• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
huráááááááááááá :sunglasses:
11. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
anoli, .-))))
11. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko holky... :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
dobré ránko všem
11. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
11. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
jak se tu dnes máte? Co je nového?
11. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Řekla bych že jsme kompletní. :wink:

No děvčata já čekám na tu mrchu, ale nejde
11. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
já čekám až se rozjede, pořád jen špiním, už mě to štve
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
A já mám asi dneska ovulku...bolí mě vaječníky tak,že mi trne noha...teda mě bolí jenom levá strana,ale kroutím se tu za počítačem jako had:frowning2:
11. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
To já se kroutila taky, to bylo.....hm.......minuly týden. Už se v tom nevyznám. Ty bradavky taky nechápu, bolest je menší, ale budto je to u leveho, nebo u pravého. Oh oh ty naše těla
11. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Já taky čekám na MS - po té injekci, ale zatím nic :frowning2: Tak snad se to umoudří. Potřebuju to dostat kvůli horm.profilu..
11. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
chersi, tak uvidíš, třeba se ms jen opozdila :wink: Já jsem se taky divila, když ms nepřišla a přišla až za týden... :slight_smile:
ewul, až tak tě to bolí? Tak to se mám na co těšit... :confounded: Já mám mít ovulku od neděle, tak jsem zvědavá, co to provede s mým tělem. Horší je, že jsme se s miláčkem chtěli pořádně snažilkovat příští týden a co čert nechtěl on má zas odpolední směnu a vrací se až ve 22:30 hodin - to jsem zvědavá, jaký výkony budeme v tento čas podávat! :grinning: :unamused:
alžbět, já jsem teď poprvé taky nejdříve špinila a furt jsem chodila na záchod a říkala si, jak blázen, tak už přijď!!! :grinning:
11. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
anoli: A co? Přišla nakonec????
11. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Já budu vytrvale čekat, než přijde
11. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Jaspi, ten hormonální profil ti udělal doktor jen tak, nebo sis o něj požádala...??

My se začínáme snažit již ode dneška a každý den, ovu bych měla mít v pondělí, takže se sexováním budeme končit ve čtvrtek... No, manža ráno volal a říkal: Lásko, dnes začínáme....! :wink:
11. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno, já na ni také pořád čekám.
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
dlohovlasa - ono to pry nechce každý den, protože spermie pry nestačí dozrávat
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
jo taky jsem slyšela že stačí 3x za týden. každý den to nemá cenu
11. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Dlouhovlasá - já jsem měla od puberty problémy s MS (nechodila), pak 10 let HA a když jsem ji vysadila, tak MS klasicky nedorazila, jenže moje doktorka mi jen píchla aholutin s tím, že tohle bude řešit nejdřív po půl roce. To mě naštvalo, tak jsem přešla k jiné a ta hned dělala velké vyšetření vč. ultrazvuku - sledovala výšku sliznice..poslala mě na různá vyšetření s tím, že udělá i profil a folikulometrii a dala mi i žádanku na spermio pro přítele.
11. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
alžbět, přišla a já byla ráda, protože jsem se bála, co se děje!?! :angry:
chersi, my se snažilkujem ob den... myslíš, že to je O.K.? Nebo je to lepší po více dnech?
Zuzi, jo jo manžel na tohle taky slyší a móc dobře si to pamatuje! :grinning:
11. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
no tak už by ale mohla dorazit, to čekání mě ani trochu nebaví
11. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
já nevím, jen jsem slyšela i vyčetla že když je sex denně, nemá to moc smysl, ba naopak. My jsme sei to taky mysleli, že čím víc tím líp, ale pak už mi to připada, žeto děláme spíš z musu.

Ted sexikujem cas od casu, jednou za 2 dny pak treba za 3 - je to různé.
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
jo mi taky akorát jsme si to tím snažením otrávili... mě sex nebaví a manžel už taky chuť nemá. Takže se musíme při ovu donutit, už kvůli mimi. Jinak to zkušíme jen 1x max.2x za měsíc. A to je ubohý :confounded:
11. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
alzbet,to jako opravdu?????
11. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
jo opravdu... a víš že mi to ani nějak nechybí??? Fakt ne. A jsme spolu chodili 4roky a jsme necelý rok od svatby... Když jsme spolu začali chodit tak to bylo 3xdenně pravidelně a teď nás to ani nenapadne
11. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
No, já mu řekla každý den, protože vím, že se každý den nedokope a bude mít výčitky svědomí... u nás je to trochu jiné, manžel chodí domů v osm, v devět večer a odchází v šest ráno, máme sice vše ale za jakou cenu... :frowning2: a pak když chceme dítě, tak to prostě jinak nejde než citovým vydíráním a přípravou na to, že ode dnes bude sexování každý den, protože jinak by asi nebylo vůbec... teda bylo ale ne v takové intenzitě... prostě na mého manžela se musí takovým divným způsobem.... občas je zralej do Kroměříže na psychinu...
11. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
jinka bych taky brala dobu před sedmi lety, kdy jsme spolu začali chodit... sex každý den a to vzrušení když se mě dotkl... no mazec :grinning: asi si najdu milence, abych to zase zažila.... :wink:
11. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
můj je tam zralej snad nepřetržitě... my se scházíme na směny a zase rozcházíme. On dělá na 3 směny, já jen na dvě. Takže taky na nic... a navíc ta prokletá ovulka si vybírá protisměny. Takže o ničem.
11. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
jaspi já s tím taky měla problémy, spravila to až HA, kterou jsem brala v kuse 9 let. Takže se obávám, abych nebyla stjený případ. Dávám tomu tak týden a pak jdu k dr. A uvidíme, jestli s tím bude chtít něco dělat.
My máme teď doma tichou domácnost. Byli jsme včera posedět v hospůdce, jenže mě to nebavilo, tak jsem šla napřed, s tím, že mi manža slíbil, že do 23 hodin dorazí, neměl totiž s sebou ani klíče ani mobil. Hm, jenže o půlnoci, kdy jsem na něj pořád čekala ještě nebyl doma a pak jsem z toho čekání usnula. Vzbudila jsem se ve čtyři hodiny a on nikde. Přišel asi čtvrt hodiny na to, nalitej jak žok a ještě se choval arogantně a drze, že jsem naštvaná. No vyloženě se mi smál do obličeje. Fakt, včera mít něco tvrdého po ruce, tak jsem byla vdova. Teď už se tomu směju, ale byla jsem tak vytočená, že už teď chápu, jaké to je někoho v amoku zabít. Jsem zvědavá, co bude až dorazím domů. Spal v obýváku.
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.