• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
No jo holky, ale co jiného když ne HA. Nedovedu si představit, že po zbytek života jsme na kondomu, to by mě kleplo.
1. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Já se bojím a mám i špatnej pocit z toho, že jsem si hned vzala prášek... jenže, to bylo docela bolestivý, tak nevím... přemýšlím o tom, že pokud to bude dál bolet, objednám se k doktorce, ať mám klid. :frowning2:

Jo, tak to jsem řekla manželovi taky, protože já už ten sajrajt jíst nebudu, fakt ne! :angry: Jsem na sebe akorát naštvaná, že jsem to jedla a teď budu mít akorát problémy!!! :cry:

Jen se modlím, aby až přestane účinkovat prášek, mě to nebolelo tak, jako ráno - to bylo strašný!!! Už jsem hledala i na netu co by to mohlo být, ale jsou asi jen 4 možnosti: buď těhu nebo mimoděložní těhu, zánět nebo přichází ms... tak si pak vyber! :unamused: :frowning2:
1. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
No já dnes nešpiním, ale každou chvíli tu v práci lítám na záchod, jesli mi to zase nezačalo - se z toho asi zblázním :rolling_eyes: No a i kdybych si dneska nakrásně udělala test, tak po snazení by to byl 2 týden, to by se mi asi stejně neukázálo
1. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
No právě, chersi, já jsem si test dělala a taky to bylo brzo... možná, že těhu jsem, ale test byl ještě negativní... možný je všechno, proto si raději o víkendu zase test udělám, abych měla jistotu, že fakt nejsem... já se úplně modlím, aby ms přišla a měla bych klid, ale takhle fakt nevím, na čem jsem... :frowning2: jo jo, taky lítám na záchod... :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Anoli:sice bych ti přála abys byla těhotná,ale takhle jak to popisuješ mi ve čtvrtek začala MS :unamused: ....nejdřív mírná bolest a pak mě začalo píchat v břiše tak,že jsem myslela,že budu tlouct hlavou do stolu :grinning: ...jsem myslela,že mě trefí šlak páč MS na HA byla vždy ok,jen malinko mě třeba bolely vaječníky...a to co přišlo ve čtvrtek jsem myslela,že nepřežiju,nejdřív jsem špinila a večer se to rozjelo....

Cher:kup si testík za to nic nedáš(teda dáš pár korun),ale alespoň zjistíš co a jak..třeba si fakt těhu :wink:
1. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
ewulin: bylo by to pěkné, ale moc tomu nevěřím , možná se v lékarně stavím. Na VÁŠ popud holčiny, ty jo to by byla sranda, zrovna včera jsme si z tchýně dělali srandu že na 8 měsiclů je to tady, a ona zacla resit kde budeme koupat :grinning:
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
ewul, já furt chodím na záchod a kontroluju, jestli se to nerozjede a fakt se za to i začínám modlit! :grinning: Jako nejhorší je ta nejistota, no... buď ať teda zjistím, že jsem těhu nebo ať se rozjede ms, ale takhle? To je k zbláznění!!! :angry: :frowning2:

chersi, moc bych ti to přála! :wink: A třeba fakt těhu jsi. To nemůžeš vědět. :wink: Radši testík zkus, za to nic nedáš. :wink: Já ho o víkendu taky radši zkusím, teda pokud nepřijde ms...
1. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
anoli, uplně s tebou soucítím nejistota je to nejhorsí co může být, v jakékoli podoběa jakékoli situaci.
1. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
A já bych vám to těhotenství přála oběma:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Já nám všem, ale spíš se bojím, že špinění je spojeno s něčím špatným.zkouším to hledat na netu
1. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
chersi, no právě... :unamused: Snažím se být v klidu, ale moc dobře to nejde. :frowning2:

ewul, to jsi hodná :slight_smile: Však my tobě taky :wink:

A co jinak? Taky u vás byl deštivý víkend?
1. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
chersi, to snad ne! Nestraš! :astonished: Ale píšou to právě i u těhotenství - že prej když se mimísek zahnízďuje, tak může píchat ve vaječníku a špinit... anebo zánět... anebo jak psala ewul, tak to může být ms... je víc možností a sama si to stejně nepoznáš. :wink:
1. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
No to ne, ale k DR, muzu stejne az od 8 má ted dovolenou. Nevím nevim, bojím bojím
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky, holky tak jsme celý víkend pekli a rozváželi koláče!
A doufám, že už nikdy více!
V pátek máme den D, tak se modlím za počasí, protože celá svatba bude venku!

Holky, koukejte mazat k doktorovi!
I kdyby to měl být jen zaražený prd! Zdraví máte jen jedno!
1. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Souhlas s kaci1,ale hlavne....okamzite se prestante strasit!!!
1. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Tohle je strašný, ta nejistota, když nevíte co s vámi je. Bojim bojim, že příští týden tady budu psát já. :frowning2:
1. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Dobrá končím, ale opravdu nevím nevím. Sobotu jsme měli pracovní, manžel jel jezdit do Chomutova, takze jsme vstavali ve 3 ráno :astonished: No a cestou zpět se nám rozbili sterace, neco tam kruplo. takze manza mel celych 130 km, ruku z okynka a zarazel sterac:slight_smile:

No takze v nedeli jsme vstali az ve 12, museli jsme to naspat:slight_smile: No a pak hned spravovat auto.
1. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
A já mám manžu na nemocenský takže jsem se o něj starala:slight_smile:....neee,to ne,řekla bych,že co je doma, tak se stará on o mě:slight_smile:,počasí bylo takové všelijaké,semtam sluníčko semtam mrak:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky, opravdu se hrozně strašíte,ale chápu! Ta nejistota je hrozná a právě proto s tím musíte něco udělat!
Věřím, že to bude dobré,ale když se na to podívá odborník a potvrdí vám to, tak to bude ještě lepší.-)
1. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Já se k doktorce objednám, ale až pokud nepřijde ms. Nechci zbytečně plašit, ale samozřejmě pokud bych měla bolesti dál, tak váhat nebudu a objednám se hned. Zatím to nechám být, teď je mi dobře.

My jsme byli v sobotu i v neděli doma. Akorát v sobotu jsme se jeli navečer podívat do obchoďáků a v neděli odpoledne přijeli manželovy rodiče na návštěvu. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holčiny kampak jste se poděli???
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Holky nemusíte v tom hledat hned něco strašného :wink:
Buď jste těhule a prcek se zahnízďuje (jak jste se bavily od kdy testovat, tak nejdřív buď 10tý den po oplodnění (citlivé testy) ale většinou prostě ode dne očekáváné MS)
Nebo máte jen rozhozené hormony po vysazení HA (to je fakt časté)
A to špinění může být i místo MS, protože vám prostě nenarostla dostatečná sliznice (to mi teď říkala i doktorka) - měla jsem i po vyvolávačce jen špinění a ona se mrkla a sliznice byla nízká, tak proto..
Cysty bych viděla jako poslední - většinou je HA vyčistí a po ní by se zas až tak rychle asi neudělaly..
Ale když si nejste jisté - našupajděte k doktorce a ona vám řekne jak to je :wink:
Já jsem tady:slight_smile:...už jenom 45 minutek a huráááá domůůůů:slight_smile:
Ewul ty se máš! Tak to já dnes až do 16:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
jas:nezávidím...mě už se to teď hrozně táhne:frowning2:...já vždycky když se těším domů,tak ty hodiny se snad zpomalí :unamused:
1. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
To mě pondělí vždycky strašně rychle uteče, nevím čím to je, pak už se to celý týden jen táhne.
1. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já když jsem v práci tak se mi to táhne pořád :grinning: ...a jen co začne víkend,tak zase hned končí :angry:
1. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
1. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Nooo,cher:mě se spíš v neděli chce plakat :grinning: ,kouknu na přátele a pak začnu klít:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
No jo no ale ještě toho napracujem, musíme to brát s rezervou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.