• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ve vyškově je hnusně.... je chvíli krásně a chvíli leje jako z konve...
večer jdeme na ty narozeniny, slaví to deset lidí, akce tak pro 100 lidí, tak jsem zvědavá, kde to bude, když bude pršet...
12. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já jsem se teď zasekla na prohlížení fotek všech možných zemí a teda ta Lefkada je božíííí! Akorát teda se musíme pak rozhodnout, jestli zvolit hezčí místo a uskromnit se v ostatním, nebo jet do toho Bulharska a nemuset řešit finance..
12. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
já jsem pro hezčí místo a bez luxusu... co potřebuješ? Jídlo a postel.... :grinning:
12. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Juuu rozdíl 20 minut a u nás je už taky hnusně...psal mi manžel,že sehnal nějaký super film a že zalezeme do postele a jdeme koukat:slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
souhlas, taky bych volila hezčí místo :dizzy_face:

tak příští pátek mám dovču, super, ve čtvrtek mi muž odjíždí na vodu a přijedou mí rodiče, takže mamku vezmu na nákupy a pak si uděláme nějaký výlet :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Maci, a ty bydlíš v Brně nebo někde poblíž?
12. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
holky stalo se vám někdy že jste se začali prolížet? Jo jinak u nás kroupy, asi pujdu zkontrolovat auto :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Zuzi pracuju v Brně a bydlíme 20km jižně od Brna, původem jsme oba s mužem se severní moravy ale poznali jsme se v Praze :grinning:
12. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Maci, tak to jste odevšad.... :grinning:

Chersi: jak prohlížed???
12. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
jak mám citlivé ty bradavky, začali jsem se zničehož nic prohlížet a hledat co je na nich jiného - nechápu, nikdy jsem to nedělala
12. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Zuzi jj jsme všudezdejší :grinning: :grinning: :grinning:

Chersi minulý cyklus jsem se furt pozorovala jestli mám příznaky, tenhle měsíc už to nehodlám opakovat :grinning:
12. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
chersi, vím naprosto o čem mluvíš :wink: Dělám to taky a taky od doby, kdy mě začaly bolet bradavky a to bylo asi v době ovu, protože pak nic a pak byla ms... :wink:
Asi je to normální, protože kamarádka mi říkala, že prvn 2 měsíce si pořád připadala strašně těhu a nebyla a třetí měsíc byla v pohodě a pak zjistila, že těhu je. :wink: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
já se teda neprohlížím, páč na sobě žádné změny nepozoruju, nic mě nebolí, nic na sobě extra citlivého necítím... :unamused:
12. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
tehu si nepripadam, jen je i divná ta bolest , nemuzu kvůli ní spát ve své oblébené poloze na brise :grinning:
12. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
jo, já se taky minulý měsíc pozorovala a došla ke stejnému závěru jako vy, už je mi to jedno má pocit, že jsem těhotná i když mám MS. :grinning: děs, běs...
12. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Přesně - já si taky první měsíc furt připadala těhu jak vyšitá - snad bych se donutila i k blití :grinning: To je stejné, jak když jsem se hodně let zpátky bála, že jsem v tom.. Taky jsem měla všecky příznaky.
Jo a z tou dovčou - já to taky tak vidím, ale přítel si zas chce užívat. Že než by měl jíst nějaké konzervy, to může být doma... Chce tam prolézat hospůdky a zkoušet co kde mají.. Tak to budem muset nějak promyslet. Ale tak já se asi přizpůsobím - bude úspěch hlavně když ho tam dostanu! :wink:
12. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
sakra já jsem k sobě nějak málo vnímavá anebo jsem totál otupělá :sunglasses:
12. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
čím víc budeš číst ty nesmysly, jak nejlépe otěhotnět, co je dobré za vitamíny, kdy jsi nejvíc plodná a metody kdy je to nejlepší např. podle hlenu, čípku, slin apod. tak myslím, že každá by měla příznaky...
Jaspi: s tím blitím jsi mě dostala, jsem se začala smát jak urvaná, kolegyně nechápou..... :grinning:
12. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
jaspi, taky jsem se tady začala smát, když jsem si přečetla tvůj příspěvek a v něm o blití... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
právě tu teď mám před sebou spis z roku 1950, kdy pán umřel a měl 10 dětí, postipně všichni poumírali a nyní z toho bude tak 35 účastníků řízení... Tak mě napadá, že tehdy asi nic neřešili jako my teď... myslím plodné dny a tak.... příznaky těhotenství...
Moje ségra vracela 8 měsíců... takže já mám super vyhlídky na moje luxusní těhotenství... je to genetické, tak jako vaše mámy, budete to mít i vy - předpoklad je tak 80%
Moje máma taky celou dovu zvracela - v podstatě 18 měsíců...
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
no teda jestli budu mít porod jako moje máma tak děkuju pěkně - asi budu adoptovat :grinning:
12. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
no moje máma se mnou málem vykrvácela, jak pořád zvracela, tak už neměla ani moc síly na porod... pak jí řekly, že třetí dítě už by mít neměla.
Ségra je teď po druhé těhotná a myslí si, že bude mít kluka a že jí bude dobře... je trochu naivní... dnes ráno (chodím k ní na snídani, ona chystá jídlo a já se starám o Ladu, teprve potom jedu do práce) dělala snídani a navalovalo se jí, tak myslím, že to bude zase holka.... :grinning:
12. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Já se budu muset zeptat jak to máme v rodině my, ale myslím že nikomu nějak extra blbě nebylo, co teda vím tak mamka když čekala ségru tak ještě v 9 měsíci lezla po stromech a jednou se břichem šprajcla mezi větvema a nemohla slézt :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak to u mojí mamky proběhlo těhu i porod v pohodě, říkala, že by klidně rodila na zakázku :grinning: tak snad nás ty geny nepřeskočí

maci - mamka byla v těhu teda hodně aktivní :wink:
jinak jak to vidím u kolegyně, tak se děsím - je ve 4. měsíci, už skoro 2 měsíce si stěžuje, že jí bolí záda, lýtka, už jí dělá problémy vyjít do schodů, doma jí od začátku těhu nenechají ani jít na nákup, resp. nést tašku... se děsím co si ty hormony a okolí vymyslí na mě :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Dámy tak já se pomalu loučím, končíme ve tři, takže hupsnu do mého vysavače a půjdu spát, abych byla na večer čilá... :grinning:
12. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Copa no bylo jí 18, zdravá tak co by nelezla :grinning: a v té době to bylo všechno jiný rok 1967 :grinning:

V červenci máme domluveno sezení z trenérkou z fitka že nám sestaví plán cvičení, takže bych si ho chtěla nechat předběžně udělat na to až budu těhotná :dizzy_face: , pokud to bude možné tak se chci hýbat co nejvíc :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Zuzi tak hezkou oslavu a celý víkend :wink:
12. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
Teda vy jste toho zase nakecaly. :wink:
Moje mamka nesnesla v těhotenství teplé jídlo, vždycky jí po něm bylo blbě. Takže byla na chlebech a kynula jako ty chleby. :grinning:
U porodu měla problémy s čípkem a dodnes ho má od porodu poškozený a musí chodit na kontroly.
Taky jí v těhotenství naskákaly bradavice, a já na ně trpěla celé dětství, slezly až kolem osmnácti.
Se mám na co těšit teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
Zuzi - hezký víkend, já kdybych šla teď spát, tak bych se tak rozespala, že bych večer byla ještě víc mrtvá :grinning:

maci - na jaké cvičení chodíš? nebo s tím teprve začneš?

u nás je cvičení pro těhule na velkých míčích, já bych taky ráda byla aktivní těhule :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
jojo díky, když to bylo před deseti lety a kluci slavili třicet, tak jsem přišla v sedm ráno. Máti hysterická, otec byl v klidu, protože věfěl, že jsem s jeho soukmenovci - rugisty, takže ten byl v poho. :grinning: Tentokráte a budu asi s mužem v deset doma... klasika... :unamused: tak pááááááááááááááááááá
12. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.