• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já jsem to dokrotce řekla, že bych ráda otěhotněla, dala mi léky a řekla jestli nepřestanu špinit ať přijdu na kontrolu. Jinak mi dělala ultrazvuk a že je vče v pořádku.
4. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
promin anoli, dnes mi sem chodi moji obchodáci a porad mi rikaji, jak mi to slusí, protoze neco potrebuji :astonished:
4. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
chersi, v pohodě, vždyť já taky nemám čas být pořád tady. :wink: Musím dělat, že něco dělám. :frowning2:
No tak to máš dobrý, že ti takhle lichotí... :wink: Ale aby manžel nežárlil! :grinning:
4. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
Jo anoli, bublanina už je v plánu. :wink:
Tady už se ani nikdo nesnaží dělat, že dělá. Kolegyně s kolegou jsou na netu a po netu si spolu hrají nějaký hry. Jako proti sobě, a navzájem si normálně nahlas nadávají, co kdo udělal blbě. :confused: :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
myslím si že žárlení nehrozí :unamused: Žažila jsem to u něj pouze jednou a to na zábavě kdy on šel tancovat, já je a přišel ke mě nějaká kluk, byl tam v cuku prdu a že prej mu rozbije hubu, což jsem tedy koukala, ale zase se mi to nelíbilo, protže to vypadalo že mi neveří a hlídá, od té doby máme určená pravidla "koukat ano, víc ne"
no a když mi jezdil kamionem, pořád mi všichni říkali, že se začnem podvádět, protže se nevidíme. U mě se to nestalo a myslím si že u něj taky ne, takový kasanova to není a s nějakou prostitutkou mi řekl, že proč za to bude platit když to má doma :grinning:

ježiš já se nějak rozkecala :sunglasses:
4. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
ladi, fakt? Tak to my sice surfujeme taky, ale ti mě to ani nebaví! Radši bych pracovala, ale když není co??? A já za to přece nemůžu!!! :angry: Tak aspoň dělám, že dělám. Ale musíme dávat pozor, aby nás šéf neviděl. :sweat_smile:
Taky bych si dala bublaninu. Mňam! :grinning:

chersi, já si samozřejmě dělala srandu :wink: Jo jo, tak s tím tancováním na zábavě - to jsou všichni asi stejní. Stalo se mi to několikrát, že pro mě přišel kluk tancovat (a já tam zrovna stála jako trubka sama, když miláček se bavil s kamarády) a já šla, abych zahnala nudu. Nic víc v tom nikdy nebylo - já jsem věrná až za hrob! :grinning: A miláček když je trošku připitej, tak docela žárlí a tak byl vždycky v cuku letu u mě. A taky tam kolikrát padlo něco o rozbití huby... no a pak jsme se většinou malinko chytli a šli domů. Stávalo se to dřív, ještě když jsme nebyli manželé, teď už ne, už je asi klidnější, když ví, že mě má "jistou". :wink: A hlavně se už dobře známe a víme, co chceme. :wink:
4. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
jo jo taky mi to připadá, že na mě chtěl mít manžel papír, já o svatbě nikdy nemluvila, jednou jsme se tak pohadali, on odlej mým autem za brachou no a já se sebrala vzala jsem si jeho a utekla domu - jejej to bylo tefefonu a premlouvání. No a uplynul mesic a na oslave známých me požádal o ruku - nepřejte si vedet mou odpoved :grinning: Mě to připadalo, že přemýšlel, až to vymyslel takhle. s tím miminkem je to podobné
4. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
chersi, tak to my, když jsme spolu chodili rok a půl, tak jsme spolu pak začali bydlet (já jsem to měla na dojíždění do školy blíž a za druhý jsem se pohádala hrozně s taťkou). Vůbec jsme si na sebe nemohli zvyknout a trvalo snad půl roku, že jsme se hádali a někdy to vyvrcholilo i tím, že já jsem odešla pěšky domů!!! :grinning: Pak jsme se zase udobřovali... :grinning: Jó, začátky byly těžký! Ale zvládli jsme to a vyplatilo se - neměnila bych za nic na světě a přijde mi, že si rozumíme stále víc a víc. :wink: :slight_smile:
No, chlapci nás někdy umí překvapit, co? :grinning:
4. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Taky nám celkem trvalo, než jsme se v domě sžily. ná u něj čačala bydlet 3 měsíce po seznámení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
No holčiny dnes už půjdu, doufám že Vás ráno budu před pracovním poměrem dočítat a ne jako dnes :angry:

Pa a hezký zbytek dne :dizzy_face:
4. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Taky pomalu odcházím :wink: mějte se tu zítra hezky a až přijedu ze zkoušky, určitě se sem podívám. :wink: :slight_smile: Pa pa
4. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Dobré ráno holky- konečně pátek! :wink: Kde se všechny touláte?
5. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobrí ránko všem skorotěhulím.

Tak včeta jsme byly konečně na navstěvě na kterou jsme se chystali 14 dní :grinning:
5. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ranko, konečně pátek.
U nás leje. :wink: A zítra mám jet na ty jahody, ale jestli bude takhle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc se mi udělal opar. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten pátek, to je dnes jediná dobrá zpráva. Čekám co se ještě dalšího pokazí. :unamused:
5. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
to bude Ok ladi, já už je tu rozčiluji od rána.
1) jsem zaspala
2)kolegine odjela na dovolenou a má tu nedodělaní veci, takže fofr
3) jsme se včera chytli s manžou

Takže v pohodě, asi nějaká výbuchy na obzoru
5. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Není dnes třináctého? :grinning:
5. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
nene, 5 ale v datumu to nebude :angry:
5. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Teda holky, dneska je den na ho*no!!! Fakt všechno se mi v práci se*e. Máme problém s dodávkou pro nejlepšího zákazníka a jediný dva lidi co a tom můžou rozhodovat, si dneska vzali dovolenou. Jsem tady z toho na prášky. :confounded: :frowning2: :cry:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
to je dobry ladenko, já zkoumám kolegine práce, jak to tu "asi" nezvládá, tak resimjejí průsvihy a koniny.

Dneska jde manžel do hospy na fotbal, tak já asi budu v práci, dodělávat po odpoledni svoje veci:(
5. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím vás z domů :wink: :slight_smile: Naprosto s váma souhlasím, je to dne na hov..!!! I když u nás teď svítí sluníčko - sem tam si najde skulinku mezi mraky... :dizzy_face:
Mám takový špatný pocit z té zkoušky z němčiny, že jsem ji neudělala. Bylo to hodně těžký, samé názvy z praxe... no, asi si to zopáknu. :frowning2: Ach jo, je to vopruz! :angry: :cry:

Tak vám přeju, ať to dneska v práci dobře zvládnete a ať je páteční odpoledne lepší, než dopoledne. :wink: A já se jdu znovu ponořit do učení... zítra mě čeká obchodní právo a sociologie, ale tyhle dva předměty budou určo v pohodě - cítím to! :grinning:

Mějte se a hezký víkend (i když asi propršený) :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
to bude dobrý anoli, holčiny řeším samé průsery.

Asi se tu objevím až v pondělí, ale to budu určo ukecaná, protže budu mít absťák :grinning:
5. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
Čauky holky,
můžu se k Vám přidat?
Je mi 25 a jsem z Vyškova, jsme vdaná a manželovi je 32, čili už je dost starý na to, aby mu už koneně někdo říkal "táto". Začali jsme se snažit již minulý měsíc, ale jen když ovulační test ukazoval dvě čárky, bohužel jindy na snažilkování nějak nebyla vhodná doba. Manža je dost pracovně vytížený, takže přijde domů a padne za vlast. Hlavně má teorii, že jedna kapka stačí, ovšem s jeho životním stylem si to nemyslím ... moc pracuje, je to totiž workoholik a stavíme dům, ve kterém musí být vše perfektní.
Takže jsem mu vysvětlila "jak to funguje" a byl dost překvapený, že je to docela věda... ale on to zvládne... :slight_smile:
Jinak místo toho, abych zjistila, že jsem těhotná já, tak přišla sestra, že ze mě bude dvojnásobná teta... A jako bouns navíc můj bývalý přítel, se kterým jsme stále výborní kamarádi, tak mi řekl, že že z něj bude v listopadu otec, docela mě to položilo.... ono i po těch letech si člověk vzpomene, že to dítě jsem chtěla mít s ním.... no mazec. :frowning2:
Takže jsem řekla manžovi, že tenhle měsíc se prostě to zadaří a bude se snažit. Vyznačila jsem mu v diáři, kdy mám plodné dny, aby se v práci šetřil a neměl tokolik stresu, jako obvykle (moje MS je pravidelná jak hodinky a ovu téměř taky, tak to vím přesně) jen ten diář nesmí moc ukazovat. :grinning: Koupila jsem mu viitamíny - zinek a selen a C, sobě taky, tak hyn sa ukáže....
Jinak dle příspěvků, jste tady super holky, které neřeší jen mimina, ale i každodenní problémy. Už jsem si zakázala číst stránky a diskuze na téma, jak nejlépe otěhotnět, páč z toho jsou ty největší depky, protože mám pocit, že všechny ženský nemůžou normálně otěhotnět...
Takže doufám, že se nám tak do půl roku nějaký mimísek podaří, a to přeji i Vám, i když byste si určitě přály mimíse mnohem dřív.... ale ono to jednou určitě vyjde....
Omlouvám se za rozepsání .... ale to tak zhuba o mě.
Zuzka
7. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahoj zuzi tak ta tu vitam a hladvne klud :slight_smile: ako som citala mate stresu okolo seba az dost a si pekne vyzbrojena na mimisa :slight_smile: tak vela stastia snad sa zadari co najskor :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuji Nathali za přivítání,
jo kdyby šlo dítě ze stresu, asi bych byla těhotná hned. Ale jak tak čtu, tak bychom byly asi všechny. Já jsem celkem pozitivní člověk, ale ten pátek, jak už jste psaly bylo asi fakt třináctého, byl to den za všechny prachy... musela jsem se jít s kamarádkou opít, abych to zvládla... manža klasicky v klidu....
Ale jen pro zajímavost prášky už neberu rok a podle ovu testů, jsem začala ovulovat až po půl roce, v tu dobu jsem to opravdu neřešila, jak to vše funguje a řekla si, že příroda si poradí a ona si opravdu poradila... takže hlavu vzhůru Vám, které jste vysadily prášky před měsícem.
A před rokem jsem byla u kartářky, asi měsíc po tom, co jsem vysadila prášky s tím, že chceme mít dítě a ona mi řekla, že pokud nejdřív, tak až v lednu, protože na to není ta pravá chvíle a mé tělo se chce po 9 HA očistit, ale řekla, že v červnu už budu v ruce držet pozitivní těhotenský test. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Manža říkal, že jí zavolá a zeptá se na rok, aby se nesnažil zbytečně :grinning: vtipálek.
7. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
noo tak potom musis nam hned dat vediet ja som sice pred mesiacom vysadila prasky a teraz som to este nedostala tak neviem urobim si test aj ked mi lekary vraveli ze ja to jednoduche nebudem mat s oteh.,mala som vzdy problemy s vajecnikmi a maternicou tak uvidim mozno sa mylia :slight_smile:
7. čer 2009 ve 23:29  •  1 dítě  • Odpověz
ste tu este holky?????
7. čer 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko všem, jaký jste měli víkend?
8. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj po víkendu! Tak jak jste se měly? Já jsem měla na návštěvě malého synovce, byli jsme na nákupu a vytrvale jsem přesvědčovala přítele, že se prostě bez dovči u moře neobejdem :slight_smile: a demonstrativně jsem koupila sadu kufrů.. Jinak vítám Zuzku :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Jejky, taky vítám nově příchozí :wink: No my jsme byly na houbách, ale ještě nejsou ty pořádné žně. JInak manžel se mě pomalu nesmí ani dokknout a nemlžu spát na bříše. Kdyby mi někdo řekl jak umějí bolet bradavky, ....úúúúúúúú :frowning2:
8. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Cher, tak to jsi těhule ne? Jsem to někde přehlédla?
8. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.