• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Mě taky nebaví jen tak ležet na pláži, to není nic pro nás. Proto si vždycky půjčíme skútr a ostrov projedeme. Člověk se krásně opálí a navíc vidí spoustu zajímavých míst... to mě bude s prckem trošku chybět - to dobrodrůžo! :grinning: Pak už budeme muset jezdit autem. :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Jedeme na 5 dní na golfový kurz, stojí to 10.000,--Kč se vším že ti vše půjčí, myslím za 500,--kč na celých pět dní. Pak máš možnost udělat si zelenou kartu, bez které tě nepusí hrát na jiná hřiště, čili pokud ji nemáš tak nemůžeš hrát, respektive můžeš, ale jen na veřejných hřištích a těch je strašně málo.
Pak si musís zaplatit členství v klubu, kde máš určité výhody, třeba ve Slavkově u Brna toto členství stojí 95.000,--Kč, je dědičné a převoditelné, tohle se dá sehnat také také jako "sekáčové" členství, to třeba když se někdo stěhuje a chce si koupit členství někde jinde to pak stojí třeba jen 40.000,--Kč. Každý rok se pak platí roční příspěvek ve výši 12.000--Kč, takže finančně náročné to je asi jen kvůli tomu členství, ale pak už se to dá. Už se hlavně těsím, jak budeme jezdit po ČR na dovolené a budeme mít sebou hole a budeme jezdit po hřištích.....
12. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
jaspi, já nevím, my jsme si v Řecku kupovali vždycky jen pečivo, zeleninu a to, co nám došlo... protože my jsme si vždycky vařili. Ráno jsme se pořádně nasnídali, pak vyjeli na výlet a byli téměř celý den v tahu, takže svačiny s sebou a navečer jsme se vraceli a pak si udělali teplý jídlo... nás vyšla vždycky dovolená v Řecku na 40.000 Kč - počítám do toho vše i benzín. Pro někoho je to třeba málo, pro nás je to dost. :sunglasses:
12. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Zuzi, tak to jsou slušný dardy... :confounded:
12. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
my taky nevydržíme pořád jen ležet u moře - i když ani to mi nedělá problémy :sunglasses: taky toho chceme na dovče hodně poznat

jaspi - Řecko se podle mě vyplatí třeba jen se snídaní, protože večer zajdeš do taverniček, vybereš si, na co máš chuť; polopenze v Řecku, teda resp. večeře není prý tak bohatá, většinou máš prý na výběr ze 2-3jídel - ale osobní zkušenost nemám, my se tam stravovali sami :wink: jinak ceny v marketech mi nepřišli nijak extra vysoké, kolik stála voda si teda nepamatuju, ale vím, že mě překvapila cena zeleniny, že třeba tehdy za kg rajčat 2eura bylo dost
12. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
My byli v Egyptě, stálo to sakum prdum 60.000,--kč, opravdu tam bylo vše, ale víckrát bych tam nejlela. Dle mého vyhozené peníze.... myslím, že kdybychom ty peníze radši projedli, tak se nic nestalo. Ta zem mě vůbec nenadchla, dle mého hnus...
12. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Peníze veliké to jsou, ale beru to z jiné stránky, manžel je šest dní v týdnu 14 hodin v práci, vydělává dost a tohle je jediná možnost, jak ho dostat ven. Hlavně on to bere z pohledu obchodu jako velice výhodné a investice do golfu se mu vrátí. Já to beru z pohledu, že budu mít manžela den pro sebe. Smutný, ale je to tak... :frowning2:
12. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Zuzi - tak to členství je fakt pálka, ale jestli vás to chytne a budete se tomu víc věnovat...
a bez toho členství nemůžeš hrát? co když si zaplatíš členství ve Slavkově a pak pojedeš hrát třeba na Karlštejn, tam musíš taky něco platit?
12. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Copa, určitě, je myslím za 1.000,--Kč na den to je asi tak všude. Bez členství a zelené karty můžeš hrát jen na veřejných hřištích, což mi bylo přirovnáno k veřejným WC, nevím co tím ten borec myslel... :unamused: :grinning:
12. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Zuzi - aha, tak jestli máš takhle vytíženého manžela, tak to je jasné
u mě, kdybych přišla s golfem, by si asi manžel ťukal na hlavu, s jeho dělnickým platem se holt spokojíme s jednorázovou investicí do jízdního kola anebo nordic walking holí :grinning: :grinning: to je naštěstí s mnohem menší vstupní investicí :grinning:
12. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
My jsme zase na dovolené válecí typy :grinning: , manžel je v práci v jednom kole, často v autě, takže na dovolené je rád že nemusí řídit a prostě se většinou jenom válíme a odpočíváme :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
teda holky - už jsme vás dočetla- to já si budu malovat tak prstem po mapě (alespon letos) s tím jaká jsme meli zacatek roku :angry:
12. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
můj manžel se dokáže válet jeden den... pak už vymýšlí ptákoviny, je to můj hyperaktivec :wink:
Teda je fakt, že mnohdy mě štve, že bych chtěla mít víc peněz..hlavně co se týká rekonstrukce.. Ale aby byl přítel tak vytížený, jak píše Zuzka, tak to si moc neumím představit.. To se radši uskromním :slight_smile:
A většinou jenom na dovolené se nám podaří přečíst nějakou knížku :grinning: , takže se válíme, čteme a regenerujeme psychiku zhuntovanou z práce :unamused:
12. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Je to hrozné... :frowning2: je fajn když nemusíčš řešit co koupíš a kolik to stojí, ale když si večer doma, sama tak je to smutné. Ale takový byl i když jsme s e seznámili, takže já věděla do čeho jdu... ale někdy je to fakt hrozné...
12. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
jj jaspi, taky bych občas ráda neřešila, koilk co stojí, ale když to vidím u Zuzky, jsem ráda, že mám manžu doma :wink:
12. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Ale pozor dámy, dnes přijde o půl paté domů... jdeme na půl šestou na narozeniny, tak jsem zvědavá, kdy přijde, ráno už mi říkal, ať tam jdu sama a on přijde později, tak jsem mu řekla, že pokud nepřijde ať už nechodí... :wink: trochu vydírání na něj platí.
12. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Zuzi můj muž byl dřív docela workoholik, před tím než jsme se poznali byl v práci někdy i 20 hodin denně :sweat_smile: , naštěstí teď má takovou práci kdy je prakticky svým pánem a je na něm jak si to zorganizuje, může dělat i doma, sice nemusí sedět v kanclu, ale taky to znamená že občas sedí u notíku i v 10 večer :rolling_eyes: , ale zase je doma a co je super, že pro něj není problém přes den cokoliv vyřídit a zařídit, což když jsme stavěli bylo super :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
A taky má ambice jít v práci nahoru, naštěstí je na ty pozice ještě mladej :grinning: , já mu pořád říkám že mu na peníze kašlu, že má i tak nadstandartní příjem a já bych nerada dětem ukazovala jenom jeho fotky :angry:
12. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Maci, on to má taky tak, jenže doma prostě pracovat neumí, potřebuje k práci moc podkladů a výkresů, takže to moc nejde... jo a taky prej ho rozptyluju... jak nemá ženskou je to v poho :wink:
12. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky, tak se nám včera právě zkomplikovala dovolená v Chorvatsku. Měli jsme jet ve čtyřech, jenže bohužel známá končí v práci, nastoupila do nové a nedostane dovolenou. Takže teď s manžou sháníme narychlo něco jiného. Nejspíš jiné Chorvatsko nebo Itálii. :unamused: :frowning2:
Ale zaráží mě trochu vaše ceny za dovolené, pro nás je 20 tis. limit. :confounded:
12. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
ladi - my se většinou taky vejdeme do 20tis, víc peněz nám poslední dobou domeček nedovolí :wink:
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Ladi, my jsme byli před čtyřmi lety v chorvatsku v chatce za 10.000,--Kč - pro čtyři lidi, cesta utem pro všechy 5.000,--Kč a plus jídlo, to bych řekla tak 2.000,--Kč, takže na pohodu. Bylo to super, lepší než již zmiňovaný Egypt.
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Zuzi no on má v domečku svoji pracovnu ale stejně sedí s noťasem v obyváku na gauči :grinning: a naštěstí umí dokonale vypnout a soustředit se na práci, stejně spoustu věcí řeší za pochodu z auta po telefonu :grinning:
12. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Maci, mohli by se chlapci zkamarádit... třebas takové dvojauto s vestavěnými noťasy a telefony... z toho by byli chlapci odvaření :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
My právě na Chorvatsko nedáme dopustit, jezdíme tam hrozně rádi a fakt se nám tam líbí.
Jen nevím jestli jet autem, nebo busem. Autobus nás možná vyjde levněji, ale zase se nebudeme moct jet nikam podívat.
Ale jinak, ti co s námi měli jet se právě také teď snaží o mimi, takže jsme se dohodli, že příště pojedeme společně a už s mrňousema. :grinning:
12. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky vy toho nakecáte, já vůbec nestíhám. :grinning:
12. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning:

Ladi no jo fofr :grinning:

Já už se těším na dovolenou s dětma :dizzy_face: , třeba takové maďarsko bude super, děcka se můžou ráchat třeba hodinu v teplé vodě a pohoda :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
na to už se taky těším, moje neteř Lada má dva roky, teď jedou poprvé na dovolenou, sice do jižních čech, ale jedou. jedou na týden, ségra má sesznam jako kdyby jeli na měsíc a musí jet, tak aby Lada celou dobu v autě prospala, jikka by byla na pěst, jak já říkám...
12. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.