• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj holky,
zdravím vás po delší odmlce :slight_smile: ale nemám sílu dočítat, tak se hlaste, jestli už je tu některá s // ? :dizzy_face:

kočárek já zatím neřeším, občas prohlížím alba, některé se mi líbí víc, některé míň, a vůbec netuším o funkcích jako jestli je houpací, nebo jaké jiné funkce to má mít :sunglasses:
11. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Já takhle koupeného a vybraného nic nemám, ale moje neteř Lada, než se narodila, tak jsem tohle absolvovala se setrou, takže já už jsem zkušená. Teď to absolvuju už po druhé, sice zase se sestrou, ale přece... teď už ale obě víme. Poprvé to byl horor... fakt... se vším i po narození. Lada nejedla, nespala a pořád brečela... než jsme přišli na to co jí je, tak jsme lítali celá rodina...
11. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Copa:zatím žádná těhule :frowning2:
11. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
já se bohužel nehlásím :angry:
11. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
u nás bohužel také žádná pozitivní novina :frowning2:
jen manža občas alespoň zobne multivitamín :wink: koupila jsem mu Cem M Zdraví muže, holt ho musím nechat, aby ke všemu sám pomalu dozrál :sunglasses:
11. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
holky jdu na obidek, pak se opět zapojím mezi vás
11. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
u nás zatím taky nic :frowning2:
11. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
já už mám taky pěkný hlad, dneska jsem zase nestihla snídani :angry: :angry:
mě se nejdřív nechce z pelechu a pak nic nestíhám, ani snídani, ani připravit svačinku... a pak se nemůžu dočkat obídku
11. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
taky jdu na obídek... papa
11. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
U nás to bude tenhle cyklus zajímavé, protože muž jede na vodu a ovulace by měla být v den odjezdu asi, tak uvidíme :unamused:
11. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
my se snažili v den, kdy měla být orientačně ovulka podle "těhotenskekalkulačky", ale podle teplot zatím ovulka nedorazila... jenže posledních pár měsíců měření hodně flákám, musím se polepšit :pensive:
11. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Manža by se nejraději snažil každý den:prý ať ovulku nemineme :grinning:
11. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
copa, já hlásím, že zatím taky nic :unamused: Ale pořádně se snažíme zatím jen týden, tak co bych taky chtěla, že? :grinning:
chersi, ale je zase fakt, že moje kamarádka si jela do Polska taky koupit kočárek... jako myslím do normálního kamennýho obchodu, ne na tržnici a je spokojená, že ušetřili spoustu penízků, protože tady by za ten samý kočárek zaplatily mnohem víc... :wink:
11. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ewuli no já musím muže občas taky odhánět ať už mě nechá :grinning:

No dneska už se dají kočárky přes net sehnat za hodně dobrou cenu a hlavně pokud je potom nějaká reklamace, tak se to prodraží :unamused:
11. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
maci, jenže já bych si přes net kočárek asi nevybrala. Musím ho prostě vidět, vyzkoušet si ho... :wink: Přece jenom naživo je naživo! :dizzy_face:

ewul, tak to znám, taky musím manžílka odhánět! :grinning:
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Anoli no to je jasné že je potřeba si ho vybrat a vyzkoušet na živo, ale pak objednat přes net :wink:
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky jsem tu z oběda zpět, nam nam to jsem si pochutnala, na to ze mam porad hlad, tak ted sjem nachcilku plná :grinning:
11. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
anoli, ona si ho vybrala na trznici (1-kdyby neco uz ho nevyreklamuje 2 - byl drazsi nez nektere u nas) jim to bylo asi jedno
11. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
jsem také zpět, dnes jsme byla jen s kolegyní, manža kolabuje v práci, tak prý nemá čas ani na jídlo... :angry: jsem zvědavá co bude jíst.... obvykle jí až večer, ale tentokrát, bude muset zvládnout obchod ...
já se jedu kouknout na toho mimíse.... :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Já jsem nákupům v polsku nikdy nepřišla na chuť :grinning: , chápu když někdo bydlí poblíž, ale jet takovou dálku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
já bych si ho taky obhlídla a osahala v kamenném obchodě a pak koukla, za kolik se dá sehnat přes net :wink:

kolegyně je teď ve 4.měsíci, kočárek koupila už před měsícem, u nás v okresním městě, výběr sice nic moc, ale ona si vybrala, stál necelých 8tis., má prý nějakou letní a zimní korbičku a kdoví co ještě, já ani netušila, že se něco takového jako letní a zimní dělá :grinning:
11. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
maci, tak to jó :wink:
chersi, aha... tak to je pak jejich problém, no...
já jsem si taky na obídku pochutnala :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Cher:byla předpokládám pro ten kočárek v těšíně,že?tak tam ten kočárek úplně v klidu vyreklamuje,my to totiž máme za humny,tak vím :grinning: ...a obě segry měli od nich kočárek...akorát vy to máte z ruky.
11. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
netuším, bylo to nějaké obrovské tržiště, koupili ho u nějakého stánku. Takže s tou reklamací nevím nevím, ten stánek už tam vůbec být nemusí. Ale to je jedno - její problém.

a copak jste měli dnes dobrého? Já měla kuřecí kung-pao a rýží a po obýdku kafé latté (prodloužili jsme si to protže děsně pršelo)
11. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
já byla jednou kdysi dávno na tom jednodenním "výletě" do Polska za nákupama, bylo to klasika někam na tržnici, lidí mraky, dav nás táhnul pořád kamsi pryč, šance se někde zastavit byla pramalá... víckrát bych tam nejela
ale zboží normálně v kamenných obchodech tam prý mají pořád levnější - třeba Ikea, ale my to máme taky z ruky, takže já se spolehnu na net :wink:
11. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Cher:mňam,ty se máš....já budu mít oběd až doma:frowning2:
11. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
já měla k obědu guláš a po obědě ještě horkou čokoládu :wink:
u nás je teď tma a děsně leje :unamused:
11. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
No v Brně ještě neprší, ale doufám že to dojde i k nám, potřebujeme aby teď pršelo, chceme pokládat trávník tak ať nemusíme tak zalívat :grinning:
11. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
a kdepak vůbec pracujete???
To my právě zase plánujeme, že se do Polska pro kočárek vydáme. :wink: Nemáme to zas tak daleko - cca 100 km.
Já jsem měla šunafleky a okurkový salát. :slight_smile: Sice mě bolí zuby, takže jsem si to nemohla pořádně vychutnat, ale jinak to bylo výjimečně výborný! :grinning: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.