• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi, no já uvidím, to špinění mě pořád zaráží a jen čekám, kdy se zase objeví. Uvidíme uvidíme.
2. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
chersi, my bydlíme v jednom domě s mými prarodiči, tak to máme podobný. :wink: Jsme taky v patře, máme samostatný vchod a je to fajn. Teď děláme garáž a furt něco na zahradě - pořád je co dělat. :slight_smile:

jaspi, mně se hrozně ulevilo, když jsem to dnes dostala, protože jsem se bála, že to bez doktorů taky nepůjde. :wink: Teď mě bolí břicho a já si to užívám!!! Snad poprvé v životě mám radost, že jsem to dostala!!! Připadám si jako blázen! :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
To jsem ráda že z toho máš radost, to já teprva zjistím zda budu mít radost či zlost. myslím si že zlost. Dneska mě bélí pro změnu záda. Ty prášky už nechci ani vidět.
2. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Teda, ale řeknu Vám, že s Vámi dneska nic není:(
2. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
No je fakt, že já furt dneska někde pobíhám, no... :unamused:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
zato já se tu dnes nudím až to není hezké :frowning2:
2. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já si pročítám diskuzi snažíme se o miminko první měsíc 3. Teď se tam objevili nové těhu, tak si pročítám, jak to prožívají - je to moc hezké a už bych chtěla být taky těhu, když to čtu. :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Cher a jak jsi brala nějaké prášky teď, tak to byly nějaké hormony? Cos brala - utrogestan? A přibírá se po tom?
2. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
ne, akorat mi predepsala ascorutin, ten beru od 26.5 a budu ho brat jeste asi 10 dni
2. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
Teda teda, vy dneska opravdu lajdáte! :grinning:
2. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
no to je pravda , každou chvíli aktualizuji PC, jestli něco přibilo a ono nic. :pensive:
2. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
chersi, jak je u vás? U nás svítí sluníčko. :wink:
2. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
tady taky, až se divim po kolika pošmourných dnech.
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
ale je to hnedka veselejší, že? :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
no to ju, tedka tu máme 2 mesicni miminko kolegine )prisla se nanas podivat. tak se tu kochame
2. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
jéé chersi, tak to se máte! :wink: :grinning: Třeba to nebude dlouho trvat a budeš tam chodit s mimčem ty... :grinning:
2. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahojky, tak teď jsem vás konečně dočetla.
Já měla dneska v práci děsný frmol, takže jsem se na vás nestihla mrknout ani jednou.
U nás žádná změna. V sobotu se chystáme na samosběr jahod, už se těším, jak se jimi přežeru. :grinning:
Budu se snažit se k vám připojit zítra dopolko z práce, abychom pokecaly. :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
halooooo, ja beru od 17. dne do 26. dne utrogestan, je to skoro to same...
2. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
nespite este?????????
2. čer 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko holky,včera jsem si sekla PC a málem jsem z toho měla infarkt...dělala jsem jednu tabulku do práce,neměla jsem to uložené a najednou cvak a tma...tak trošku jsem šílela :grinning:
Jo a taky mě včera vytočila kolegyně jak blázen...něco se jí nepodařilo a kolega jí trošinku sejmul a její památka věta:se tady na to můžu vys..t, dneska řeknu mojemu,že vysazuju prášky a chci mimino,tady už nebudu!
No pochopíte to?To je důvod mít dítě jak ...moje nervy :confounded:
3. čer 2009 v 06:25  • Odpověz
Dobrí ránko děvčata, doufám že dnes to tu bude živější než včera, protože opět asi nebudu mít co dělat
3. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
ewulin, to je celkem normální důvod, my jsmwe mimčo sice chtěli alepčesně tento důvod v práci mě v tom ještě utvrdil.
3. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Jej,tak snad jsem tě neurazila...no nebudu ti kecat pro mě to,že je neschopná zvládnout svojí práci(a to jí nemá hodně) není důvod mít dítě...já si myslím,že dítě snad má být z lásky,že to ti dva tak chtějí,cítí,že chtějí být rodina...jako věty,alespoň budu doma a nebudu muset vstávat do práce mě vytáčí do nepříčetna.
3. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Neurazila,vubec, my uz jsme byly rozhodnutí. Ale poslední dobou v práci je to spis o tech lidech, jsme firma v te firme jsou divize jedna videlalava vic jedna min, ceny matrosu jsou tuzne, ale porad tu do nas slabsich diviz nekdo rejpe, a jsou blby poznamky, pripada mi to jako by ty lidi zkouseli kdo vyzdrzi vic. Bavili jsme se o tom s manzelem a jen me to utvrdilo, ze do práce budu chodit dokud to pujde aby videli.

Vis ono je docela neprijemny, kdyt do tebe porad nekdo rejpe, a vlastne nemá důvod.
3. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Cher:sedím v kanceláří s jednou ženskoua a jedním chlapem,a ti tady jsou spolu už 20 let-takže nerozlučná dvojka....do doby kdy jsem jim vařila kafíčko a skákala kolem zadku to bylo ok...jednou jsem řekla,že už to dělat nebudu,že mě to zdržuje a od té doby semnou nemluví a všude mě pomlouvají...takže ano,já to znám jaké to je chodit do práce když je atmosféra víc než špatná...
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
no právě, pak se chodí do práce velmi špatně.
3. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
ewulin, tak to vypadá že jste tu dne s sami viď ?
3. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky :wink: :slight_smile: už jsem tu. No, my jsme se taky rozhodli, že mimi chceme, ale jak píše chersi, tak i mě práce, která se poslední dobou velmi zhoršuje, utvrdila v tom, že je už opravdu pravý čas... jako je to tu na štíru, mám docela strach, že o práci přijdu, ale na druhou stranu si říkám, že jsou mnohem horší věci... třeba to, že jsem se včera dozvěděla, že bráchův spolužák (24 let) ze základky, kluk z mé rodné vesnice, má rakovinu v celém těle, leží v Motole a čeká na .... :cry: To je hrozný a né to, že já přijdu o práci. :pensive:
3. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Holky budete se chtit po materské do práce (té co jste teď) vrátit?
3. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
chersi, já ne a ani to tu není zvykem... navíc já to mám teď po přestěhování blíž do Pardubic (15 km), kdežto do nynějšího zaměstnání 25 km, což je docela rozdíl... a navíc nevím, jestli to tu nekrachne. :frowning2:
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.