• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Broučci moji, taky se s Vámi loučím, pěkný zbytek dne a noci :grinning: a těším se na Vás zítra :confused:
8. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
tak se mějte krásně a chresi ať tu zítra máme tu pozitivní zprávu... papa
8. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky,

my se teda jeste nesnazime, ale vysadila jsem uz antikoncepci. Chceme min. jeden cyklus pockat, aby nebyly dvojcata :grinning: Mám ale dotaz, dnes se mi stalo neco mirne neobvykleho, tak by me zajimalo, co si o tom myslite.

Byla jsem u kadernice, davala mi barvu, ktera tonove odpovidala barve soucasne. Barva (duhove fialkova/ostruzinova) mi chytla na zarive oranzovou. Pak to dobarvovala jeste nejakou vic fialovou a chytlo mi to na zarive cervenou. Nastesti jsme to napotreti dobarvily normalne, ale cucela na me jak z jara. Ze se ji to pry jeste nikdy nestalo.

Máte nekdo podobnou zkusenost po vysazeni? Ceka me jeste neco? Skvrny ze slunce? Vypadani vlasu? :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,jo jo svatba byla opravdu ten zatím nejhezčí den-změnila bych teda jedno-myslím,že to tady psala Ladenka :grinning: ...
Cher?Nat?Tak co,budeme tety koníkovky?
Terak:mě po vysazení začaly padat hrozně vlasy:frowning2:
Kaci1-fotky jsou woooow:slight_smile:
9. čer 2009 v 06:07  • Odpověz
Ahojky holky :wink: :slight_smile: Ahoj ewul - naše ranní ptáče! :grinning:

cher, tak co???? Jsem zvědavá!!!! Tak moc bych si přála, aby mezi námi byla už aspoň jedna těhule!!! :grinning:
terak, HA je svinstvo... ale třeba mně pomáhala, abych vypadala normálně a ne jako puberťák! :frowning2: Ale vadilo mi na ní zase to, že jsem neměla vůbec chuť na milování, což teď mám... na každýho asi působí jinak no... ale s tou kadeřnicí jsi mě úplně vyděsila, já jdu totiž zítra (poprvé bez prášků)... :sweat_smile: :confused:

U nás krásně svítí sluníčko, co u vás?
9. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Anoli neboj - já byla po vysazení a v poho.. Sice se říká, že se nemá chodit ke kadeřnici při MS, že barva nechytne, ale pro mě to vyla vždycky blbost - u mě to bylo úplně fuk..
Kači: fotky fakt moc hezké - Hlavně v těch vlčích mácích je to paráda! Myslím, že máme podobnou barvu vlasů, ale vždycky mi rychle vybledne a pak je taková vyblitá jak mám v profilu :angry: Taky ti to tak dělá?
9. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
cher nás napíná, co? :slight_smile: :grinning:
9. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Jupíííí-zítra mám volnooooo:grinning:
9. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Anoli: u nás je krásně :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Jo vidíte, cher má přinést dobré zprávy vlastně! Jsem napnutá.... :slight_smile:
9. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem holky v očekávání ... mrchy tedy. :wink: Včera jsem to říkala manžovi, a reakce byla: "Už zase mrcha jedna jo?" Tak jsem říkala, že kdyby přišla, tak si ještě musíme zasexíkovat, nejdřív jako že jo a pak mi usnul u televize už při zprávách. :angry:
Já zatím moc změn po HA nepozoruju. Kromě zvýšeného sexuálního apetitu. :wink:
Teda ta chersi ale je potvůrka ...
9. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Já vám dám potvůrka, holky.

Ale mám špatné zprávy, levé prso citlivé na jakýkoli dotek, ale test negativní. :frowning2:
Takže budu čekat na MS - jiný test už dělat nebudu.

Tedy dnes je tu nádherně, ale ráno to vypadalo na děšt.
9. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno holky,
cher nás teda fakt napíná... :slight_smile:
Jinak já když jsem vysadila HA, tak se tři měsíce nic nedělo a pak to začalo, pleť katastrofa a strašně mi vypadávaly vlasy, ale tak, že jsem už pak u umývání vlasů i brečela jaké chuchvalce mi padaly a doma se mi smáli, že už mi jde vidět lebka... :slight_smile: No, a jelikož mám spolužačku lékárnici, tak mi doporučila od Vichy - pro chlapi takový sprej a světe div se, po měsíci už mi začaly růst vlasy.... nebyla to sice levná investice, ale stálo to za to, kadeřnice z toho byla v šoku, takže od té doby si vlasy ani nebarvím, páč řekla, že jim dáme tak půl roku klid od všeho... jinak pleť, obzvláště před MS mám jak na základce. Jediný pozitivní je, že mám zase chuť na sex... tak jako za mlada... :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Chersi a jak dlouho meškáš?
Počkala bych třeba tak 4 dny a zkusila testnout znovu, pokud by MS stejně nepřišla.
U nás se právě zatahuje. :frowning2:
9. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
No já měla citlivý prsa (hlavně bradavky) právě hned když jsem vysadila HA... ale bylo to docela nepříjemný... někdo říkal, že to mohla být i známka ovulky, tak nevím... ale je fakt, že to bylo tak v polovině cyklu... aby se v tom člověk vyznal! :grinning:
Chersi, myslím si, že buď přijde ms nebo jsi těhu a není to na testu ještě poznat... počkej pár dní a uvidíš. :wink: Mně pak citlivost prsů odezněla a asi po necelých 14 dnech přišla opožděná ms...
9. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky dobre ranko prajem vonku je nadherne ale dnes asi bude este prsat mam taky pocit vcera som sa testla a nic len jedna / :( no co uz a co vy ako sa mate?
9. čer 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
Nepříjemný to je anili, hlavně v ráci u toho stolu (vzhledem že ty prsa nemám zrovna malého vzrůstu :slight_smile: )

ladenka: já ještě nemeškám, ale měla bych to dostat cca ve čtvrtek, tak jsem si myslela, že už by to mělo být vidět, ale nic, takže ty 2 testy co tam mám tam zůstanou ještě hodně dlouho. :confounded:
9. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
chersi a mozno sa postasti :slight_smile: nezufaj este !!!
holky pozerali ste vcera spravy?s tym babetkom ja som bola taka nahnevana mi sa tu tesime na druhu ciarku a ona to babetko len tak odhodi to je priserne :frowning2: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2:
9. čer 2009 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz
sestře se ukázaly dvě čárky týden po opožděné MS, do té doby nic...
9. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
dlhovlaska tak to jej gratulujem a troska zavidim :slight_smile: mne nic len jedna / ale to mozem byt aj koli tomu ze som pred mesiacom brala anti a ta to este asi ovplivnila nie?
9. čer 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
fakt??? No mě mešká 1den ale zatím nic
9. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
alzbet:noo mozno je to este skoro tak pockaj ja som to vydrzala cely tyzden uff :slight_smile: ale nic :cry: noo snad sa ti postasti :slight_smile: drzim palceky
9. čer 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
No holčinym, klid, já teď budu taky čekat na MS, a uvidí se. Se holt nedá nic dělat :pensive:
9. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
no snad ano... teplota mě dnes ráno vyděsila. klesla o 0,2stupně. Ale prý to může být tím že jsem zaspala a měřila o půl hodiny déle
9. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
nat, máš pravdu, někdo si mimi přeje a někdo si ho neváží... je to hodně smutný... :cry:
9. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
ale mohla ho aspon nechsat zit :(
9. čer 2009 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz
nechápu tyhle ženský... normálně bych zavedla trest smrti pro takový feny... omlouván se, ale to je ještě slušné, než co mě napadá.

Jinka sestra si taky měřila teplotu, tu měla pořád kolem 37C + - 1C, ale začala špinit, tak si myslela že nic, ale za druhý den to přešlo a teplota se zvýšila, ale na testu nebylo nic.... až jsem jí řekla, ať laskavě nestresuje a myslí na něco jiného a zaúkolovala jsem jí šitím povlečení a zkracování kalhot, tak se tam večer objevily dvě sitě červené proužky... ani jedna z nás to nechápala. Pak sestra prohlásila, že mi bude zkracovat kalhoty celý život, jak byla ráda, ale bylo to fakt divný. :grinning:
9. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
nat, já vím, taky tohle odsuzuju a nechápu... :frowning2:
9. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
tak to je naozaj mile :slight_smile: a ako dlho sa ona snazila?
9. čer 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
jo je to zajímavý... taky bych se chtěla toho dožít že tam uvidím //, ale není mi přáno
9. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.