• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Hihi 15 minutek:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Nějakých 40 let do důchodu to se dá:grinning:,ale mezitím jedna mateřská,druhá mateřská,třetí mateřská :wink: a hned je o 9 let míň :wink:
1. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Teda holky, co to tu probíráte? Kolik let do důchodu? To snad ne. :grinning: :grinning: :grinning:
jaspi, díky! :wink: Asi to chce klid, anebo jít k doktorce no, ale já ještě chvíli vydržím, pak mi možná nebude nic jiného zbývat (pokud ms nepřijde). :wink:

Ale je mi trošku smutno z toho, že ode dneška jsme se mohli snažilkovat... kdyby šlo vše tak, jak má... :cry: Hmm, tak nic, příště no... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Holky papa zítra,já už mizím-hurááá :grinning: ,ať vám to uteče co nejrychleji:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahojky ewul. anoli, já to možná dnes zkusím, a když nic, tak to bude akorat zničený test, tech 30 kacek obětuji
1. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojky ewul, zas zítra :wink:

chersi, zkus to, za to fakt nic nedáš - jen těch 30 Kč, který za to rozhodně stojej! Já to taky zkusila. :wink: A ještě to možná zkusím...
1. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
no jo ale my jsme tě vyhecovali, ale stejne jsme si na vysledek museli počkat :astonished:
1. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ne, vy jste mě pouze postrčili, já bych si ho stejně koupila, protože jsem chtěla vědět, co se děje. :wink: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
No dobrá uznávám, když mi zbyvde čas, stavím se pro testy
1. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
holky, tak jdu domů, těším se na Vás zítra kolem 8.
1. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Dobré ránko,tak co,Cher,testila jsi???
2. čer 2009 v 06:14  • Odpověz
Ahojky holky, mám dobrou zprávu!!! Ne, nejsem těhotná, ale konečně jsem to dostala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem moc ráda, že moje funguje - sice je trošku opožděné, ale fungujéééééé!!! Mám z toho fakt radost! :grinning: :grinning: :grinning:

A co ty ewul? Už se snažílkujete? :wink:

chersi, kdepak jsi? Ty nás chceš taky napínat, viď? :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
ahojky, dobré ráno, testila jsem ale nic. Ale zato jsme se včera snažili, radši jsem si vypočítala kdy by mi měla přijt MS přírodní - 11.6. Tak uvidíme a modlim se za to aby jsem už nešpinila, protože to mě fakt neba.

Anoli, to je príma, že "funguješ" :sweat_smile:
2. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Teda děvčata, vy jste zvědavá apak tu nikdo není :frowning2:
2. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
chersi, já jsem byla na poště, víš? I když mě bolí břicho, tak jsem fakt moc ráda, že ms konečně přišla!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
No to já moc ráda nejsem, sice opět nešpiním, ale bolíme podbříšek, td jsem tu mluvila s koleginí, prej si delala 3 testy vsechny negativní, a byla 9 tt. Taky dobrý
2. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
No jak už psala karol, někdy se to prostě na testu nezobrazí, až po delší době... Je to hrůza, jak to má člověk poznat? A nejhorší je, že každý tělo má úplně jiný reakce, takže třeba i to že špiníš a pobolívá tě podbřišek může klidně značit to, že jsi těhu, ale taky nemusí. Někoho zase bolí prsa... to měla moje kamarádka. Prostě asi to chce vydržet a zkoušet testíky. :wink:

Teda holky, jsem ráda, že letos na dovolenou neletíme... úplně mě z toho ztracenýho spadlýho letadla mrazí... jak asi muselo být těm lidem před smrtí... asi jsem blázen, ale večer jsem se za ně pomodlila, ač to nedělám, že bych se modlila před spaním... :cry:
2. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
No zchanovic, leti v cervenci do turecka a taky je drobet zamrazilo. Ale oni si to neodpusti, já jsem letela pouze jednou a to na svatební cestu, a uz nikdy více, strach jsem mela pouze v prvních minutách. manzel s letadli uz zkusenost mel, takze me pozoroval, ale takový ty obratyo 180% mi nedelali dobre
2. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky ahooj,já se omlouvám,ale byla jsem mimo kancelář:slight_smile:....Anoli-tak super,že MS už dorazila.JJ my už zase zkoušíme co todá :grinning:
Cher:tak uvidíme 11.6. jak se vám snažení zadařilo:slight_smile:
2. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Obávám se že naše cesta bude složitá, ale manžel se mi začíná hrozně líbit, např. včera jsem mu musela vysvětlovat jak test funguje :grinning:

Střašně ho všechno zajímá
2. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Cher:tak to je moc milé:slight_smile:...jelikož mám manžu na nemocenské,tak má čas přemýšlet nad různýma věcma-včera když jsem přišla z práce,měl nakreslený podrobný plánek jak přestaví ložnici aby se tam vlezla postýlka a komoda :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
ewul, tak to je hezký, že se manžel takhle angažuje! :wink: :slight_smile:
chersi, taky mám trošku obavu, že to nebude jen tak... ale uvidíme, třeba budeme nakonec příjemně překvapený. :slight_smile: :wink: A s tím testíkem mi dokonce manžílek pomáhal. Hrozně ho to zajímalo, jak to funguje. :grinning: Akorát byl pak trošku zklamanej, že tam není druhá čárka... :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Dokonce bude dělat sám přebalovák-říkal:slight_smile:...je to od něj moc hezké:slight_smile:
třeba se nám všem zadaří tak nějak pospolu a pak si tu budeme psát dojmy z těhotenství :wink:
2. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
no to by bylo pěkné a hlavně poučné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
ewul, tak to by bylo super! :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
No my jsme se doma jen tak bavili s tchyni, už jsme vymysleli jak by se to vyresilo v koupelne, a pod. Děsně mě překvapila, protože pořad řikala ze si máme uzívat a najednou už se těší na vnouče, pritom uz jedno má Elisku je jí 1,5 roku, ale protoze je svagrová kráva, nechodí ji navstevovat akdyz byla malá malá:slight_smile: tak ji nikomu nepučovala, nikdo se na ní nemohl pomalu ani podívat.

Takže jsem byla celkem překvapená, jak to tchýně bere, nejlepší na tom je že nikdo neví že jsem vysadila :grinning: Všechny řeči jsou pouze eoretické :sweat_smile:
2. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
teda ja dnes píšu jako dobytek, omlouvám se šem :frowning2:
2. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
chersi, já to po sobě dnes taky furt musím opravovat :wink: No tak to je super, že se takhle připravujete na mimčo. Pochopila jsem dobře, že bydlíte společně s tchánovci? Já myslím, že u nás bude mít největší radost moje mamka, ta už se těší moc, ale taky neví, že jsem vysadila - nikdo to neví.
2. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Bydlíme s chanoic ataky manzelovými prarodici. Zkouseli jsme vyrizovat byt na hypoteku ale nevysel nam a jeste jsme diky realitce prisli o 50 000,- :confounded: . Takže teď setříme od nuly. Tak jsme se rozhodli, že prestavime patro az tam prarodice nebudou. je jim 76 a 78, takze ackoli je to blbé, budem muset čekat az nebudou, aby jsme to tam mohli predelat. zvětšit kuchyn a udelat samostatný vchod.
2. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, to je dobře, že už nemáte těžkosti a že tělo funguje jak má.. Já jsem normálně přesně plánovala jak vy ten první měsíc po vysazení a jak jsem zjistila, že mám něco špatně, že to bez doktorů nepůjde, tak se mi to nějak zarazilo a už dokonce ani vytrvale nepokukuju po pidioblečkách atd. Teď spíš furt přemýšlím nad rekonstrukcí a taky furt plánuju jak to udělat s penězma, aby zbylo i na dovču..
2. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.