• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
noo ani mne ale neboj alzbet aj mi sa dockame :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, kdyby ho dala do Babyboxu, pochopím to ne každá má prostředky na to aby mohl vychovávat díte, ale zabít to už je moc.
9. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
ona se ani snažt oficiálně nechtěla. Chtěla začít až v červnu, ale asi se na ochranu vykašlala už v květnu, ale říkala, že těhotn á být nemůže, protože to by její Manžel musel být fakt kanec - a on fakt je... no mazec... :grinning:
9. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
o kom je řeč?
9. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
o mé sestře..
9. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
promiň asi ses ptala na tu paní co zabila to dítě v Brně... ani nevím jak to dítě bylo staré?
9. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
jo na to dítě.... o tom nevím. Je strašný jak některý matky se chovaj jak bezcitný sv...
9. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Holky, je to hrozný, ale nemyslete na to raději.
9. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
dlhovlaska ta tvoja setra ma super muza :slight_smile: to je naozaj zlate ze to necakala a ono to prislo :slight_smile: hoky vek toho dietata nepovedali ale nemohlo byt velke ked ho nasli v taske :( noo a uz dost zacnime o niecom prijemnom :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak sa majte pekne ja musim ist pracovat tak papa
9. čer 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
9. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
nathali, jeste se ukaz, a neprepracovavej se :wink:
9. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
já půjdu pracovat až v 1
9. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
holky, mě už začínám cítit a pravou bradavku, doprčic co se s tim tělem děje????????,,
9. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
mě o tom povídej. Tohle mě sice neptrápí ale trápí mě bříško...
9. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
to mě trápilo, asi týden, teď už vůbec nic, taky zajímavý. Ale hlavně že už nešpiním, to mi vadilo asi nejvíc
9. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
já čekám ms ale ta se někde toulá
9. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
albět, uvidíš, bud prijde nebo neprijde
9. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
jasně taky si to myslím.... když příjde, líp pro naše dluhy, když nepříjde, taky dobře...
9. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
když příjde, líp pro naše dluhy, ----- to nějak nechápu
9. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
no máme víc času na splacení... když budu na mateřský tak moc peněz nebude :grinning:
9. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Joo tak no to u nás taky, když jsme řešili otázku mateřství, tak yjsem měla strach jak to utahnem, taky máme půjcky, jako kazdej druhej dneska,a manža mi žekl, že se o nás postará, tak jsem zvědavá
9. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
jo to on taky říká že se to nějak udělá.... bez půjček to nejde, bohužel... Nás ještě čeká 1rok auto a 2roky půjčky. Pak zůstane už jen hypotéka. No jo no... jinka to nejde.

tak zatím pa pa pa, musím tu poklidit a mazat do práce. :frowning2:
9. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
My tohle máme naštěstí propočítaný, že to utáhnem i jen z manžovi výplaty, i kyž se budeme muset trošku uskromnit.
Holky s tím odhozeným miminkem, neříkám, že to schvaluju, to ani náhodou, ale zajímá mě vždycky příčina. Pokud to byly jen finanční problémy, tak samozřejmě lepším východiskem byl babybox. Ale v TV mluvili i o možnosti, že ta mamina mohla trpět laktační psychózou a to je pěkný svinstvo. Měli jsme ji v příbuzenstvu a ta ženská si ani neuvědomuje, že porodila, že nějaký dítě má atp.
Každopádně je smutný, že tohle miminko umřelo a spousta dalších lidí se o něj marně snaží.:unamused:
9. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
nám hypoška nevyšla, bohužel, nebo spíš naštěší, takže akorát ty naše dloužky
9. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Nás čeká 14 let hypoška a jeden rok půjčka.
9. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Jo jo, mně přijde, že to dnes bez dluhů nejde a ani snad neznám nikoho, kdo by byl úplně bez nich, spíš naopak... :wink:
My budeme splácet úvěr ze stavebka ještě 6 let (na bydlení), pak 8 let úvěr ze SFRB (taky bydlení) a úvěr na auto... málo toho není, ale snad to nějak zvládneme... :wink: a mělo by to být relativně v pohodě i když budu na mateřský. Samozřejmě se budeme muset možná trošku v lecčems uskromnit, ale pro mrňouska to uděláme rádi. :dizzy_face:
-----------------------------------------------------------------
Aktualizace od admina (únor 2012):
Státní fond rozvoje bydlení nás informoval, že v roce 2012 na otevření programu "Úvěr 300" nemá finance.
V budoucnu se samozřejmě bude snažit zajistit finance na podporu mladých, ale tento rok nemůže pro tyto účely čerpat ze státního rozpočtu žádné finanční prostředky.
9. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Doplnění informace pro rok 2012.”
Dnes nění nikdo bez dluhů, mi na něj máme i nábytek,ale ten už je splacený
9. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
my máme akorát hypotéku na byt... jen ale na 500.000,--Kč, ta se ale teď bude převádět asi na nové kupující protože ji pak budou splácet za námi sjednaných podmínek. Teda jestli si ten kup ještě nerozmyslí... my se budeme v listopadu stěhovat do domečku, zatím to vypadá že to zvládneme bez hypotéky, ale my to máme to financování trohu jiné než normální smrtelníci.
Ale je pravda, že my jsme zastáncem, že půjčky jsou všeobecně špatně a dřív, když já jsem studovala a Manža pracoval a bylo třeba něco koupit, tak jsme počkali až na to budeme mít, nebylo to špatné období, mě to naučilo šetřit, teda né moc, ale přece...
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Já vím, že je lepší život bez dluhů, ale když to jinak nejde... nemáme prostě takové příjmy na to, abysme si mohli naspořit na bydlení... to bysme šetřili 20 let, než bychom mohli začít přestavovat nebo stavět... u nás nejvíc peněz spolkla přestavba baráku vč. vybavení... na takové věci nešlo šetřit, protože jsme se chtěli co nejdříve stěhovat... i tak jsme přestavovali 3 roky!!! Dovybavujeme postupně i teď, ale už nás nic nehoní... :wink:
Kdybysme měli peníze v hotovosti (a to cca 1.000.000 Kč), tak bych si taky nepůjčovala. :wink: Ale to jsme bohužel neměli... :unamused:
9. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.