• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Anoli držím palce :wink:

teda koukám že většina z nás by mateřskou hodně vyřešila :grinning:
16. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
anoli, držím palečky a moc ti děkuji.

mateřskou se vyřeší věcí - ale ještě že už manžel sehnal práci, protože můj plat a mzda z pracáku, vysli jsme jen tak tak, a toj sme 2.

mateřká pro matku samožovitelku - asi hrůza.

Jinak děvčata po obědě se mi nějak udělal šoufl - nesnědla jsem ani čtvrtku, nějak mi to nechutnalo
16. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, zdravímpo dlouhé době.. trochu jsem si to tady prolítla o čem byla řeč..a tak mě zaujalo jak jste se bavili o tom Řecku, protože jestli vyjde letos nějaká dovča tak bychom se chtěli podívat právě tam..A myslíte že do Řecka s allincl. to nemá cenu? My jsme si vždycky brali allincl., hlaně taky kvůli pití ale to jsme jezdili do Turecka a Tuniska a tam se jídlo moc kupovat nedá, nebo aspoň tam kde jsme byli my...jak je to v Řecku? Nebo na Krétě, a všech přilehlých ostrovech?
16. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
tak to ti nepovím, já jsem byla jen v tom tunisu, all enc.
16. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jose - já vím, že namá smysl Allin. v Bulharsku, ale v tom Řecku pokud je ta možnost, tak bych aspoň do polopenze klidně šla. Na ostrovech je to prý dražší než přímo v Řecku. Ale i tak, když si spočtneš, jakou částku to to udělá za dobu pobytu, tak je to už větší částka a zas nevědět, jestli finance, které povezeš budou na jídlo stačit nebo ne.. Lepší je asi vézt si jen tak na útratu a když budeš mít chuť, tak zajít někam na jídlo i přes PLP třeba..
16. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
chersi, tak buď jsi těhu a nebo už sis vsugerovala příznaky... jak tady psala myslím Jaspi, "že by se vyblít donutila" :grinning: :grinning: :grinning: Samozřejmě to první by bylo mnohem, mnohem lepší...
16. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
ale tak jsem to s tim obedem nemyslela, jen mi proste nechutnal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Zuzi, mě se tehdy fakt udělalo blbě z toho, jak si dělal k jídlu rybu - říká se, že když je ženský těhotná, dělá jí zle rybina.. Jako fakt mě tehdy nadrapovalo solidně :grinning: Já sem schopná cítit pohyby v prvním měsíci, když si vsugeruju těhotenství.. To je stejné, jak když má někdo poblíž střevní chřipku - do hodiny mi začne být aspoň trochu blbě. Jakmile chytnu jedno klíště - svědí mě celé tělo. Atd, atd, atd.. :grinning:
16. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
jaspi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
já bych si taky dokázala cokoliv vsugerovat.... :grinning:
Ale je to k smíchu....
16. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Já jsem ten první řádek pěkně domastila! Mělo tam být, že brácha si dělal k jídlu rybu a těhotná je ženská.
To mám z toho, jak pořád jedním okem pokukuju, jestli nejede šéf a pak dělám chyby.. :unamused:
16. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
jaspi, v poho, myslim si ře jsme to pochopily :wink:
16. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
poho, chápu a :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
nějak moc dnes pracujeme....ani si nestíháme psát... :unamused:
16. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
jj, vzdycky se tesim na vase prispevky
16. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tý jo já už jsem úplně uvařená :angry: , máme v kanclu neskutečné dusno a vedro, ani větrák a otevřené okno moc nezabírá :frowning2: , myslím že sebou dneska doma plácnu do bazénu :grinning:
16. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
tak to já si asi můžu jen tak napustit lavór... :grinning: ale můžu si do něj dát třeba sůl... a budu jako u moře... :wink:
16. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
Zuzi - tak k tomuhle moři bych mohla jet taky :grinning:
16. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
No tak v lavoru budete mít aspoň teplejší vodu :grinning: , my jsme ještě nezprovoznili tepelné čerpadlo takže voda má tak max 23 stupňů :grinning: , takže zatím je to opravdu jenom na ochlazení, není to na válení :grinning:
16. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
maci - my nemáme bazén žádný, ani se studenou vodou :grinning: takže pořád jsi na tom líp :sunglasses:
ale u nás je teď zataženo a teplota příjemná, taková akorát
16. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Copa tak venku možná příjemně je, ale tady ten barák se hrozně přehřívá a pak i když se ochladí tak trvá 2-3 dny než se to projeví vevnitř :angry:

No my máme bazén asi měsíc :grinning: , ještě jsme ho ani pořádně neotestovali :grinning:
16. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
Maci, my ti závidíme bazén a ty nám zase můžeš závidět teplejší vodu.... :grinning: :grinning: :grinning:
ke mě dnes večer přijde svině kamarádka :angry: ............ žehlička, tak mám fakt radost... :angry:
16. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak nezáviďte a přijeďte se vykoupat :grinning: udělám vám i mojito :grinning:

Jj taky bych měla žehlit, ale nechce se miiiiii :grinning:
16. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
na mě už se směje čtrnáct dní.... tak musím, manžel je v Prešově, tak přijede až v noci, atk co budu dělat, milence nemám.... :wink: :grinning:
16. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Mě už koš s prádlem taky značně přetíká, mě vždycky trvá než se k tomu odhodlám, no uvidím, ale myslím že se mi dneska nebude chtít :grinning:
16. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
maci - neříkej dvakrát nebo nás tam za chvíli máš jak na koni :sunglasses: a umochituješ se :grinning:
16. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
copa stejně potřebuju trošku zlikvidovat mátu, nějak nám moc roste, už ji mám skoro do pasu :grinning: , další bílý rum by měl dneska muž koupit, limetky a třitnový cukr máme :sunglasses: :grinning:
16. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
holky loucim se s vami a tesim se na zitrejsi pokecík
16. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
tak pro nešek se loučím holčiny, už jsem doma a jdu žehlit... :frowning2:
papa zítra
16. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahojik holky, můžu se k vám přidat a poprosit o radu :wink:
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.