• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copa moje setrenka byla taka byla na operaci a lekari jej davali len minimalnu sancu na oteh tak sa nechcela ani vydavat ale nie preto ze by jeho chcela len koli babu ale chcela ho nechat aby si mohol najst zenu co mu deti da ale nakoniec sa jej to podarilo a ja som asi tay podobny pripad aj ked ja sa svojho priatela nevzdam aj ked deti mat nebudem tak si adoptujem :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz
copa, aha...

Holky, mějte se, já jedu za 10 minut domů. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
ahoooj snad se jeste stavis
13. kvě 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, já jdu taky konečně z práce, doufám že se tu zítra zase sejdeme.papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj,jak to tak ctu,tak vekove na tom budeme hodne podobne-ja jsem 84.
No a s penezma je to asi vsude stejne.
13. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
karol84 o penezich ani nemluv myslim ze je to spatne asi vsude :frowning2:
13. kvě 2009 v 16:05  •  1 dítě  • Odpověz
nathali tak tak... jen pritel to bere hrozne zodpovedne a brzdi mimco kvuli nedostatku financi. i kdyz ted to vlastne nechtic brzdim ja, protoze nejsem 100% zdrava :frowning2:
13. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
nás nebrzdí nic, z penězma nějak vyjdeme, spíš mě štve manželova práce na směny, když má noční, tak žádné tulení nestíháme a když ovulka mrcha vyjde zrovna blbě na noční směnu, tak máme holt smůlu :frowning2:
13. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
copa, my bychom si potrebovali poridit bydleni. kdybychom bydleni meli, tak taky vyjdeme bez problemu. ale abychom mohli koupit byt v praze, to bychom museli byt milionari :unamused: a to jsem si dnes nezvladla vsadit sportku :unamused:
13. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem konečně doma....synovec byl úžasnej..... :wink:

Karol: o penězích mi vůbec nemluv,nejsme na tom zrovna nejlíp :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale miminko si přejeme oba dva moooc :dizzy_face: ale jak píšeš o přítelovi....Jsem na tohle "strašně" moc zodpovědná.....Už asi půl roku mi přítel říká:už ty prášky neber!!! A já vždycky,ještě měsíc a pak ještě další,protože si myslím, že těch peněz je pořád málo.... :cry: A to nejsem vůbec náročná,jako že bych musela mít všechno, co pro miminko vidím, ale chci abych mu prostě mohla dát všechno co je potřeba...... :cry:
Jinak taky nejsem zdravá.....Doktor mi řekl,že to lehký vůbec nebude :frowning2: a že čím dřív, tím líp......Ale pořád ještě vidím nějaký ALE....

Tak Vám všem přeju krásnou noc...... :wink:
13. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
13. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ránko holky, hlásím se k ročníku 84:slight_smile:,joooo tak ty peníze jsou opravdu všude stejné :confounded: ,ach jo :unamused:
Karol:první článek a mám v tom dost dobrý zmatek :sweat_smile: asi bude muset zařídit všechno matička příroda :grinning:
14. kvě 2009 v 06:24  • Odpověz
Dobré rákno holky, tak už jsem zase v práci, jojo korunky, nikomu nepreji to co prinsl rok 2009 nám.
14. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Chersi-koukám,že jsme tu snad jediné,které usí vstávat tak brzo :wink:.

Teď jsem dočetla všechno co jste si včera psaly a valím oči :confused: ,jako hned po vysazení je velká pravděpodobnost dvojčat???No tak to je pecka-manželova matka je z dvojčat a my se snažíme první měsíc po vysazení :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
no tak to je asi vetsi pravdepodobnost nez u nas :grinning: ale zase bys to meůa najednou :sunglasses:
14. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
karol, děkuju za ty články, až bude trošku času, tak se na to mrknu. :wink:

Jinak, s těma penězma je to asi všude stejný... :confounded: U nás to taky není velká sláva. Abysme mohli vůbec začít přestavovat domek, který jsem dostala od mých prarodičů, tak jsme si museli půjčit, takže splácíme asi jako skoro každý... ale snad to nějak utáhneme i s mimi. Manžel právě chce, abych šla kdyžtak na dvouletou variantu, aby bylo víc peněz, ale já se docela bojím, jestli to společně se školou zvládnu. No, uvidíme. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Nejsem si jistá, že bych to zvládla:slight_smile:, mám známou,která má dvojčata a má můj obdiv...jedno spí,druhé brečí,uklidni se to co brečelo,vzbudí se to první a začne brečet :slight_smile: jeeej to musí být fuška :astonished: :astonished:
14. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes tu aspoň nemám šéfa - ale práce mi tu nechal hromadu! Jak jste se bavily včera, tak myslím, že jsme se tu fakt sešly správně - taky jsem furt zvažovala, jestli to utáhnem finančně - ale bydlet máme kde, sice ve starém domě, ale pomalu chcem opravovat - to je právě ten problém financí. Všechno je drahé jak potvora. Museli jsme dělat střechu nedávno, tak jsme si půjčili 400 tis. a čekala jsem, jak mi ještě zbyde na okna nebo kuchyň. Jo - střecha vyšla na 330tis a to ještě nemáme hromosvod :angry: ale mám pocit, že stejně je pořád něco, co by bylo potřeba koupit - udělat, takže už nečekáme. Problémy se zdravím mám taky.. ale snažím se řešit. Přešla jsem teď k nové gyndařce, protože ta moje se vůbec nezajímala :unamused: No a vdaná nejsem. S přítelem jsme spolu sice už fakt dlouho a minulý rok jsem plánovali svatbu na 8.8.08, jenže jsme to proflákli před rodinou, každý se do toho pletl a pak už jsme se začali hádat i my dva a po jedné větší výměně názorů jsem to prostě zrušila. Kdybych se někdy měla vdávat, tak leda tajně! Takže spolu jsme jen tak a je nám dobře. Možná jednou - kvůli dítěti..ale to by se vidělo. Klidně bych se vdávala, aby na svatbě bylo už třeba 2leté dítě, aby si to taky mohlo užít - to by se mi líbilo! A jak jste psaly, že pro někoho z vás je tento rok na prd, tak ani mi nemluvte! Pro mě šílenýýýý
14. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
no to musí, taky si to nedovedu představit, ale kdyby se zadařili dvojčátka stejne s tím nic neuděláš :wink:
14. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Já bych dvojčátka chtěla :slight_smile: Máte to naráz odnošené, porozené a odkojené :grinning: Většinou si stejně člověk musí zvyknout na režim u prvního a když to ještě nezažil, tak si prostě udělá systém pro 2. Kamarád to tak má a vůbec mu to nepřijde. Prostě nikdy nezažil jedno, ale měl hned 2 tak neví jaký je to rozdíl a za chvíli zjistili, jak všechno dělat, aby to zvládli.
14. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky
Karol taky díky za odkazy a články - snad budu trošku chytřejší...........
Jinak u nás je to s penízkama taky někde hodně hluboko, ale to proto, že jsme dostavěli náš vysněný baráček a bydlíme konečně v klidečku ve svém......prostě zrovna když je vše připraveno pro mimíska, tak ten ne a né přijít..... :cry:
Ty dvojčata bych taky raději nechtěla - raději si užít každé dítko v klidečku a pomaličku, než ty shony kolem dvou dětí......taky jsem znala jednu kamarádku, která je má a je to fakt zabíračka.....ale kolikrát už jsem si řekla, že raději 2 najednou než nic :frowning2:
Jste už všechny v práci???Nebo se některá potulujete ještě doma???
14. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Jo dneska jsem dostala MS jeste po praskach, ta skonci v nedeli, takze od pondelka na ostro:slight_smile:tak jsem zvedava, nemuzu na to moc myslet, aby nebyla chyba v psychyce
14. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
chersi - na začátku chyba v psychice není (myslím) - to myslíš a představuješ si jaké to bude krásné když se to hned tak rychne vydaří a uběhne to strašně rychle - uvidíš......ale horší je to po delší době nedaření - to už na psychiku je horší......ale u Tebe to tak nebude - uvidíš.......Ty to zvládneš rychle.......za měsíc tady budeme mít první těhulku.....jupí už se těším....... :wink:
A budeš si měřit BT???Nebo dělat ovu testy????Nebo to necháš zatím jen tak volně plynout...
Tak od pondělí do toho....držím pěsti.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Já jsem už v práci.. A ty dvojčátka bych chtěla teda i kvůli tomu, že jsem od puberty měla šílené migrény - nic nezabíralo, až před 4mi roky mi doktorka dala preventivní léčbu (Topamaxem) který jsem ale teď kvůli prlánování mimča musela vysadit a někdy to fakt nezvládám :rolling_eyes: Hlavně v souvislosti s hormonama - třeba po injekci na vyvolání MS mě hlava bolela 4 dny v kuse. Tak se hrozně nemůžu dočkat, až ho budu moct zase brát - takže kvůli času bych radši 2 najednou než po sobě.. A taky bych pak nemusela mít nervy, jestli se to druhé povede :wink:
14. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky, zrovna jsem se zaregistrovala, můžu se přidat? tohle téma je pro mě jako stvořené :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Jaspi - to je šílený.....a to jako bereš ty prášky každý den???Nebo jako rychlovka, když začneš mít migrénu???
14. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Certina-od šesti v práci :unamused:

Manžel má od června měnit práci,ale vzhledem k tomu jaká je teď situace je to pořád takové nejisté...říkala jsem,že bychom asi měli ještě počkat,ale bylo mi to razantně zamítnuto s tím, že on se o rodinu postará...a taky co když to nepůjde hned,že...
14. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
čerti, teď můžu jen při bolesti, ale pře tím jsem brala tabletu ráno a večer a migrény skoro nebyly nebo jen málo. Hrozně mi to pomáhalo - navíc měl ten lék jako vedlejší účinek, že jsem zhubla :slight_smile: Ale teď bez něj už zase kynu spátky :angry: Nejradši bych ho brala i přes těhu, ale doktorka to nedovolila..
14. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Tarasa vítám Tě mezi námi...
Taky plánujete na příští rok mimi????Nebo už nějaké máte????Napiš něco víc????
14. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.