• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
počkám, a když nepřijde tak zkusím test
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Maximálně si bude myslet, že jsi hysterka. ..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
nepůjdu tam, jeste by mi zase nandala nejaká prasky :grinning: Já jsem si jen nebyla jistá od kdy to mám pocitat.
16. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
no tedy my to dnes zase flákáme, a kdepak je anoli??? nemá dovču?
16. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Neflákám pracuju :grinning: ale nebaví mě to :unamused:
16. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
já taky bohužel pracuju, už tu máme šéfovou, tak je práce na posr.... :angry:
ale po chvílích si stíhám aktualizovat stránku :grinning:
16. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
já taky dnes pracuju :rolling_eyes: musím rozposlat firemní casopisy zákazníkům. to znamená 250 x orazítkovat obálky, 250 x dopisy 250 x podepsat, 250 x nalepit unámku, a pak nakonec 250 x vlozit dopis s casopisem zalepit poslaz - me se z toho dela spatne
16. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
chersi tak to ti teda nezávidím :grinning:

Mě poslední dobou práce fakt nebaví, já už chci na mateřskou :angry:
16. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Včera mi taky vůbec nešlo se připojit. A dneska vás asi nebudu stíhat, máme v práci jeden průser za druhým.
Jinak já meškám od minulého úterka a testy stále negativní. Ve středu nebo v pátek půjdu k Dr. myslím, že to skončí vyvolávačkou. :frowning2:
16. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Mě ne, že by to tu nebavilo, mě to tu vyloženě se*e. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
ladenka, plně s tebou soucítím - ale na mateřské to taky nebude jednoduché
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Chersi no mateřská určo není procházka růžovým sadem, ale já se prostě už delší dobu cítím taková zbytečná, nenaplněná, teda v práci zbytečná nejsem :grinning: , ale prostě mateřské pudy nejde jen tak obelhat :unamused:
16. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
čtete mi z duše dámy, práce mě baví, ale už mě to tu s***, obzváště ve dnech, kdy si kolegyně myslí, že snědla celou modrost světa. Dnes už mě taky dokázala vytočit, takže super den. Ta kdyby tady nebyla, tak je to úplně super...
16. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
to tedy nejde, ja si myslímže v té práci alespon u nas je to vyhrocené i tou krizí, že nemáme takové obraty
:rolling_eyes:
16. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Já vím, ale aby mi zákazník zavolal, že potřebuje výrobky ještě dnes do 16. hodin a ty se z toho třeba po*er, a pošli mi je taxislužbou. A nikoho nezajímá, že nemám materiál, že nějakou dobu trvá výroba a taky musím teda sehnat někoho, kdo to tam odveze, protože taxi by vyšlo sakra draho (nějakých 300km + zpět). Ale ty si to nějak zařiď. Opět jako minule, ti co si o tom mají rozhodovat, tak jsou pryč. A lítám tu jak splašená a vymýšlím co s tím. Mám chuť se na to vybodnout. Jen kdyby bylo kam jít.
16. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
U nás v prácï je to v pohodě, jsem v kanclu sama, takže pohoda klídek, předtím jsem tu měla kolegynï a to bylo paní zralá na ránu :angry: , tak si představuju klasickou nepříjemnou státní úřednici :angry: :grinning: , naší firmy se teda zatím krize moc nedotkla, teda až na to že všichni chtějí slevy když je ta krize :angry: , na to už jsem alergická :angry: , jinak máme tolik práce že se rozšiřuje výroba, tak snad to vydrží :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
My jsme tu 4 zenský a chlap, na divize, je to tu vztahove propleteny, tudiz slozity, ake tento týden je super, protze ty co tu delaji dusno maj dovolenou :sunglasses:
16. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
My si taky na nedostatek práce nemůžeme stěžovat, ale ta kráva co sedí na proti mě, už mě fakt švet, jak říká Marci, typická protivná státní úřednice...
16. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
holky jsu na obídek, už silhám hlady a to jsem měla ke snídani cokoládovy croasan
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
u nás v práci je krize znát, ale zatím to nějak jde a přežíváme :wink: a vztahy tu máme OK, je nás v kanclu hodně, tak spolu prostě vycházet musíme :sunglasses:
já měla ke snídani pohankovou večku a na tom kozí sýr s brusinkama, to je neskutečná lahoda :dizzy_face: ale hlad už mám taky, dneska máme k obědu restovaná játra, už se těším, ale půjdem až tak v 12h, takže si ještě počkám
16. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Dnešní den mě jen utvrzuje v tom, že jakmile se zadaří, zůstávám doma na nemocenské. Tohle bych mimoušovi nepřála zažívat. Jsem z toho úplně v háji.
16. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
pak ty nervy za to nestoji to je fakt, ale ja nechci byt cele tehotenství doma, budu chodit do prace dokud to pujde
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
ladenka:já ještě nedávko říkala,že budu v práci co to půjde...ale po tom jak jsem se včera rozčílila(to když mi večer zazvonil telefon a já musela k počítači a řešit věci za druhé a ještě to dneska bylo úžasně okecáno),že mi zabylo tak špatně,že jsem to u okna musela roozdýchavat, mi manžel řekl,že až budu těhotná musím okamžitě na nemocenskou,jinak by mimčo bylo neurotik....takže souhlasím s tebou!!!A plně tě chápu :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
ladi - pokud máš v práci stresy, tak je jasné, že mimísovi to neprospěje
já doufám, že u nás bude všechno OK a budu moct chodit do práce co nejdéle to půjde, mě to tady v práci nijak nevadí :wink:
16. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
U nás v práci se to naštěstí poslední dobou dost uklidnilo, ubylo poptávek a navíc přijali další holku na cenění, takže mi ubylo práce, jinak bych taky šla na nemocenskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , člověk si může stokrát říkat že se nebude nervovat, ale prostě to někdy nejde ovládnout :angry:
16. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jestli budu zvracet jako ségra, tak půjdu hned, ať mě práce baví nebo ne... :frowning2:
16. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Po odmlce vás opět zdravím...
ladi, mluvíš mi úplně z duše a vím co prožíváš, protože cítím to samé. U nás to jde opravdu hodně z kopce a já bych fakt potřebovala, aby to vyšlo co nejdříve... jinak se z toho taky zblázním. A uvažuju i o té nemocenské, jak píšeš, protože pokud to bude tady čím dál horší, tak radši vyklidím pole... včera jsem měla obrovskou depku, až jsem odpoledne, když jsem přijela domů, brečela. Asi se ve mě nahromadil stres z práce, školy (na něminu jdu znovu v pátek páč jsem jí neudělala) a vůbec prostě z toho, jestli přijdu o práci, jestli otěhotním atd. atd. Miláček mě z toho naštěstí dostal, je to moje zlatíčko. :slight_smile: Dnes už jsem celkem v pohodě...
Za chvíli odjíždím na zkoušku z makra a mám půl dne dovolené. Doufám, že bude dnešní den úspěšný a zkoušku složím, jinak mě z toho asi picne! :angry:
chersi, držím palečky až si budeš dělat test, aby byl pozitivní. Moc bych ti to přála a hlavně tě celou dobu tipuju na první těhuli, tak to prostě musí dopadnout! :wink: :slight_smile: :grinning:

Holky, mějte se tu hezky a zatím pa pa
16. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Papa anoli, držím palce u zkoušku, ježíš, když si představím, jak mi bylo vždycky špatně... Tak držím palce, to zvládneš!!!!!!
16. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Anoliiii ahooooj a zvládni to,budu držet paleček!!!!a hlavu vzhůru,žádne depkování!!!
16. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
anoli - taky držím palce :wink: ty to dáš :sunglasses:
16. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.