechává věcem volný průběh (jakože už kašlou na ochranu), no a tak jsme se nějak bavili a bavili, že jsme jim to tedy řekli také. Takže jsme tam teď jeden pár těhu co čekají v říjnu, dva ve snažení a jeden, kde on hrozně chce, ale ona je moc mladá (19) a ještě se necítí. Tak jsme je poprosili, ať si tu informaci zatím nechají pro sebe, že nechceme aby se to doneslo k rodičům. A chceme se vyhnout všetečným otázkám: "Tak co, už?"
A nakonec z manži vypadlo, jak je rád, že to vědí. :slight_smile: Nestačila jsem se divit. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jo a ještě perlička... manža si přinesl domů cigarety, a na nich napsáno to klasický o snižování plodnosti apoškozování sperma atp. A já mu říkám, že by to neměl, že mu to zabijí spermijky, a on na to: "To už je jedno, stejně už jsi těhotná." :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Karol, Duphaston beru od 16 dne cyklu, deset dní 2 tablety. Taky jsi ho dostala?
1. čer 2009 v 06:28  • Odpověz
Dobré ránko všem...Anoli nevěš hlavu,MS dorazí a příští měsíc už budeš těhu:slight_smile:
1. čer 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Ladi - já taky tak měla ten OVUtest - napřed slabý a pak nic.. pak jsem byla u té doktorky a ta se mi dívala na výšku sliznice a byla moc nízká, tak u mě je teď prý ovu bez šance.. Musím teď oběhat všechny ty testy, tak tu moc nebudu. Potřebuju si nahnat práci. Tak se všechny mějte krásně!
1. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Aha, tak jsem se uklidňovala, hlavně že ovulka byla, a ona možná tedy ani nebyla. :unamused:
Asi fakt budu muset začít měřit BT, abych měla alespoň trochu přehled.
1. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko všem. ladenko, mě to manžel říká pořád že už jsem tehotná a já zase říkám že ta Ha je pěkný svinstvo.
1. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Já si to teď chersi říkám taky. :unamused:
1. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
No mě to opravdu normální nepřjde. celý týden špiním, poctivě bastím prásky. V pátek slabě- snažilkování, v sobotu nic, v neděli ráno špinění. Dnes nic - tak doprčic kde je chyba??????
1. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoooj holky prajem pekne rano
chersi sprav si testik to bude asi zatial to najlepsie a potom uvidis
1. čer 2009 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
Chersi a ty to špinění máš mít MS? Nebo ho máš uprostřed cyklu?
Nathali může mít pravdu, můžeš špinit i v počátku těhu.
1. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
nathali - nemyslím si že jsem těhotná, nepocituju zadny priznaky, akorat musim snidat. jinak nefunguju. To jsem u HA nesnidala
1. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
no to robis konecne nieco dobre aj ja sa musim najest aj ked nie pravidelne no mne byva niekedy zle skor napina ma na vracanie a nic a este ma boli podbrusko tak ja neviem ja ten test musim spravit ale myslim ze skor nie som ako ano tak uvidim
1. čer 2009 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
No prášky jsem dobrala 10.5. Od 14.5 jsem mela klasickou neprirodni MS do 17.5.
18,21,23,24 snazení
25. špinění, 26. MS (krvácení) 26-29 spinění.

Klasickou prirodni MS bych mela teoreticky mít po 28 dnech to je....cca 12 . 6

Tak ted raďtě holky
1. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
fuuu tak to nevim a preco nechces vyskusat testik ?? a nejdes dnes do berouna????????
1. čer 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Cher - můžeš být těhule - někdo špiní při zahnízňování mimiša a nebo to může být problém, co měla moje kamarádka - rozhozené hladiny hormonů. Udělali jí profil a nasadili hormony, které to zpravily. Ale první prášky jí taky nezabraly.
1. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
test, no nevim - nemyslim si ze by to bylo to nejleps.Do berouna nejedu, ale manzel je tam v praci.
1. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
No a kdyz jsem byla u dokrorky 26.5 - to by musela neco videt ne?i kdyz mi dělala ultrazvuk vnitrně
1. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Chersi, tak to jsme na tom úplně stejně. Taky jsem měla 12.-16.5. nepřírodní MS a teď okolo 9.6. čekám tu první přírodní. Snažili jsme se tak nějak průběžně. Kdyby mrška nepřišla, samozřejmě bych se nezlobila, ale moc tomu nevěřím.
Chersi počkej pár dní a pak si zaskoč raději k Dr.
1. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
No ona mi dokrorka rikala, že mám brát ty prášky, a kdyby mi to nepřestalo tak mám 8.6.prijít na kontrolu, no ale s tím testem nevím, kdy muzou být videt 2 řárky v kolikátyým týdnu? 2-3 to je asi brzy ne, to nic videt nebude
1. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky :wink: :slight_smile:, tak mně stále ms nedorazila, stále čekám... dnes ráno se mi ale po příchodu do práce stala taková věc, že mně začala strašně bolet levá strana v podbřišku (tuším, že to je asi vaječník) a úplně mi v tom jakoby píchalo, až jsem si musela vzít Ibalgin. Teď je to dobrý, asi působí prášek a úplně mám strach, co se bude dít až přestane působit. No a navíc jsem zjistila, že špiním!!! Teď nevím, jestli se něco děje nebo přijde ms... kéž by přišla a já bych věděla, že jsem O.K. :unamused:
1. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Anoli, ty jo jsme na tom podobně - nedokážu si to vysvětlit, pár řádek výše
1. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
chersi, moc bych ti přála, abys byla těhu! :wink: :slight_smile:

Já jsem z mýho těla už opravdu vyděšená... nevím, co se děje a ještě mám 2 testíky, tak pokud ms do víkendu nepřijde, zkusím další test, ať mám jistotu... :frowning2:
1. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
chersi, to teda, ale já jsem z toho vážně nešťastná, protože nevím, co se děje... :frowning2:
Tak si zkus koupit testíky a vyzkoušej aspoň jeden, protože, co když třeba fakt těhotná jsi. :wink:
1. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
no Anoli, ale u Dr jsem byla nic mi nerikala sla jsem tam hned jakmile jsem zacla spinit. Premyslim, ze si dnes cestou z prace test koupim, ale neverim............ani snad nedoufam
1. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
anoli, ja taky nevim co se deje, a rekla jsem manzelovi, ze prasky uz (HA) jist nikdy nebudu a ze mu necham pod kuzi zavest tu tycinku a bude pokoj. (On ze ne ze by mu bylo akorat blbe) chlapi nic nevydrzi
1. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.