• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tady se člověk dozví informací - to je super
13. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Chersi,ja taky vsechno mozne vyctu zde.
13. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
myslim si ze jsou to dobre udelané stránky - poznás tu nové lidi, dozvis se spoustu informací, i kdyz si chces "poplakat" holky pomuzou.
13. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jojo,jen nekdy premyslim nad tim,co kdyz se tu tou hromadou informaci bude probirat nekdo 'nepovolany' - prece jen jsou to casto dost osobni veci
13. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
To je taky fakt, ale dneska už o tom je asi cely internet, ja se bojim na internetbance, kdyz clovek vidi jak je to vsechno propojeny. ty sitě myslím. tech jsem ucila tchana s kartou do bankomatu, je desne neduverivej k takovymhle vecem:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jak tu píšete o těch "nepovolaných" lidech, tak mi to připomnělo... před 2 lety, když jsem se vdávala, byla jsem často na beremese a víte, co se mi stalo? Přítelkyně mého šéfa tam chodila taky a našla mě, ukázala mu mé album a já z toho měla průser, protože jsem přispívala samozřejmě i v pracovní době. Od té doby jsem se bála, až teď sem občas zajdu, ale jen když vím, že je mimo můj dosah. :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky...:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
už jste tady samé snažilky? :wink:
13. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
anoli - no moc hodná viď, já jsem tady jedině v pracovní době, tak te´d se bdu asi bát :confounded:
13. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahojky kaczka85 - ja jsem vysadila a budem se snazit.
13. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
chersi, přesně tak. :wink: Ale jako přitom je to hrozně milá a příjemná slečna... třeba to nemyslela zle a on to pak jen použil no... nevím a ani nechci vědět, jak to bylo, už jsou to 2 roky... kdy jsi vysadila? Budeš čekat na přírodní MS a pak se budete snažit nebo se budete snažit hned? Teď mi jedna holčina na jiný diskuzi řekla, že prý její kamarádka otěhotněla hned po vysazení... ale já se bojím nebo spíš nevím...

kaczka85 - a ty jsi taky snažilka? :grinning: Já pokud půjde vše, jak má, až od 1.6. :grinning: :wink:
13. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
anoli, ted by mela prijit je HA menses. vysadila jsem 8.5. a cekat nebudem, když tak ctu o antikoncepci, dnes uz je pry udelana tak ze hormony nejsou tak silne a proto telo nepotrebuje cas na ocistu. :confused:
13. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
chersi, anoli...

ja jeste snazilka nejsem..:slight_smile: 6.6. máme svatbu a pak po svatební cestě vysadím, ale asi nebudeme spěchat, chtěla bych si užít ještě dovču na horách a pak po novém roce bysme začali... Ono to možná tak vyjde, protože jak tak všude čtu, tak když se prý dlouho bere HA ( já jí beru asi 7 let ), tak pak bývá problém s ovulací... :unamused:

chersi: s tou HA, co pises, je to pravda... dokonce se HA pouziva, kdyz nemuze holka dlouho otehotnet, tak ji na par tydnu nasadi a pak vysadi a hned po vysazeni doporucuji se snazit... Ale jedno riziko tam je - dvojčata... to je moje noční můra...nemáme pro ně teda snad žádné předpoklady, ale někde to začít musí... :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
chersi... ted jsem se pobavila... koukam do tveho pasu, na tu fotecku a mas tam napsano "Snažíme se otehotnět" a pod tím "každý sám za sebe"... to je predstava...:grinning:
13. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
s těmi dvojčaty jsem to taky slyšela, a taky bych dvojčatka nechtela, jezus jen to ne, deti miluju, ale nedovedu si to predstavit. ja ani manžel v rodine vicercata nemame.a zacinat nemusime :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
každý sám za sebe - myšleno v životě, že nás za ruku nikdo vodit nebude, tot me heslo zivota
13. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
mě dr doporučila nechat po vysazení HA proběhnout 2 cykly, aby naběhla MS a aby se vědělo, jestli tělo funguje, tak jak má

taky jsem slyšela, že hned po vysazení je větší šance na dvojčata
13. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
chersi..jasny, ze to myslis, jako motto pro zivot, ale jak jsem to cetla, tak me to pobavilo... :grinning:

me by ty dve deti asi taky zamordovaly...ale prej je zase vyhoda, ze tak moc nezlobi, ze si prej vystaci hrat spolu atd. :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se ještě přidat?
13. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
ne ne, já dvojčátka taky nemusím... :grinning: To radši ještě počkám. :wink: :slight_smile: Já teda nechám proběhnout jen 1 cyklus a uvidíme...
13. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
deny: ja se taky vtirla pred chvili.. :sweat_smile:
Taky už šíleně toužím po miminku....My oba s přítelem....Ale nějak nemůžeme ušetřit korunky :angry:
holky, kolik vam je? jestli to neni tajemstvi... :wink:
13. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
uz to vidim, budu tady nejmladsi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Kaczka85: A kolik pak ti je jestli se můžu zeptat?Jestli platí ten rok za nickem,tak jsme stejný ročník :wink:
13. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Takže neboj!!!
13. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jinak s těma dvojčátkama by mě asi trefil šlak :confused:
13. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
jj, deny..je to rok narození...ale ja jsem hned zkraje roku-v lednu, takze 24 uz mi bylo... :wink:
13. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
No tak Kačko nejmladší nejsi :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
A co svatba?Už to máte za pár,viď?
13. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.