• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Kampak jste se po obídku schovali??? :grinning: To jste po něm tak unavené, že nezvládnete ani cvakat do klávesnice??? Já mám teď pohodičku, šéf je na obědě... :grinning: :sunglasses:
9. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
jsme tuuuuuu, už se hlásím
:grinning:
9. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
to vypadalo, jako když po obědě spíte :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky holky, takže se loučím a jdu pracovat, teď se mi objevilo špinění takže tenhle měsíc asi mimi není... snad příště tak pa pa
9. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
alžbět, tak uvidíš, co bude následovat... i špiněně někdy znamená, že jsi těhu - prý se mimi zahnízďuje. :wink: Zatím pa
9. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
špinění - jsem chtěla napsat :grinning:
9. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
alžbět, já špinila 9 dní po MS
9. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky, třeba je jen tělo zmateny z toho, že už neberete HA :wink:
9. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
No to je, nejspíš, ale pořádně, Bolí mě záda, hlava, podbříšek, a bradavky - samozřejmě že se to střídá, takže máš vlastně každý den překvápko :grinning:
9. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak jsem zpět... byli jsem s manžou na výborným obídku a už jdu zase dřít... teda tento týden bych to tak nenazývala, ale vzala jsem si do práce projekty nábytku co budeme mít v domečku, tak to tomu stolařovi chystám, aby to bylo perfektní a ti řemeslníci si tam nic nedomýšleli podle sebe... už nám tak idioti posunuli topení, protože si mysleli, že je to tak lepší... ovšem zapoměli, že to dali 5 cm od zásuvky.... pak to předělávali... :confounded:
9. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
chersi, já to musím zaťukat (ťuk ťuk ťuk) :slight_smile: , ale zatím jsem v pohodě, nic mě netrápí...

Zuzi, my máme téměř se všemi řemeslníky špatný zkušenosti ... :unamused: , ale zase kvůli tomu se manžel naučil obkládat apod. :grinning: Pořád jsme na ně buď čekali nebo to dopadlo tak, že něco udělali špatně a muselo se to předělávat... jako fakt lepší, když si může člověk spoustu věcí udělat sám... a navíc můj manžel je strašnej punťa, takže všechno musí být na milimetry přesně. :grinning:
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Chichichi...to vám musím napsat-měli jsme v práci požární cvičení,tak jsme půl hodinku stáli venku a koukali jak hasiči hasí umělý oheň :grinning: ,to bylo supeeer :slight_smile: ,půl hoďku jsem nemusela dělat,že dělám.Jooo,manža včera listoval mojí Betynkou a najednou na mě do koupelny huláka...vybral jsem houpací křesílko pro naše miminko :grinning: ,tak jsem se smíchy málem utopila...ale houpajdlo je úúúúžasnéééé:slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
no nám domek staví firma, manžel je stavař - projektant, ale rukama si nic neudělá ... proto ta firma, u nás vše technického dělám já.... a řemeslníci, tragédie jen borci co nám dělali střechu tak byli super, ale to asi proto, že nám ji dělam můj bývalý přítel a chtěl se předvést... Manžel říkal, že škoda, že jsem si takových chlapů nabrkla víc.... sprosťák.. :grinning:
9. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
ti naši chlapi ale jsou vidte :grinning:
9. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
jen ty děti nějak bez nich nezvládnem... :wink:
9. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
ewul, tak to je super, že se manžel takhle zajímá, je to hezký :grinning: :dizzy_face: Já jsem taky z mého manžílka překvapená, protože mi přijde, že o miminku taky přemýšlí víc a víc... a čím dál častěji od něho slýchám větu - "až budeme mít miminko... :grinning: Někdy mi přijde, že se zajímá víc než já!!! :grinning: :grinning:
Já chci taky požární cvičení!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale co, dneska jdu už ve 3 hodiny domů, protože jedu s těmi mými rovnadly :grinning: - i hoďka dobrá, ne? :wink:
Ewul a ty se budeš zítra flákat? :wink: :grinning: Ti závidím... :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
chersi, bez nich by to nešlo a navíc by byla nuda!!! :grinning: :sunglasses:
9. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
to je fakt anoli, a je fakt že alespon tedy toho mého chpala všechno zajíma, v¨čera mu říkám nesahej a zase byl váslech- všechno ho zajímá až moc :wink:
9. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Holky, mějte se hezky, já jedu k Dr. a zítra pa pa :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
papa
9. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Já už se taky loučím, jedu se udělat krásnou - jedu na nehty.. alespoň něco... tak pápá a mějte se krásně :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Čauky holky,
posílám odkaz na stránky, kde si můžete zaznamenávat MS, zaznamenávat bazální teplotu do grafu a zadávat poznámky... :slight_smile:
Musíte se zaregistrovat a nastavit jak průměrně Vám trvá MS a pak už Vám tento kalendář vytvoří tabulku, podle které budete mít alespoň trochu přehled. Pro mě je to super věc, páč Mám MS pravidelnou a přesně vím, kdy mám plodné dny. Ale samozřejmě některé z Vám ji nemají pravidelnou a tak si tam každý měsíc můžete nastavovat délku cyklu. Posílají Vám i upozornění na MS a na ovulaci. Můžete si tam zadávat i bazální teplotu, pokud si ji měříte a průběžně se Vám vytváří graf, podle kterho poznáte kdy jste měli ovulaci.
Kamarádkám to hodně pomohlo, protože nemusí pořád počítat a hlavně nemusejí si dělat křížky do kalendáře. Tak třebas Vám to taky trochu pomůže... pokud už ovšem nezaznamenáváte on-line. :grinning:

http://www.menstruacni-kalendar.cz/index-cs.aspx
9. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
nazdárek, tak zas jen nakouknu a pozdravím Vás......... nějak není čas, abych tu mohla být taky. Tak máme už nějakou těhulku? Nemám totiž šanci Vás dočíst, Vy štěbetalky :sunglasses:
10. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
ahojky všem
10. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky, dnes mi přijede šéf, tak budu muset dělat, že něco dělám.. :wink:
10. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
dobré ránko baluuu, bohužel žádná těhule, byly tu různá podezření ale zatím nic.
10. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
jaspi, neeeee ja budu mit dnes asi volneji, s kym si budu povidat
10. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Baf :grinning: !Jsem se na vás přišla kouknout...z domu:slight_smile:...to je paráda mít volno :wink:
10. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
ewul, ¨ty se normálně flákáš :confused: Jakpak si to představuješ, takhle uprostřed týdne? :grinning:
10. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoooojteeeeee :grinning: :grinning: :grinning: prisla som len na skok a co je tu noveho??ako sa mate zlaticka :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.