• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
určo ne, test jsem nezkoušela.
8. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
myslíš si že je to nějaký příznak???
8. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak Chersi, já bych taky řekla, že jsi těhule... Ségra to tak měla taky, ale potom začala špinit, takže se smířila s tím, že těhule není, ale pak to přestalo a výsledek uvidíme 7. února...
Jinak být tebou asi už bych to nevydržela a udělala si test....
8. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
No jejda - to zní jasně :wink: Test bych určo zkusila - neváhej! Myslím, že bys mohla mít z výsledku radost. Citlivější břicho a hlavně bradavky bývá to první co na sobě těhule pocítí. Někdy se ty prsa můžou už teď zvětšovat nebo být citlivější..
8. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
No je to blbý, ale jak sedím u stolu u PC, tak o něj pořád nějak zavadím, to by se clověk zbláznil, ale jen u levého prsu. A nemůže to být, že přijde MS. Tu bych měla dostat (jestli přijde tak jak má) cca 11-12.6
8. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko holky,Cher utíkej pro test a honeeem nám napiš výsledek-zní to slibně :wink:
Vítám nově příchozí:slight_smile:
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
No holky jestli mě ukecáte tak výsledek sedozvíte zítra, ale moc tomu neveřím
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Cher někoho bolí prsa i před MS - ale to musíš vědět sama, jestli to tak u tebe bývá nebo ne..
8. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
No mě při práškách nikdy neboli. Až vlastně od včea od rána.
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
no uvidíš, mě třeba i po roce bez prášků nebolí prsa vůbec, takže kdyby mi začala, tak poznám, že je něco jinak... za to MS je mazec.... i hlavnímu nepříteli bych to nepřála, ovšem lékař má teorii, že tak se pozná, že je vše v pořádku....
8. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
No uvidíme, možná Vás poslechnu, a zítra Vám řeknu.

zuzko, manžel taky razí teorili, vše napoprvé, stací kapka a je z toho kluk jako buk, jak už jsme si tady s holkama řekli, všichni chlapi jsou stejní borci.
8. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
to jsou... ale když na to přijde jsou z nich zase malí chlapečci... občas si říkám, že kdyby toho mého manžela viděli jeho podřízení v práci asi by se hodně divili, v práci drsný pan nadřízený a doma je jako malé dítě....
a on si tento měsíc prostě řekl, že on bude otcem a hotovo, a on když si něco usmyslí, tak to prý vyjde... no nevím, včera šel spát o půl druhé ráno a vstával v šest, takže předpokládám, že v osm už bude spát... tak zase nic...
8. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
zuza: jak říkám všude je t stejný :grinning: ale v sobotu on chtěl já se koukala na dšsně zajímavej film a navíc mi nebylo moc dobře, takže mi opět bylo řeřeno, že se mnou zase nic není tak šel spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a včera já jsem usnula na chvilku po obědě, tak mě nechal spát a večer odbyla 9 hodina a milacek chrápal až to hezký nebylo.

no oni totíž kdyžsi něco usmyslí, tak to tak musí být i kdyby trakaře padali :sunglasses:
8. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
no jak říkáš, jen jsem zvědavá, kdy opravdu začne.... no diář má zbarvený v plodné dny, tak se uvidí. :grinning:
Ale třebas, už se ten tvůj drahý pochlapil... :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
no minule jsem mu řekla z legrace, že ty jeho spermijky, nebudou vědět kam dorazit, nebot jsou uplně na šrot (přišel z hospody z fotbalu)
8. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
tak to manža do hospody nechodí, ani na sport se nedívá, minulý víkend jsem ho vyháněla do hospody se švagrem a řekl, že sobotní večer chce trávit se mnou a ne s nějakými opilci... no to mě dostalo.... Manža hraje jen tenis a teď se jedeme učit hrát golf, sice nevím, jestli mě to bude bavit, ale martin bude alespoň týden na čerstvém vzduchu a odpočine si od práce a pak se třebas ten mimís zadaří.... to už ty spermijky budou nabyté energií... :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky ,chersi:jak sa mas?dlho som ta nevidela co noveho
ahoj dlhovlaska ako dlho sa uz snazite? a fotecku nedas aby sme ta videli? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojda nathali, celkem to jde, akorat jak jsem tu psala, mám citlivá prsa, není to moc příjemné, a co ty jsou u tebe nějaké změny?
8. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
fotečku dám, jen musím až doma ... to jsem včera v noci jaksi už nezvládla...
Jinak my se v podstatě budeme snažit až tento měsíc.. ten minulý bych nepočítala a ty?
8. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Ufff, konečně jsem vás dočetla... :grinning: Vítám Zuzku. :wink:
chersi, ty sis ještě neudělala test? Já myslela, že už minulý týden...!?! Zkus to znovu, vždyť i jaspi nebo karol tu psala, že se to nemusí ukázat hned, ale třeba až za týden, dva... :wink: Třeba jsi fakt těhu! A já jsem si tipovala, že ty budeš první. :grinning: :dizzy_face:

Jinak u mě je nové to, že od včerejška jsem konečně snažilka!!! :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
no zdarek anoli, konečně jsme skoro kompletní:slight_smile:

A co zkouška? Určitě dobrý viď???

Já jsem dělala test minulá týden, když mě bolel podbříšek, to bylo asi v utery (nevím) a od té doby jsem ho nedělala.

nio anoli, tak to se koukejte nažit, drřím palečky.
8. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
taky si myslím, ségře se neukazovalo nic, až po týdnu co to nedostala, tak hned měla dvě luxusní červený čárky, ale před tím, ani náznak.... tak třebas... :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
No tak to by byla opravdu legrace
8. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Cher - nejdřív 10 dní od ovulky, ale nejlíp až při zpoždění MS.. Dřív ten test není směrodatný, tak malé HCG by nezaznamenal i když by byl citlivý.. :wink:
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
jaspi, když já vůbec nevím, kdy nebo jestli nějaká ovulace byla :grinning:
8. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
a to je ono, nevědomost je někdy mnohem lepší než vše přesně vypočítané a teď si říct "teď to rozhodne vyjde, vždyť jsou přece plodné dny"... :wink: prostě jste si užívali a nebyla to honda za dítětem, a to je ono...
i když po pravdě která z nás po "tom" nemyslí na to, že už je možná těhu.... :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Na těhu jsem ani tak moc nemyslela, jen na radu kamaradky, jsem myslela na to moc sebou nehýbat :grinning: a vydrzet alespon hodinu lezet
8. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
ségra manžovi řekla, že musí sexovat každý den a já pak mám mít půl hodiny nohy nahoře.. chudák byl vyděšenej... :grinning:
Jinak ty jsi v práci Chersi... ? a i vy ostatní nebo si užíváte domova?
8. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
jojo pracuji a rovnou za 2, kolegine se vyvaluje v itáli, tak ji od pátku zastupuji
8. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
chersi, no ještě nevím, jestli jsem tu němčinu dala, jinak sociologii a obchodní právo mám z krku. :wink: :slight_smile: Teď už mě čekají jen 2 nejhorší zkoušky a to - markoekonomie a matika. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chersi, třeba už teď na testíku opravdu budou // :grinning:

Jo jo, to my se snažit budeme. :wink: Akorát teď zas manžu zrovna rozbolel zub... :unamused: Zrovna, když bych měla mít od 14.6. ovulku... no nic, třeba to nějak půjde. :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.