• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
vítám tě macinek. jojo děvčata - sex je náš dělí dobře.......však to všechny známe.
Já když jsem se s fandou poznala, a jela jsem k němu, známe uzavírali sázky zda skončíme v posteli, ja se dusovala že ucřo ne, tenkrát jsme prohrála, jak jinakl :sunglasses:
11. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Jo jo - máte pravdu, HA fakt často způsobuje nechuť k milování. Já to taky tak měla.. Po vysazení jsem si zas připadala jak nymfa :grinning: ale hlavně ten první měsíc - asi to byl pro tělo šok. Pak se to tak nějak srovnalo a teď nejsem ani furt hrr na to, ale ani že bych se jen vymlouvala - tak nějak normál.. Ale je fakt, že to co člověk dělat třeba v 16ti 17ti bylo způsobeno hlavně tím bezstarostným věkem. Člověk nic neřešil a dal hlavně na emoce.. Teď i když ta chuť je, tak myslím že to vnímání doteků atd bylo nejintenzivnější když ho člověk teprv objevoval :wink:
11. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Tak teď mi volal kamarád, že byl s manžou domluvený, že se ráno staví a zvoní a nikdo neotvírá. Tak jsem mu řekla, ať vytrvá, že manža spí v obýváku a případně ať vyleze na balkon a buší na okno, že je po tahu. :grinning:
No a teď volal znovu, že je manža citově deprimován z toho, že jsem ho vykázala z manželského lože. :grinning: Potěšilo mě, že je mu špatně. :grinning:
11. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Je mi 28, manželovi 27, snažíme se teď druhý cyklus :slight_smile:

Jinak poslední dobou se nám nějak vrátila ta chuť na sex, sice to teda není jak na začátku vztahu, takže nám jde snažení dobře a rozhodně se nutit do sexu nemusíme :grinning:
11. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Čauky Maci... jasně, teď právě máme takové zajímavé téma :grinning: :wink: :grinning:
11. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
No jo hold bez toho sexu to nejde :grinning:
11. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Správně nejde, ale nesmí se to přehánět.
11. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Nás to vždycky nejvíc baví v první půlce cyklu :grinning:, hold hormony :grinning:
11. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
zaplať pánbůh, jinak by ti chlapi nesexovali vůbec a my vlastně taky ne... :grinning:
11. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Zuzi, to teda jó :grinning:
chersi, přesně tak! :wink:
ladi, já myslím, že si tě bude ještě rád udobřovat, viď? :grinning:
jaspi, u mě to 100%-ně způsobovala HA, bez ní je to fakt super! :wink:
11. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Teď jsem si prohlížela albíčka a už chci taky mimíííí! :grinning:
11. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
anol, já si je obšas prohlížím taky.

Holky máte vykouklé nějaké kočárky - já jen pokujuji tak že už mám vybráno :grinning:
11. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
chersi, já někdy u těch fotek úplně slintám... :grinning: Ty ručičky a nožičky, to je tak maličkatý, krásný... :sweat_smile:

ladi, kde máš albíčko? Asi nebyla včera chuť ho vytvářet, viď? :wink:
11. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Chersi já už mám zhruba vybrané všechno :grinning: , hold jsem ty tikající biologické hodiny musela něčím zabavit :grinning:
11. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
já ještě kočárek vybraný nemám... tak nějak nic ještě nemám vybranýho, natož koupenýho... ale až zjistím, že jsem těhu, určitě se do toho s chutí pustím - se znám. :grinning:
11. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Já mám vybraná tako fast rider - je sice podle údajů těžký, ale do terénu, a vzhledem k tomu, že bydlíme na vesnice (uředně Městys) cesty nejsou zrovna pražské. A hlavně se tu dá chodit do přírody. Vzhledově se mi moc líbí, akorát jsme uvažovali nad barvou, nakonec zvátězila zelená, viděla jsem ho v reálu a moc se mi líbil (mám ho v albu)
11. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Anoli, to doufám. :wink:
Albíčka si prohlížím také, hlavně se mi líbí, jak to jde pěkně postupně. Vždycky fotky pupíků po týdnu ... líbí se mi jak je každý týden znát. Pak mimi. Je to hezký.
Chersi, já mám vyhlídnutý typ a jakžtakž barvu, ale uvidíme až ho v krámě otestuji. Pokud bude dobrý a dobře ovladatelný, asi do něj půjdu.
http://www.batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL!!!-FIRKON-QUATRO--KOMBINOVANY-KOCAREK,2802.html
http://www.batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL!!!-FIRKON-QUATRO-KOMBINOVANY-KOCAREK-,2477.html
http://www.batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL!!!-FIRKON-QUATRO-KOMBINOVANY-KOCAREK-,2479.html
http://www.batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL!!!-FIRKON-QUATRO--KOMBINOVANY-KOCAREK,3351.html
http://www.batolatko.cz/NEJNOVEJSI-MODEL!!!-FIRKON-QUATRO--KOMBINOVANY-KOCAREK,3391.html
Ale uvidíme, jestli budou kolečka tyto nebo klasická čtyřkolka.
11. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Anoli, albíčko spáchám asi až o víkendu, nebo až bude manža v práci. Když je doma, tak se moc k počítači nedostanu. :grinning:
Cher, firkon taky není nejlehčí, ale houpe a má nafukovací kola, což mi vyhovuje, u nás ten terén také není nic moc. Teď jen ho někde vyzkoušet, abych věděla, že ta menší kolečka vepředu nebudou dělat problémy, a nebo jít do klasiky. :wink:
11. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
firkon si ted vybira hodne lidicek, je pěkný
11. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
mě od toho mého každý zrazuje, že je těžký (18 kg) ale zase má dlouhou korbu, že to není kočárek nachvilku.

že až bude díte mít xxxx kilo, tak ho neutáhnu a že mám myslet na babičky, apod. Pžece až bude mít dítě xxxx kilo, bude mi golfky, nebo už bude capkat
11. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky,já vás teda nestíhám dočítat:slight_smile:, my už máme kočárek vybraný:slight_smile:...teda vlastně ho vybral manža,on je takový aktivista :wink: .
Zdravím nově příchozí :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Firkon má kamarádka, je strašně těžký, ale je fakt veliký, byla z něj nadšená, pak si ho koupili i vedle co bydlí cigáni a už myslela, že ho půjde vyměnit :slight_smile:
já mám vybraný casualplay, sice není houpací, ale líbí se mi ten sporťák a autosedačka. Jinak kdybych si měla vybrat jen hluboký, tak jdu jen do bébécaru, ségra ho má a je fakt super.... :slight_smile: nenašli jsme jedinou chybu ani v zimě byl super.
11. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak pokud s kočárkem nebudeš moc cestovat hromadnou dopravou nebo autem tak si myslím že váha až tak nerozhoduje, prostě každý musí zvážit kde bude jezdit a co od kočárku vlastně očekává :wink:
11. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak to já se přiznám, že tak daleko nejsem.. Jako taky pokukuju po těch věcěch, ale jak mám strach s toho mého cyklu - spíš necyklu, tak se to bojím nějak zakřiknout. Abych si nevybrala věci a pak se mimi nepovedlo.. Ale pokud se to podaří, tak se hrozně těším,až ty věci budu kupovat a v bříšku už bude jejich uživatel :wink:
11. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Jaspi já jsem ráda připravená a musím vědět do čeho jdu :grinning: , takže studuju dopředu :grinning:
11. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Já už se těším až budeme hromadně dělat alba a budeme si psát,že tam máme novou fotku bříška:slight_smile:
11. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
no to by bylo příma, uvidíme jak to nám všem vyjde :sweat_smile:
11. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Firkon má tuším 12,5 kg, alespoň tento quatro. Což mi nepřijde zase tak moc. Do bytu ho tahat nebudu, do auta sice ano, ale max. 2x v týdnu. Hromadnou dopravou jezdit nebudu, ani u nás není :wink: . A u nás jsem naštěstí s tímto kočárkem ještě nikoho neviděla. :wink:
A má opravdu velkou korbičku, takže v něm budeme jezdit dlouho a pak půjdeme rovnou do golfek nebo tp.
11. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Aha, tak ty odkazy se nezobrazují, sakra!
11. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
třeba moje švagrová si jela pro kočárek až do polska (je to od nás cca 350km) protože chtěla jak řekla"něco jíného" no a nakonec byly na vesnici 3 kočáry stejného typu a nakonec i barvy, tak měla po hehe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.