• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Čauky holky, zdravím po obídku.... :slight_smile:
co se týče těch kil, na mě úspěšně fungovala posilovna, ale cvičila jsem bez zátěže, abych nevypadala jak rambo, L-carnitin, který bere i když necvičíte, ale působí!!!! cvičili jsme měsíc 3x týdne a potom 2x týdně, tak měsíc a půl, pak už jsem se jen hlídala v jídle. Teda, přes den jedla jsem normálně, jen jsem si večer dělala zeleninové saláty. A výsledek? 3 kg dole :angry: ovšem 10 cm v pase a 12 přes boky.... přes prsa naštěstí jen 2 cm.. :grinning: . Takže já posilovnu doporučuji, ale myslím, že své udělal i L- carnitin...
10. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky já jsem nikdy nebyla ta vyloženě vychrtlina, ale jak jsem začala brát Topamax, tak šlo samo dolů tak 7 kg, což bylo super a cítila jsem se dobře. Po 4 letech po jeho vysazení mi naskočily od půlky března 4 kg a furt jsem si připadala jak v oteplovačkách a všecky hadry mě táhly. Nejvíc kalhoty, protože mě všecko sedá na stehna a boky.. Není to ani 2 týdny co jsem se fakt vztekla a začala cvičit a jinak jíst - do teď jsem na to kašlala. No a po 9 dnech dole drobet přes 2kg, 2 cm přes boky a něco v pase. Jsem ráda, ale chtěla bych ještě trochu a už je to horší.. No snad ještě trochu ty boky otesám :grinning: Ale já mám prostě takovou postavu, že i při 45kg bych měla boky :angry:
10. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Chersi, mě se stalo včera, že jsem měla takový bělavý hlen (táhnoucí se). Vůbec nevím co to znamená, ale mám ho cca 2 dny.
Mě se právě taky všechno vráží na stehna a zadek. Jaspi, jak jinak jíst? Po dvou hodinách malé porce? To právě já neumím, neumím snídat a nejvíc jím večer. Což je samozřejmě chyba.
10. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Měla bys jíst opravdu po dvou hodinách, tolik, kolik se ti vleze do jedné dlaně a měla by si jíst všechno, protože vše obsahuje vitamíny a minerály, které potřebuješ. Ale těch diet je tolik, že si jen vybrat, každá má svoje... dle mého názoru je asi nejlepší pohyb...
10. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ladi úplně jsem přestala kafe (protože jsem si do něj cpala cukry a smetanu..) a sladké jako tatranky, čokoládu atd. Nikdy jsme nebyla na zeleninu, ovoce a jedla jsem jen pečivo z bílé mouky. Tak jsem ho vyměnila za tmavé celozrnné a toho se nasytíš dřív. Taky jsme nasadila zeleninu a ovoce. Třeba na snídani čaj s plátkem tmavého chleba (klidně si ho lehce máznu Ramou a plátek šunky nebo sýra. Pak svačina zeleninový salát s Kneckebrotem nebo to samé co na snídani+ zelenina. Přes poledne jogurt s musly a odpoledne buď ovoce nebo jako dop. svačina. No a jak přijdu domů, tak si dám oběd - ten jediný nijak neřeším a prostě si ho dám. Akorát se nepřežírám a snažím se mít k němu oblohu. Když si dáš k čemukoli zeleninu, sníží ti to glykem. index. Když mám chuť na sladké, tak ovoce nebo někdy cereální polštářky s náplní (vanilka, čokoláda..) a slané řeším praženýma, solenýma semínkama slunečnice a dýně. Do toho se snažím denně cvičit. Udělala jsem si takovou malou sestavu cviků, hlavně na břicho a stehna a to jedu + pár minutek rotoped. Není to nijak náročné, protože nemáš hlad - takže by neměl být jo-jo efekt. Akorát člověk si někdy říká, že se na to vykašle a prostě sní na co má chuť.. ale je fakt, že takto mám víc energie a je mi celkově líp..
10. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Já vím, že kdybych se hýbala, tak ještě pár kil shodím, ale nejhorší je, že na to nemám čas ani chuť! :sweat_smile: :grinning:
ladi, tak uvidíš, třeba jsi v tom anebo to je taky přes ms... :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Já jsem teď taky po tom Agolutinu úplně nafouklá, nateklá.. Už aby to splasklo :angry:
10. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Anoli, mám stejný problém, přijedu z práce a mám chuť tak akorát si jít lehnout, fakt nemám ani trochu sílu se pohybovat.
10. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
ladi, tak to jsme na tom fakt úplně stejně! :grinning:
10. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky já to mám taky tak - proto cvičím v práci, ale snažím se ještě ukecat i doma a ve zprávy to zvládnu i se sprchou. Jako myslím, že nejhorší je odhodlat se - ten čas už se pak najde. A já jsem zdechloň maximální, takže to byl boj :wink: Po pravdě mi pomohlo to, že mi šéf řekl pravdu.. Já jsem furt říkala, jak mě štve, že přibírám a co s tím mám ale dělat, že to jde po tom Topamaxu samo.. No a všichni říkali: Ale prosím tě, já bych to vůbec na tobe nepoznala, sluší ti to.. A to je nejhorší! Pak jsem o tom mluvila v práci se šéfem (jsme kámoši) a on mi řekl: no jo, zadek máš větší než si mívala. A to jsem potřebovala slyšet! Jako bylo to sice drsné ta pravda. Ale prostě jsem si ověřila, že to všichni vidí a že s tím musím něco dělat a tehdy jsem začala.. Ale je fakt, že bych taky třeba kámošce neřekla - jo přibralas.. To jsou ty milosrdné lži no..
10. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
jaspi, já myslím, že nejdůležitější je odhodlat se a pak hlavně vydržet!!! Jenže já cvičím týden a pak na to kácím... nemám výdrž no... :sweat_smile: a teď si říkám, že to stejně nemá cenu, co když budu za chvíli těhu... no prostě furt ňáký výmluvy no ... :grinning:
10. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Tak ke mě není milosrdný nikdo. Všichni mi říkají jak jsem přibrala, ale jak vypadám dobře. No a pak si vyberte. :confounded:
10. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
Zuzi, ten odkaz, cos tu nechávala, to je docela dobrý! :dizzy_face: Už jsem se zaregistrovala... :wink:
10. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ladi, přítel mi taky říkal, že je radši když přiberu.. Ale pak viděl holku se špekatým břichem a nelíbila se mu.. Tak nevím.
Anol - já jsem to taky doteď vždycky vzdala.. Ale nikdy jsem neměnila i stravu. No uvidíme jak mě to bude dlouho bavit. Dnes jsem si koupila činky 2x1kg (k cvičení na prsa :slight_smile: ) A jinak já si právě i říkám, že musím cvičit právě kvůli tomu, že chci být těhu. Protože takto bych se s mojí kondyčkou leda rozpadla. Natož porodit. Zjistila jsem, jak mám zkrácené šlachy - třeba ty pod kolenama - sem úplná ostuda. Ale už to trochu jde. Napřed když jsem ležela na zádech a měla jen pomalu zvedat a pokládat obě naplé nohy, tak jsem to vůbec nedávala..
10. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jo jo, mě to fakt ulehčilo moc práce a přemýšlení.... až po týdnu jsem pochopila, kam mám psát teplotu atd., ale teď ani ránu bez MK online. Záleží jak jste zvyklé.. já jsem si nevedla nikdy nic... tak tohle mě zachránilo..
10. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Já už se tam také přihlásila. Jen tam pořád trochu tápu. A máš s tím zkušenosti, že to tu ovulaci ukazuje správně?
10. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Mě to ukazuje fakt přesně... jen asi dvakrát se mi to o den zpozdilo. kontroluju si to podle ovu testů, je to trochu nákladnější ale určitě mě to pro začátek pomohlo zjistit, že ji vůbec nemám a nebyla jsem ve stresu, že nejsem těhotná. jinak s čím tápeš? Určitě ti poradím...
10. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Budu si k tomu muset v klidu sednout doma a celé to projet. Tady v práci na to nemám klid. Ale kdybych si nevěděla rady, ozvu se ti. :wink:
10. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
chce to opravdu jak říkaš, v klidu si nad tím sednout a projít si to. Kdyby něco klíďo píďo poradím... :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Jo jo, je to šikovný. Já jsem tomu ze začátku moc nerozuměla a tak jsem se o to nezajímala... teď už tak nějak vím, o čem je řeč a tohle se mi zdá pěkně srozumitelný a hlavně je to v češtině! :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Přesně anoli, to mě odrazovalo na fertiliti nebo kinder, že to bylo v cizím jazyce, a i když si s angličtinou poradím, přeci jen čeština je čeština. :wink:
10. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
já jsem se taky pokoušela na fertility, ale nechtěla jsem pořád řešit tu angličtinu a tak jsem na netu našla tohle... chce to čas, dají se do toho psát i poznámky, jako např. jaký byl výtok, či bolesti prasou a tak podobně a pak si tam kliknete na kalendář a on Vám vyjede přehled 30 dnů - čili měsíc, jako kalendář a u každého je ta Vaše poznámka, přesně to jak jste to tam každý den zaznamenávaly... asi to ale taky píšu dost nesrozumitelně... :unamused:
10. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Pro dnešek se loučím, za chvilku prchám k domovu. Tak papa zítra. :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
papa já si tu dnes užívám do šesti... tak se měj zatím krásně
10. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
holky loučím se s vámi, ale jenom pro dnešek, doufám že už Vás zítra budu stíhat.
10. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
holky kde steeeeeeeeee?
10. čer 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
dobre ramko broučkové moji
11. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahojky kočky,
tak jsem šla včera na to vyšetření a místo toho mi udělali výtěry z krku a nasadili antibiotika.-(
Myslela jsem, že se už na líbánkách začneme snažilkovat,ale teď budeme muset počkat. Popravdě mi to ale zase tolik nevadí, protože místo miminka mam teď plnou hlavu zážitků ze svatby.-) Tak aspoň budu mít zase chvilku abych se z toho vzpamatovala a začla myslet více na mimi.-)
11. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
ty jo ted má každý angínu
11. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
ahojky holky, jsem tu a budu asi hodně často - můj šéf má až do pondělka dovolenou!!!! :grinning: :dizzy_face: :wink:
11. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.