• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky já se z té práce picnu:frowning2:...jestli mi dneska ještě někdo zavolá,tak ho pokoušu :grinning: ,ještě že už za 10 minut končím :wink:
8. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
to já už si ewul říkám od pátku a to mě to čeká až do pátku :grinning:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Anoli, to nic, mám tu kolegyni, která na konci června odchází na mateřskou, TP má okolo 15. srpna, a ta má zatím jenom kočárek. Nechápu, už bych bláznila, ale ona má hrooozně moc času. :fearful:
Takže to, že ty nenakupuješ, mě nepřijde vůbec divný. :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
ani já... kupovala jsem si ovu testy a tam byl vždy těhu test zdarma, takže jich tam taky mám... teď je ale trochu sestra vypotřebovala..
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
No já mám koupené 2 x dupacky a jedny ponozticky, taky na to moc neverim, minule je objevila tchyne a ptala se jestli jsem tehotná, já ze ne ze je mám pro kamarádku (a kamaradka je opravdu ve 7 mesici) jak jsem psala ze meli tu bouracku. takže na mě si babička nepřijde. Ale jasně že to mám pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
ladi, no tak ta tvoje kolegyňka to je teda druhej extrém!!! :grinning: Na to že v srpnu rodí... Hmmm ... :grinning:
Tak to já až zjistím, že jsem těhu, určitě začnu nakupovat o 106. Se znám. :wink:

Tý jo, z vás budu mít za chvíli mindrák... že ještě nic nemám. :sweat_smile: Né, si dělám srandu! :grinning:
8. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Anoli, klidek u mě je to jen tak jako že něcvo vidím, ne že bych nakupovala cíleně :astonished:
8. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojkýýý holkýýý,
tak už máme po svatbičce .-)))
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=378340&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10

Řeknu vám, byla to úplná pohádka.-) Fakt nááádhera. Postupně budu přidávat fotečky, když se budete chtít mrknout.-)

Ve středu jdu na to vyšetření s jícnem, tak snad to všechno dopadne a huráááá na líbánky.-)
8. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kaci1: kráááááása, škoda, že ta moje už je za mnou... byla jsi krásná a manža je sympaťák... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
kaci, krásné fotečky!!! :dizzy_face: Opravdu vám to oběma moc slušelo!!!!!!!! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Kaci, nádhera, úplně z tebe čiší štěstí na těch fotkách. :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Holky,děkujeme.-)
Nejraději by jsme, aby to nikdy neskončilo.-) I když duchem jsme stále na svatbě.-)
8. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
kaci1 - gratuluji mocinky Vám to slušelo, máš krásnou barvu vlasů, ať Vám to stráášně dlouho vydrží :wink:
8. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
já byla na svatbě ještě měsíc... to ti totiž vše dojde...

mě teda dalo nejvíc zabrat přijmení a teď se občas taky představím jako za svobodna. Myslím, že svatba není jen papír, když už nic, tak je to nejkrásnější den v životě, kdy se alespoň jednou staneme princeznami a vše se točí kolem nás.... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Však jak myslíte, že jsem se dneska představila v práci do telefonu.-)))

Měli jsme opravdu překrásnej obřad. Pastor mluvil, tak krásně, že se mi jeho slova pořád honí hlavou. Slib jsme taky zvládli krásně. Opravdu nám to šlo od srdce. Žádná tréma nenastala a když nám do všeho začali hrát housle, tak vám řikám, že jediné oko nezůstalo suché.-) No a dál to bylo stejně krááásnééé.-)
8. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jo jo, přesně tak, já jsem byla na svatbě taky ještě aspoň 2 měsíce po ní... :grinning: Bylo to krásný a ty líbánky hnedka po svatbě taky... jééé ... úplně jsem si teď zavzpomínala... :sweat_smile: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
I já, byli jsme sice jen v Karlových Varech, páč se nám k moři nechtělo, ale měla jsem manžu čtyři dny pro sebe -celé čtyři dny ... to byl luxus, tedy alespoň pro mě :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
No my měli svatební výstup na Sněžku, jediná chvíle v životě, kdy jsem si opravdu myslela, že mě skolí infarkt. :sweat_smile: Na svatební cestu pojedeme letos do Hrvatska. :slight_smile:
8. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
tady je odkaz na pár fotek z té naší svatby... jen trošička...

http://www.jk-foto.cz/fotogalerie/nase-rodina/16.-srpna-2008-svatba-zuzky-a-martina/

spíš to sem dávám proto, abyste viděly, s kým tu vlastně komunikujete... :grinning:
8. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Líbánky jsou krásné kdekoliv. Hlavně když budeme spolu.-)
Zuzanko, byla jsi krásná nevěsta.-)
8. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
Tak mi byli na romantickém řeckém ostrůvku Skopelos a moc se nám tam líbilo!!! :wink: :grinning: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
my byli v tunisu, ale já radši hory, lyže,atd....
8. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
kéž by se to dalo jen tak zopáknout, já bych teda na svatbě nic neměnila a vy?
8. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
já bych změnila asi tak ctvrtinu, ale nemudu to rozmlouvat
8. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Holky, já bych neměnila ani jedinou vteřinu! Bylo to prostě pohádkové. Strašně jsem se bála počasí, ale když nám pastor žehnal, tak se rozestoupily mraky a začalo svítit slunce a už zůstalo po zbytek dne.-) Byla to úplná rekvizita.-)))
8. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Já bych se nyní rozhodla pro kameramana, neměli jsme ho a teď mě to docela mrzí, že se nemůžu mrknout na video. Ale jinak nic, tchýně se stejně nezbavíme, takže by ani nic jiného měnit nešlo. :wink:
8. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Tak to my jsme měli svatbu 16.8.2008, celé prázdniny bylo nádherné počasí... ovšem 15. večer začala tak neskutečná bouřka, které přestala až v osm ráno, pak už celý den jen tak poprchávalo a bylo 16 C.
V noci jsem nespala, kam dáme rodinu, a tak.. ale vše se zvládlo a po pravdě, při představě, že by bylo těch 30C , tak to si vůbec nedokážu představit, asi bych zkolabovala...
8. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Já bych asi taky nic neměnila - všechno bylo úžasný a nezapomenutelný!!! :grinning: :dizzy_face: No, možná by se pár drobností našlo... :sweat_smile:

My se jdeme podívat na svatbu kamarádky za týden a pak jsme zvaní ještě na svatbu manželový sestřenky 8.8. :wink: Se těším, určitě budu zase vzpomínat na naši svatbičku... :dizzy_face:
8. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky, pro dnešek se loučím, za chvíli jedu domů... mějte se a zítra pa :wink:
8. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
papa anoli, ahojky zítra
8. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.