• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
no u nas to bylo zezačatku taky častější, když jsme spolu začínali chodit, ale ted jsme rok po svatbě a řekla bych že je to jiný, ale ne zas o tolik. manžel (ne že bych se mu smala) není až zas tak výkonný. Spíš byla chyba u mě, při Ha jsme na to něměla tolik chuť, tolik si to neužívala, ted je to pravý opak, teď si to užívám.

Ale samozřejmě že každý z nás je jíný.
A hlavně kolikrát jsem tak utahaný, že asi pusu na dobrou noc nestihnem :grinning:
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
moje kamarádka chtěla dítě, po třech měsících jsem jí donutila koupit ovu testy a ejhle ona zjistila, že se snažili úplně někdy jindy, pak když jí tam vyskočily dva luxusní proužky, tak měl manžel zrovna odpolení, tak chuderka čekala až přijde domů, jak potvoru se někde zdržel a ona čekala až do jedné, pak ho znásilnila a na výsledek se dnes jedeme podívat - Tedeášek má tři týdny... nikdy jindy ten měsíc nesexovali...
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
to zní hezky, asi ty testy taky vyzkouším....
11. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
U nás je sexík tak 3-4x týdně. Někdy víc, někdy míň. Podle toho jak manža dělá, a tím pádem i jak je utahanej.
11. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
hi hi.... u nás je sex vzácnout, něco jako svátek... :grinning:
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
naštěstí manžel nechodí do hospody, ale pravidelně si nechává někde telefon po kanceláři a vypne si zvuk, aby mohl pracovat, ale už ho nezajímá, že mu tr¨řeba volám já, už jsem asi třikrát lezla po zdi, nakonec jsem se vždy do té práce vypravila, abych zjistila, že je v pořádku, dala mu facku a odjela... já mu to udělala jednou a od té doby už to nedělá, poznal jaké to je mít o někoho strach...
11. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
koukám že chodíš na diskuzi kdy se objeví vysněné //. Možná sis to už četla, já taky špinila, šla jsem s tím k dr protže jsem začala špinit za 9 dní po MS. Dla mi nějaké prášky, ascorutin.

pak mě polel dost podstatně podbříšek, ale tedka se potýkám s bolestí bradavek, holky mi doporučili test, ten byl negativní, tak ještě radši počkám.
11. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
když jsem brala prášky, tak jsme sexovali snad jen jednou za měsíc, někdy ani to ne, teď je to fakt jiné... HA je asi fakt hnus...
11. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
jo to znám... ten můj taky v práci neodpovídá na sms, že prý nemá čas že pracuje... ale když je to nutný a potřebuju aby napsal, tak nevím na co má mobil... do hospody teda taky nechodí,to jsem ráda. Ale jak říkáš, nepochopí že mám strach, jezdí do práce s klukem kterej jezdí jako blázen a od nás do práce je po cestě smaý pomníček... no hrůza
11. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
to je právě to, oni nepochopí, že o ně máme strach. Mě nejde o to, abych ho kontrolovala, kolik toho vypije. Už jsem to s ním několikrát řešila, ale stejně to jednou za čas udělá znovu. Mě by stačilo, kdyby si tedy od někoho půjčil mobil a napsal, že se jim to protáhne a přijde tedy až v tolik a tolik. Domů k nám musí projít ulicí, kde bydlí samí tmavší spoluobčané a já se bojím, aby ho někde neklepli.
Nebo alespoň, kdyby přišel se staženým ocasem a řekl, promiň, protáhlo se to nebo něco podobného. Ale on si ještě hraje na hrdinu a všechno mnohem zhorší. Bych ho fakt zabila.
A to mají dnes odpoledne přijet kamarádi domlouvat odjezd na dovču, to jsem zvědavá na tu atmosféru. :confounded:
11. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
já bych byla naštvaná... nedokážu se moc přetvařovat... ale chápu, že by asi nebylo vhodné, když byste řešili problémy před nimi..
11. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
já se taky neumím přetvařovat... i když se snažím, každý pozná že jsem nas...
11. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
alžbět, naprosto tě chápu a mám to úplně stejně :sweat_smile: :grinning: Teď už aspoň když se o mě miláček trošku "otře", tak chuť mám, ale když jsem brala prášky, tak bych se bez sexu klíďo píďo obešla, tak moc mě ty prášky ovlivňovaly!!! Připadala jsem si, že jsem frigidní! :grinning: Teď bez nich je to o 50% lepší!!! :wink:
Zuzi, tak s tou kamarádkou to je teda dobrý! :grinning:
chersi, my když jsme začínali, tak to bylo taky klidně 3x denně!! Pamatuju si, že miláček chtěl pejska a tak jsme mu šli chystat pelíšek. Jenže místo toho jsme tam asi 2x sexíkovali a nic jsme nepřipravili. Dodnes na to vzpomínáme se smíchem! :grinning:
U nás je normálně sexík tak 1x za týden... teď se ale snažíme víckrát, jenže se bojím, aby se nám to nezprotivilo... :unamused:
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
že by za to mohli hormonální prášky? Beru je na srovnání cyklu.
11. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
ladi, tak to se ti ani trochu nedivím, že jsi naštvaná - byla bych taky! Mně někdy přijde, že jsou jak praštěný... :grinning:

Teda já myslela, jak vás dneska budu stíhat, když tu šéf není, ale furt tu za mnou někdo chodí povídat, že stejně nestíhám... :wink:
alžbět, já myslím, že je to klidně možný... :wink:
hmm to je na nic. No já se pak nakonec přemluvím ale vždy je to nekonečný.
11. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
normálně bych se vrátila do svých mladých let, kdy jsme sexovali v autě, tři dny jsme měli na Silvestra ponajatý byt v brně a ani ohňostroj sme pravda neviděli, jedinný co jsme dělali mimo sexu, bylo, že jsme si jeli nakoupit jídlo, jo a taky jsme jednou hráli, že jsme se jen tak potkali v noci v parku a najednou nás přepadla ta největší vášeň na světě :grinning: :grinning: :grinning: chudáci lidi kolem...
jojo děvčata, to už je minulost, :frowning2: ale krásná... :wink:
11. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
To já jsem se furt na něco vymlouvala... jeden den mě bolela hlava, druhej den mně nebylo dobře, třetí den bylo už pozdě atd. atd. Pak jsem se na sebe zlobila a říkám, vždyť takhle to nejde! Když to doma nebude mít, tak bude hledat třeba jinde - takový myšlenky mě pak napadaly... :unamused: Proto jsem se vždycky taky snažila doslova přinutit k tomu, aby to bylo aspoň 1x za 14 dní... Teď bez prášků je to prostě fakt mnohem mnohem lepší. Konečně vidím, že jsem normální a ne žádná frigida!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
jo u nás to samé.....
využili jsme každou vteřinku kdy nebyl spolubydlící doma... to byli krásný chvilky. A když to přišlo tak i když tam spolubydlící byl.... no už je to dávno pryč
mě taky chodí manžel do hospody, každou sobotu mají to jako že se po týdnu potkají se známími, pokecají jako chlapi, vždycky se vratel kolem 1 ráno, poslední dobou se vrací cca v 10 :confused:
Zuzi, taky dobrý! :grinning: :wink:
Já si vzpomínám, že my jsme jednou (ze začátku) měli tak velkou chuť na sex, že jsme museli jet za jedním manželovým kamarádem, jestli nemá kondomy! - Omlouvám se, ale řežu se tady smíchy! - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prostě nechápu, proč jsme pro ně nejeli někde do města, když už jsme jeli k němu... teď by mě to ani ve snu nenapadlo, ale čeho byl člověk dřív schopnej... :grinning:
11. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
jo ta touha ti zatemní mozek co?

zatím se loučím... přeji mnoho úspěchů ve snažení. Pa pa všem
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

bylo to supr... hned bych se do té doby vrátila, teď je to večeře, cigáro, vykoupat a spát...
11. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
No ale je hezký, že máme aspoň na co vzpomínat... :grinning:

Ještě jsem si vzpomněla, že jsme to jednou dělali na dovolený, kde s námi v chatce spali i naši a brácha... :grinning: Ale my byli jak myšky a nikdo o ničem nevěděl až do doby, když jsme se o tom jednou bavili a my se přiznali. :grinning:
Ahoj holky :slight_smile:

můžu se přidat?
jojo alžbět, akorát teď už to není takový no...
11. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj maci, klidně se přidej a něco nám o sobě napiš :wink:
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
přeně tak... tak pa
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Anoli a co by jste chtěly vědět? :grinning:
11. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.