• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já tady... ale nějak je tu mrtvo
12. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
no právě, potřebujeme to rozproudit
12. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu taky :wink:
chersi - já jsme takhle rozežraná pořád, se děsím toho až budu těhotná, protože víc už se snad ani jíst nedá :sunglasses:
jinak hlad na mě každý pozná, to jsem nevrlá, nikdo na mě nesmí mluvit a radši se mi doma všichni klidí z cesty, dokud se nenajím :grinning:
12. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
chersi, já jsem byla teď zas na poště a zjistila jsem, že mi to vůbec nepřemejšlí... :grinning: Chtěla jsem uložit penízky - na to jsem zapomněla, chtěla jsem se podívat na to, jestli mají v květince Yuku - na to jsem taky zapomněla a do třetice jsem si chtěla vzít podací lístky na poště a hádejte? - no na to jsem taky zapomněla!!! Mám dnes vygumovanej mozek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ať žije pátek!!! :sunglasses: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Jo, jediný na co jsem nezapomněla bylo koupit chleba a játrovou zavářku... :grinning: tak aspoň malý úspěch.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Anol - to právě nefunguju já, ale ten Agolutin :grinning: No ale aspoň že MS vůbec dorazila.. Takhle už se konečně může udělat ten profil, na štítce a hematologii už jsem byla (výsledky ještě nevím) přítel na spermiu taky (výsledky dobré) a teď jen ten profil udělat a folikulometrii (zas mi to 1x vychází na víkend, tak nevím :angry: ) a pak se to nějak vyhodnotí a už uvidíme, co dál.. Jestli mě doktorka někam ještě pošle nebo nasadí léčbu.
12. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Tak jsem se včera byla podívat na mimíse... Byl krásnej, akorát tatínkovi je už 35 a pořád ho opečovával skoro mi ho nechtěl ani půjčit, Tadeáš brouknul a už byl hned u něj... no mazec.. už je fakt starej. Jinak jejich příběh je jak pohádka. Pavel se vrátl v lednu před třemi roky z Ameriky, aby si založil rodinu... v srpnu poznal Kristýnu, 17. května se vzali a letos 17. května se jim narodil tadeáš... je to fofr, ale krása. To my už asi nestihneme to první výročí... :frowning2:
12. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

já poslední dobou taky nějak moc jím, mám pořád hlad, takže se nechci vidět až budu těhu :rolling_eyes: , ale dneska jsme byli za po delší době ve fitku, tak mám hned lepší pocit :slight_smile:

Copa já když mám hlad tak je taky lepší na mě nemluvit :grinning:
12. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Holky tak já už jsem nápady na dovču osekala na Bulharsko a Řecko. Takže která jste někde z toho byla, tak pište - přehánějte :wink: Jak tam je (zajímají mě pláže, moře, příroda..) a taky ceny (hlavně jídla). Nejlíp kdyby to mohl posoudit někdo, kdo zná obojí. Ale i za to, když jen napíšete kde jste tam byly, kde je třeba krásně..poradily. Budu ráda. :slight_smile:
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Jaspi tak to bohužel neporadím, my jsme propadli kouzlu Maďarska :dizzy_face: , letos už jsme tam byli na prodlouženém víkendu a chystáme se do konce léta určitě ještě jednou :dizzy_face:
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
bohužel jaspi, á byla jen v tunisu a i tam me more nenadchlo
12. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Maci jezdíte do Termálů nebo k Balatonu?
Cher, jsem ráda, že píšeš i tohle - taky jsem před tím zvažovala i Tunis (kvůli ceně) ale nějak mě to moc neláká a Egypt ještě míň.. ani nevím proč. To Bulharsko mě táhne kvůli cenám a Řecko si myslím, že zas bude hezčí, ale nevím - já byla jen v Chorvatsku.
12. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
jaspi - já byla jen v Řecku, ale je to už hodně let zpátky, bylo to úžasné, byli jsme na Lefkadě, tehdy ještě ne moc zasažené turisty, na západní straně ostrova nádherné pláže, na východní straně hotely pro turisty, takže dobré půjčit si skůtr a jezdit na ty pláže, ta západní strana ostrova je chráněná a nesmí se tam stavět, takže se to musí řešit takhle, mají úžasné jídlo, najíst se v taverně dalo myslím za cca 10-15eur pro jednoho, ale je to už 6-7let zpátky :wink:
uprostřed ostrova hory, typické vesničky, "vodopád", který ale během léta nemá moc vody, ale je to hezká procházka..., dají se podnikat výlety i na další ostrovy Jónského moře, pořádají tam řecké večery s typickou hudbou, tancem, jídlem :dizzy_face:
Řecko je moje srdcovka, ale letos to u nás na žádnou dovču u moře nevidím, chceme se na zimu stěhovat do domečku... :wink:
12. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
jaspi, já byla 4x v Řecku a je to s manžílkem naše společná láska, které jsme naprosto propadli. :grinning: Bohužel letos poprvé to nevyjde a dovolenou strávíme v Chorvatsku. :unamused: Ale zase lepší než nic, že? :wink: Já nevím, co bych ti poradila, mně se líbilo všude, kde jsme byli a nejkrásnější příroda je na Lefkadě. Jenže záleží na každém, kdo co hledá... je těžké radit. Pokud řešíš otázku financí, tak Bulharsko tě přijde určitě levněji, za to dám ruku do ohně. :wink: :grinning: Každý, kdo tam byl říká, že si tam vegetil, že je tam jídlo hrozně levné... :wink:
12. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
našla jsem na netu odkaz na hezké fotky z Lefkady, Porto Katsiki je jedna z těch úžasných pláží...
ty barvy jsou fakt takové i ve skutečnosti, jen se tam nesmí naráz sejít hodně lodí s turisty :unamused:
http://www.pan-vigo.estranky.cz/fotoalbum/lefkada/Porto-Katsiki
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
copa, kde jste byli? Taky v Agios Nikitas jako my? :dizzy_face: Lefkada má opravdu kouzelnou přírodu, moře nádherné barvy... ještě nikde jsem to neviděla... :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Jaspi do termálů :wink: , do balatonu by nás nikdo nedostal :grinning:

Ale maďarsko je fakt super, je to blízko, super ceny - zhruba jako u nás nebo levněji, vstup do termálů cca 150-200 Kč na celý den, skvělé služby,úžasné jídlo, prostě absolutní relax a hlavně maďaři se čechům dost přizpůsobují, teď jak jsme tam byli tam obsluha u stánků s jídlem uměla docela obstojně česky :dizzy_face: , nápisy, jídelníčky vše i v češtině :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
copa, taky jste projeli ostrov na skútru? :grinning: Mně se právě Porto Katsiki moc nelíbila hlavně kvůli tomu, že tam vždycky přijela loď, vyskákali z ní turisti, vykoupali se tam a zase odjeli... a tak to bylo celý den... :frowning2: Jinak je to jedna z nejhezčích pláží, co jsem kdy viděla. :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
anoli - my bydleli v Nidri, takže na ty super pláže to bylo dost daleko a ta místní pláž nebyla nic moc - ve srovnání se západem :wink: Agfios Nikitas je umístění lépe :wink:
12. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
maci, my se do Maďarska do termálů taky chystáme, ale ještě to zatím nedopadlo... :slight_smile: Ale byli jsme předloni na předvánočním zájezdě v Budapešti a odpoledne byl program právě koupání v termálech a bylo to naprosto SUPÉR!!!! Nikdy nezapomenu na to, že jsme se koupali v opravdu nádherně teplé vodičce a při tom na nás padaly sněhové vločky... :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
anoli - no právě, pokud se u Porto Katsiky zastavili 2 lodě, už se tam nedalo hnout :frowning2:
my si půjčili skůtr, pak jeli lodí kolem ostrova, jeden den výlet na okolní ostrovy na a pár dní jsme byli i v Nidri, ale pláž uzounká, nic moc jí neuklízeli, ve vodě všude tráva a hodně dlouho byla mělčina :unamused:
z Agios se dalo pěšky dojít na Egremi, ne? kdybych jela příště, tak volím určitě Agios :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Tak my jsme chtěli jet minulý rok na Lefkádu, nakonec jsme měli svatbu a jeli do K. Varů, a po pravdě, to vyšlo na stejné peníze jako Řecko.
Teď máme možnost jet do Leptokárie (u Olympu), protože se tam kamarádka odstěhovala za přítelem a měli bychom možnost procestovat s pravým řekem Řecko, bydlení bychom měli zadarmo a jídlo bychom si nějaké koupili a vařili s kamarádkou společně, tak uvidíme jak to dopadne.
Za 14 dní jedeme na ten golf, tak jsem zvědavá jaké to bude... :slight_smile: už se fakt těším, jen musím ještě doladit výbavu. Po pravdě už mě to moře ani moc neláká, nejsme moc povalovací typy, tak jsme vymysleli ten golf.. zkoušely jste to už někdy???
12. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
já bych do Maďarska vyrazila hned, rochnit se v teplé, ozdravné vodičce a přitom to není nijak daleko, jídlo tam je určo taky super :dizzy_face:

golf já nezkoušela, přijde mi to cenově dost náročný, ale třeba je to jen předsudek
ale vsadila jsem se s manžou, že najedu 100 jarních km na kole a zatím mám jen 9km a 21.červen se nezadržitelně blíží :grinning:
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Anoli určitě doporučuju :wink:

A ještě jedno pozitivum je že ta temální voda je kromě jiného dobrá na většinu gynekologických problémů a některá je dobrá i na plodnost :sunglasses:
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ale km se chci jet jednou podívat, až teda nebudeme vědět co s penězi.... což nevím kdy bude... tak se chci jet podívat na Madeiru, půjčit si auto a projet si to... Je to jarní ostrov, takže tam není moc horko a je tam nádherná příroda, ale jak říká můj otec: "až budu velký!"
12. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Já toužím po pořádné exotice - thajsko, srí lanka, maledivy :dizzy_face: , tak možná někdy :unamused: až vyhrajeme ve sportce :grinning:
12. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Golf asi nháročnější je, ale každá dovolená je finančně náročná... každý má pocit, že je to pro snoby, ale to tak vůbec není, teda my alespoň snobi nejsme... teda doufám... chce si o tom pozjiťovat trochu víc.
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Zuzi - vždyť píšu, že je to nejspíš předsudek :wink: a vy jedete na golfovou dovolenou? já jak tu déle nebyla, tak se trochu ztrácím... už ho hrajete dlouho? musí se platit členství v nějakém klubu? tak poreferuj, ať jsem v obraze :wink:
12. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
No, mě taky láká Thajsko, Maledivy a manžílka Madeira... :wink: Koukám, že máme podobný sny. :grinning:
copa, z Agios Nikitas dojdeš pěšky na romantickou pláž Milos... /pláž zamilovaných/... :dizzy_face:. My jsme si půjčili skútr a objeli jsme celý ostrov. Byla to opravdu asi naše nejhezčí dovolená a nejromantičtější... Egremni je shora nádherná, akorát ty schody jsou trošku odrazující. :grinning:
12. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Copa -ty fotky vypadají pohádkově! :slight_smile: Mám tam jen trochu strach z těch cen.. I když třeba Chorvatsko taky není nejlevnější, ale tam jsme to měly s jídlem. Ale jen třeba pakl vod (obyč. stolní voda bez bublin) vyšla v obchodě přes 200 :unamused: Ale prý v Řecku je nejlepší kupovat jídlo v marketu, že ty rozdíly jsou dost rapidní..
12. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.