• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Copa chodíme normálně cvičit do fitka, takže přepodkádám že v těhu by šel crossový trenažér, běžecký pás a rotopet bude ok a k tomu nějaké lehčí cvičení na strojích a ještě chodíme jednou týdně na rowing - veslování na trenažéru s cvičitelem, něco jako spinning :wink:

Protože jakmile nemám pohyb tak jde váha nahoru, což mě pěkně štve :angry:
12. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
maci - aha takže posilka :slight_smile: já myslela, jestli třeba nějaký aerobik, bodystyling apod.
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Copa chodíme vždycky ráno před prací a to moc výběr cvičení není, ale posilka nám vyhovuje, každý si jedeme to svoje :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
maci - tak to u nás na okresním městě bych se ráno moc nechytala, ale já teda nechodím do posilky, ale na pilates, jogu nebo spin, ale nejdřív jsou hodiny od 8:30 a chodit do práce na 10h, to by mi neprošlo, takže já musím až po práci
a rowing zní zajímavě, ale to k nám ještě nedorazilo :grinning:
12. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
My chodíme do fitka zhruba na 7 a mají otevřeno od půl 7 a rowing je ráno od 7 do 8, sice teda ze začátku to bylo drsný se tak brzo ráno donutit ale teď už nám to ani nepříjde a hlavně člověk je dobře naladěn do nového dne a plný energie :dizzy_face:

Na pilates jsme chtěli chodit taky ale nikde jsme ho nenašli v termínu který by se nám hodil :angry:
12. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Holky pro tento týden se s vámí loucím od pondelka na vas konecne budu mit cas,zástup v práci mi dnes konci.

Pekná slunecný víkend.

Veronika
12. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
já se s vámi taky loučím, víkend by měl být teplý a slunečný, tak si ho užijte :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky,ja vas snad ani nedoctu.dodelavala jsem zkousky ve skole a v praci mam ted taky frmol.koukala jsem,ze jste psaly o dovolenych a o cenach.my jezdime na last minuty a vychazelo nas to mnohem levneji,nez jste psaly.letos ale neni na dovcu cas :frowning2:
13. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
dobré ránko všem. Tak holky MS pořád nic, ale včera musel manžel své máme říct záměr, viděla u mě v kabelce testy.
15. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj chersi,jak se to stalo,ze tchyne videla obsah tve kabelky?na mne bylo o vikendu taky vyzvidano,babicka chtela vedet,kdy zacne kocarkovat s pravnoucetem...ale ja zatim uspesne mlzim
15. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
No manžel se chtěl podívat co pisou na te krabicce a kdyz se podival a chtel ji dat do kabelky, dal ji tam docela nesikovne a půlka byla videt. A tchyne to videl aproto ze jsme byly zrovna ve spolecné kuchyni a ona prsla z chodby - no jo no brouček to ne nevychytal tak se musel přiznat
15. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Krásné ránko holky,
chersi, tak to vypadá, že budeš první těhule... :wink:
15. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Chersi tak držím palce ať tam jsou // :dizzy_face:

Já teda tenhle cyklus nepředpokládám že by se to zadařilo, ovulace by měla být asi nejdřív ve čtvrtek a to mi odjíždí muž na vodu, až do pondělí :unamused:
15. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Počkám jěště týden, pak se uvidí. Jinak bradavky už bolí méně, ale vždy jen jedna - ale nechce se mi věčit tomu, že by se to povedlo tam moc rychle, vlastně měsíc.

jo včera jsem se zasmála : manžel mi řekl docela řečnickou otázku, "mámo nemás ty ty prsa nějaká větší"?
15. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
uvidíš... držím palce... :slight_smile:
My se snažíme od soboty, to mi začaly plodné dny a na ovu. testu byly včera dvě nádherný čárky, teda ta controlní se mohla jít zahrabat, tak se ještě budeme snažit a uvidíme... manža říkal: "to je teda něco dělat dítě" :grinning:
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
no hurá, hurá už to jde, normálně jsem měla absták po pokecu s vámi
15. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
No holčiny, tak doufám, že dorazíte zítra, moc se na Vás těším
15. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojky,
můžu se přidat? Plánujeme s přítelem příští rok miminko až dodělám učňak, měla jsem ho dodělat už tento rok ale osud si trošku pohrál a vše je jinak. Příští rok budeme mít svatbu a pak by jsme chtěli i miminko. Vůbec se těhotenství nebráníme. Při mateřské si chci dělat nástavbu. Mám vybranou školu kde maminky maturanky jsou normální úkaz :grinning:
15. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Dobré ránko,včera mi to nešlo vůbec rozjet:frowning2:...tak co Cher?
Treisi:ahoj:slight_smile:
16. čer 2009 v 06:10  • Odpověz
Dobré ránko,

zdravím tě treisi, vítej mezi námi.

ahojky ewulin - pořád nic.
16. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko holky,
chersi, ještě sis nedělala test???
Treisi, vítej... :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky.
Dnes tu bude asi šéf a musím dodělat poukazy, tak nevím jak se sem často dostanu.. Jinak jsme přes víkend řešili dovču a přítel, že teda by se přemohl a jel by :slight_smile: Ale že spíš na nějakou, kde nebude až tolik lidí. To už by ale stálo víc, než jsem si plánovala, tak jsme se domluvili, že to zatím necháme otevřené a když budu prostě moc chtít, tak pojedem a když to vydržím, necháme radši ty peníze na novou kuchyň - ta mě láká taky, takže uvidím..
16. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
nene řekla jsem si že jetě počkám do pondělka, a když nepřijde ani MS ani // tak půjdu k doktorce
16. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
tak to jo, to já bych tak dlouho nevydržela, asi bych se testovala každý den... :wink:
16. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
no já si tedka nejsem uplne jistá, porád to pocitám od té doby co jsem mela MS po práskách , pak za tech 9 dní jsme spinila a pouze pár hodin krvácela (MS) takže kdyz to pocítam od té po práskach tak ta měla prijit ve ctvrtek a kdyz bych to pocitala od toho spinení - tak to bude 22 v pondeli.

Takže si nejsem vůbec jistá - a hlavně už mě nebölí ty bradavky, které jsem pripocitavala pricházející MS :unamused:

Holky a teď raďte
16. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Krásné dobré ráno :slight_smile:

tak už máme trávník :dizzy_face: , sice teda včera když to Josef pokládal tak jeden pán na kole byl tak zvědavý, ale nechtěl zastavit že nakonec hodil pěknou tlamu přes řidítka :sweat_smile:

Chersi no teda to jsou úkoly tahle po ránu :grinning:
16. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Chersi já bych šla k doktorovi hned...jestli je to těhu tak ti to alespoň potvrdí, jestli ti MS mešká,tak to začne co nejdřív řešit a jestli má MS příjít až 22.6. tak tě alespoň uklidní!
16. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
No já jsem po vysazení HA měl první MS až po myslím 35 dnech, ono chvíli trvá než se tělo srovná
16. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
No, po pravdě já ani nevím, já to tenkrát vůbec neřešila... takže nepomůžu, ale první den cyklu se počítá od prvního krvácení, špinění, není projev MS, opravdu musíš vidět krev... nic jiného se nepočítá. Takže dle tvé hádanky chersi, MS by měla přijít až 22.6., jinak doktor ti asi nic ještě neřekne, je moc brzo...
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
chersi - já teda nevím, ale jestli má MS přijít až 22.6., tak bych tomu ještě s dr počkala, podle mě toho o těhotenství takhle brzo moc nezjistí, ne? ale zase tím, že tam zajdeš, rozhodně nic nezkazíš :wink:
16. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.