• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jaspi, za pár měsíců asi na to budeme koukat taky jinak, ale teď je to prostě ještě čerstvé a jsme na to natěšené.
Pro dnešek se loučím, chci prchnout o chvilku dříve. Odpoledne se asi nepřipojím, máme to výročí. :wink:
Tak se mějte hezky. :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojky ladenko, užijte si výročí :sweat_smile:
3. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
tak mi teď volal manžel, že přijede domu dlouho, kolegovi se rozbilo auto, tak to musí vzít za něj :confounded:
3. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky, mějte se hezky, taky za chvilku mizím domů :wink: Konečně!!! :grinning:
3. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Já ještě půl hodinky. U nás to ví ještě moje mamina, nedokážu jí takovouhle věc tajit, povídáme so o všem.
3. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Tak zítra ráno papa holčiny :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Krásný dobrý den:slight_smile:
4. čer 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahojky :wink: :slight_smile:
ladi, tak jak jste oslavili výročí? :wink: My ho měli 26.5. a dali jsme si jen dárečky, poseděli u vínečka. Slíbili jsme si, že půjdeme na véču, ale pořád není nějak čas... :frowning2:
4. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojky! Dnes bych měla mít konečně v práci docela veget a navíc se blíží víkend.. paráda! :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
dobrí ránko holky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Holky zkoušela některá z Vás měření bazální teploty, ja to včera zkusila ze zvědavosti asi v 18:30 a naměřila jsem 37,2
4. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Cher - to se musí měřit ráno než vstaneš z postele ne? Pak už je to zkreslené..
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
No to já právě nevím, jen jsem to zkusila
4. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Teda dámy, s Váma dneska zase nic neí :cry: Zachvilku frčíme na oběd, tak tu budu tak kolem 11:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky, no anoli, cestou domů jsem se stavila koupit vínko, sýry, zeleninu atp. prostě dobrůtky a že si uděláme hezký večer. Přijela jsem domů, manža měl udělanou véču, dostala jsem kytičku a penízky (že normálně bych si nic nekoupila), on toaletku. Nadlábli jsme se, ... no a pak šli s kámošema posedět do hospůdky. Takže z vína nic nebylo. Ale i tak byl hezkej večer, a nakonec snažilkování. :grinning:

Chersi skutečně musíš měřit každý den ve stejnou dobu než vstaneš z postele. Prý tu teplotu ovlivňuje i to, když jdeš např. v noci na záchod. Len, tady z koníka o měření založila celou stránku. Nevím jak je přesně, ale když bys zadala do vyhledavače merenibt, tak ti to určitě najde. Je to tam hezky a jednoduše vysvětleno a popsáno. :wink:

My máme dnes v práci pořád nějaké komplikace - rozbitý stroj, takže se nestihnou zakázky, nedodaný materiál, stejný problém atp. Děs.
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Cher - to je právě to, proč neměřím.. Přes týden vstávám v 6 a abych tak vstávala kvůli měření i přes víkend.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Já jsem to jen zkusila, měřit to nebudu pravidelně. Jak jsem již prohlasila, nejdřív ať se snaží příroda
4. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
no to tedy holky, styďte se :frowning2: Přijdu z oběda a těším se že budu dočítat a ono nic :confounded:
4. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
ladi, tak to je fajn, že jste to oslavili se vším všudy! :wink: Teda skoro - kromě toho vína. :grinning: Ale co, víno si můžete dát jindy. :wink: Třeba do vany. - to děláme my. Napustíme si plnou vanu, do toho pěnu a dáme si vínečko... to je paráda, super realx! :wink: :slight_smile: Akorát se nemůžeme do vany pořádně vejít, přestože je velká dost, pořád se nám tam pletou nohy... :grinning:

Ráno jsem neměla ani chuť sem jít, protože jsem byla smutná z té situace tady... :frowning2: Pokud se nějak vedení nedohodne s jednou bankou, která dělá problémy, možná dojde i na propouštění ba dokonce na zánik firmy... teď se všichni modlíme, aby jednání dopadla dobře. :frowning2:

A jak se jinak máte vy? Venku je fakt kosa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že mám dneska vlastně pátek. :wink:
4. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
anoli, vy pátky nechodite nebo más dovcu?
4. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
mám dovču, kvůli škole, dělám zkoušku z němčiny a ta "chytrá" paní si asi neuvědomila, že jsme dálkaři a dala nám to na 11:00 hodin, což je nejpitomější čas, kterej mohla stanovit!!! :angry:
4. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
No to víš, lidi si nevybereš.
4. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Anoli, bohužel do vany to nehrozí, nemáme ji zrovna velkou a oba se tam vejdeme dost zkroucený. :sweat_smile: Máme malou koupelnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás se zase vedou právní spory o 800 tis., my je máme v reklamaci, firma ji odmítá uznat. A tak už to jde přes právníky. Taky nevíme, co bude.
anoli, já takhle před dvěma lety chtěla jít dálkově studovat, jenže jsem pracovala a "učební" hodiny byly v pátek a sobotu 1x za 14 dní a to by mě nikdo neuvolnil. Takže jsem to pak vzdala. Furt si říkám, že třeba jednou si ještě VŠ dodělám. :dizzy_face:

Teď mi manža volal, že u tchýně natrhal celou bednu třešní. Tak jsem se ho ptala, co s tím budeme dělat. A dostalo se mi odpovědi: "Sežereme je!" Tak jsem opáčila, že se pěkně pos**eme. :grinning: Ale už na ně mám docela chuť. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky, zběžně jsem vás dočetla... ale dalo mi to zabrat :slight_smile:

Chersi, to občasné špinění může znamenat špinění v druhé fázi cyklu po ovulaci, co jsem zatím přečetla, tak se to stává spoustě holek, často je příčinou nedostatek progesteronu, takže ho potřebují doplňovat např. duphastonem, jak psala halooooo nebo utrogestanem (ten beru já). Nebo to tvé špinění opravdu mohla být extrémně slabá menstruace, pokud nemáš narostlou sliznici anebo, jak tu už někdo psal, zahnízďování mimča. A co se týče těch těhotenských testů, tak 2 týdny po oplodnění už by test měl alespoň slabou čárkou těhu rozpoznat (pokud máš alespoň trošku pravidelný cyklus v délce cca 4 týdnů). Některé testy jsou ale docela nespolehlivé (prý pepino ukazoval špatné výsledky), mamatest je prý zase docela přesný.

Jaspi, já po utrogestanu pravděpodobně přibrala. Nebo že by za to mohla moje zlobivá štítnice? Nevím, ale rozhodně jsem zničehonic hupsla pár kg nahoru.

Bazální teplota by se měla měřit ráno hned po probuzení, každý den ve stejnou dobu, ještě před vstanutím z postele... jinak to nemá vůbec žádnou cenu. po pár cyklech, když tělo funguje, jak má, tak už ani holky neměří celý cyklus, jen v období očekáváné ovulky (2-3 dny před a po).
4. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
A jeste me neco napadlo: Pokud dr.neupozornite na to,ze byste mohly byt tehotne,tak to pri beznem vysetreni v ranem stadiu tehotenstvi pry vubec nemusi poznat
4. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
já vím, chersi, nedá se nic dělat - já to vím, ale stejně mám vždycky kecy - tím se mi aspoň uleví :grinning:

ladi, my to máme tak 1x za měsíc pátek a sobota. Ale někdy tam jedu v pátek třeba až po obědě, záleží hlavně na tom, jaký jsou předměty. Většinou tam jedu ze začátku semestru, abych aspoň věděla, jak vypadají učitelé a co po nás budou chtít, pak už tam třeba nejedu, učební materiály jsou stejně na internetu. :wink: No, já to řeším tak, že si beru dovču /někdy půl den, jindy celý cen/ anebo si to naddělám. Jinak to dělat nejde no. :unamused: Ale zatím to funguje, tak uvidíme, jestli se vůbec dostanu do dalšího ročníku. :grinning: Já to beru sportovně. :wink:

ladi, tak to abys z těch třešní upekla nějakou buchtu, viď? Taťka z nich nechává dělat slivovici. Fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
karol, díky za rady :wink: To já kdybych šla k Dr. tak bych jí to radši řekla, že se snažíme. :wink:
4. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Anoli,ja jsem za posledni rok poucena vic nez dost.ted navic s mimcem musime pockat i kvuli me stitne zlaze-k dr.jdu az v druhe pulce cervence a do te doby teda nic nebude :( uz mi to pripada dlouho...
4. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
karol, no tak to ti věřim ... :unamused: Ale neboj, kdo si počká, ten se dočká! :wink:
4. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky, kde zase jste? chersi - ty taky dneska lajdáš, viď? :grinning:
4. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.