• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
je úplně jedno kam se jede, hlavně když se jede :dizzy_face: , já mám taky super zážitky z dovolených když jsem byla malá, sice jsme nikdy neměli moc peněz, ale každé léto jsme někde byli a celoročně jsme jezdili po výletech a musím říct že jsem měla fakt super dětství, takže bych moc chtěla aby naše děti jednou vzpomínali na super dětství :dizzy_face:
12. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
ani já, taky jsme těch peněz neměli moc, ale každý rok jsme jeli na dovolenou, sjezdili jsme celou ČR a hlavně jezdili po památkách, díky tomu mám fakt přehled a vím kde co je. U moře jsem byla poprvé až v 16.... ale řekla bych, že mji to dalo víc, než kdybych jezdila od mala k moři. Moje sestřenice vůbec neznají čechy, ale každý rok mají luxusní dovolené v zahraničí, pak se jich zeptáš, kde zámek Hluboká a hledí jak z jara... hvězdy.... Můj drahý otec má názor, až poznáš rodnou hroudu, jsi připravena podívat se i na ty jiné.... :grinning:
12. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Já byla poprvé u moře v 19. Jako hodně malé jsme jezdili na Seč pod stan, ale bylo to super. Pak jako větší do chatky v Sedmihorkách, ale taky to bylo dobrý. Jenže u nás byl problém se na nějakou dovolenou vůbec dostat. Po výletech jsme nejezdili. Naši měli hospodu a byli tam 365 dní v roce a i když jsme někam vyrazili, musela si vzít dovču zase teta, aby za mamku v hospodě byla. Jako malá jsem to nesnášela.
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
my jsme toho v dětství moc nesjezdili, resp. když jsme byli hodně malí, tak jo, ale z toho si moc nepamatuju, takže rodnou hroudu jsem začala dohánět až s nynějším manželem :wink: naši stavěli barák, spláceli ho, takže dovolené byli pracovní anebo se jelo k babičce
a k moři jsem se poprvé - a na dlouhou dobu naposled - podívala v 18 :wink:
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Já jsem byla taky poprvé u moře myslím v 15 :grinning: , myslím že těm malým dětem je vcelku jedno jestli jsou u moře nebo u bazénu nebo u rybníka :grinning: , mě to teda jedno bylo :grinning:
12. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Manžův sen je podívat se na Seychely, jenže kde bychom na to vzali, to netuším.
12. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
můj manžel ná sen Skandinávii nebo Švýcarsko :wink:
12. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
My bydleli v bytě a k babičkám jsem odmítala jezdit, teda k té jedné, byla to městská paní a už tehdy, kdy jí bylo padesát, byla stará. Takže naši alespoň ty dovolené se snažili každý rok zajistit, ale jezdila s náma i moje kamarádka, protože její rodicče byli zemědělci a chuderka by se nikam nedostala, tak jezdila s námi.
Ovšem, co nesnáším a odmítám, je jet na dovolenou pod stan... fakt, nesnáším to, vždycky je mi zima, i ve triceti stupních spím s čepicí, no hnus. Teď mě chtěli dostat na vodu, no ani náhodou... zima, voda a stan... strašná kombinace. :confounded:
12. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky taky je u vás konec světa - já jen čekám kdy nám vypadlou počítače, jaká je tu buřina
12. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
ladi, nemysli si, jak jsem psala, tak pro nás je v dnešní době i to Řecko (kolem cca 40.000 Kč se vším všudy) luxus, kterej jsme si mohli dovolit, když jsme ještě pořádně nestrkali penízky do baráku. Teď už to taky nejde a vše je jinak. Proč myslíš, že budeme letos rádi za Chorvatsko?! Hlavně kvůli financím. Já jsem vždycky říkala, že do stanu mě nikdo nedostane, ale letos pojedu do stanu a budu šťastná, že jsem na dovolený a ještě s mými nejbližšími. :wink: Co víc si přát? :wink: :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Já jsem taky část prázdnin vždycky trávila u babiček, hlavně u jedné ve Vyškově :slight_smile:

No pod stan už bych teď taky nejela, jako dítě jsem to milovala, ale teď už fakt ne :grinning:
12. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Maci a kde ve Vyškově???
12. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Zuzi kousek od koupaliště :wink:
12. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
No, já jsem byla poprvé u moře ve 20... :unamused:
12. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
anoli - však ti to moře taky neuteklo :wink:

já strávím letos dovolenou na domečku a snad se alespoň párkrát na 1den o víkendu utrhneme a zajedem někam po ČR na výlet :wink:
12. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Zuzi tak názor na stan naprosto stejný!
My jsme právě když jsem byla malá na dovolenou vůbec nejezdili.. Ale nemůžu to mít nikomu za zlé -mám 3 sourozence a když mi bylo 7, tak taťka umřel a mamka na nás byla sama. Obdivuju ji, že to vůbec zvládla - natož dovolené..
Pak jsem začala jezdit až s přítelem a taky s kamarádkama dámské jízdy..
Jinak přítel taky občas dělá delší směny, běžně na 3směnný provoz a k tomu ještě někdy přivydělává o víkendech. A do toho kutí doma na domečku a hlavně je zlatíčko, protože rád vaří a skoro denně, když přijdu z práce, tak už mám oběd na stole :slight_smile:
No já bych pod stan v ČR taky nejela, ale k moři to zkusím... bude to nová zkušenost a zkusit se má všechno, že? :grinning:
Maci, tak to bydlela asi na Dukelské, já bydlím ve vyškově od patnácti let, do té doby jsme bydleli na vesnici - super dětství, ale odstěhovala jsem se právě včas.... v patnácti kdy jsme začali pařit a tak...
a teď bydlíš přímo v Brně?
taky jsem říkala že letos nikam nemusíme jezdit, vyvalíme se na terase, bazén na zahradě, spát ve vlastní pohodlné posteli, no co si víc přát :grinning: a můžeme jezdit po výletech
12. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Anoli, my byli dvakrát s našima pod stanem v chorvatsku a bylo to super... fakt, chorvatsko, ať je jakékoliv, mě se tam fakt líbí... a dubrovník.. nádhera, prolezla jsem ho celej...
12. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
maci, to je fajn, když máte bazén :wink: To bych pak taky snad ani nikam nemusela a užívala bych si pohodičku doma. :grinning: Ale je zase fakt, že člověk přijde v cizí zemi zase na jiný myšlenky a odpočne si trošku (aspoň na chvíli) od ČR... i když teda tu češtinu v Chorvatsku uslyšíme ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Holky, co budete vařit o víkendu? Dejte mi ňáký tipy. :wink:
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Zuzi dukelská to nebyla, byla to jarní ulice :slight_smile: , teda myslím :sweat_smile: :grinning: , babička umřela když mi bylo 14 :frowning2:

Anoli no bazén máme asi měsíc takže jsme si ho ještě pořádně neužili, já dokážu vypnout i doma, takže se fakt těším na léto :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Maci, Jarní je hned vedle... jinak to mě mrzí s babičkou, já mám zatím babičky a děděčka a po pravdě moc si to bez nich neumím představit. Sice dělám u notářky, mám na starosti pozůstalosti a už mi to ani nepřijde, ale pro ty lidi, je to strašné, tak se jim alespoň snažím pomoc jak můžu, protože kdo z Vás ví jak to funge ... tak jsem pro ně dobrá duše, jak mi tady říká jedna devadesátiletá paní... :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Zuzi já už nemám ani jednu babičku a dědečka :frowning2: , poslední děda mi umřel loni :frowning2: , no jo hold takový je život, naši mě měli celkem pozdě
12. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
chersi, ewul, kdepak se touláte? U nás je teď bouřka... :unamused:
12. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
já su zde...................................... :grinning: ...................................
12. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Čájo holky, nhlásím se zpět z obědu... ani jsem Vám nestihla napst, že odjíždím, manža si udělal čas na jídlo tak jsem hned musela odejít, páč měl jen půl hodiny, pak musel být na našem domečku, vylívají nám podlahu, tak chce být u toho...
12. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
já jsem vás o tech dovolenych nejak nestihala (fakturovala jsem). A ted resim po icg s kamoskou tehu
12. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoooooj,holky,už jsem tady!Od rána mazec,kolega,kterého mám brutálně ráda(vždycky jsem mu říkala,že je jak můj strejda),dneska končí a odjíždí do Anglie :frowning2: ,tak se od rána tak nějak potulujeme a vzpomínáme na všechno co jsme zažili-ty srandy a tak,dokonce můj manža se s ním chtěl přijet rozloučit,ale nesedí mu výcházky na té proklaté nemocenské:frowning2:.tak jsem vás tak jedním očkem dočetla-tak to my jezdíme k rodičům na chatku do Beskyd a tam to milujeme:slight_smile:,když jsme plánovali svatební cestu,tak to byla jasná volba,my prostě nějak na tu exotiku a cestování nejsme :wink:
Joooo a u nás je krásně:slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.