• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj lucie ako sa mas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som tu asi ako jedina :unamused:
16. čer 2009 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko holky, už dřete????
17. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko holky! Vůbec jsem nemohla najít tohle téma - bylo schované až někde vzadu.. Málo píšem.
Jak jste včera řešily žehlení, tak já ho taky furt odkládala a vymlouvala jsem se, že mi blbne žehlička - nepaří. No a ve čtvrtek se můj brouček vydal na nákup a přinesl mi novou žehličku, která napařuje bezchybně. :slight_smile: Tak už musím..
Ale kupodivu z tou novou mě to i bavilo - poprvé..to přejde :grinning:
Jinak mi taky máme bazén - ale nic velkého. Už tak 4 roky? A první rok nadšení, druhý celkem taky, třetí už jsme tam skoro nebyli a letos jsme si říkali, že ho asi ani nebudem napouštět.. Člověk se víc nadře s údržbou než aby si to užil.. U nás se o to teda staral přítel, ale letos rekonstruujem, takže na to nebude čas.
17. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
dobré ránko holky moje - vítám u nás lucievap.

Mě se dnes vůbec aler vůbecnechtělo vstávat, ještě že mám v pátek tu dovolenou.
My jsme měli bazén, když jsme ještě bydleli u táty, pubertaci jsme byly. A takové koupání v 11 vecer, kdyz zaslo slunicko bomba- horka voda, vsude klid. hmmmmmm
17. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Cher - tak kdyby tam byla horká voda, tak to je jiná.. My solár nemáme. Takže koupání večer - to bych zdechla :grinning:
17. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
nám tamděda udelala hadici, a pred plot ¨dal desky, keré jsme nacerno nabarvili a hacici jsme napojili na ty desky a bylo to vlatne jako kdyz si nekteri dnes davaji toto na strechy a vytvari si vlatní energii
17. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré jitro, jéé bazík, to bych si taky nechala líbit. Ale jak píše jaspina ta údržba nic moc, takže bych chtěla bazén s hezkým namakaným údržbářem jak mají vždycky v těch amerických filmech :grinning:
17. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
tak to my měli jen nafukovací bazének .... :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsem opravdu žehlila, dvě hodiny a ještě mi zbývá asi 10 košil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manža přijel z Prešova až v deset, lehl a spali... klasika, vyřízení......
17. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
my jsme vcera byly s manžou na večeři, a pak že to hezky zakončíme snažilkováním, ale nějak jsme padli za vlast s plnými břuchy a spali (já dokonce usnula s brýlemi na očich)
17. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky,
my měli taky jen nafukovací bazének :sunglasses: a šíleně to v něm klouzalo, vždycky jsme do něho s rozběhem vlítli a skončili tvrdě na zadku :grinning: a pak jsme lezli do sudu, kde byla voda na zalévání zahrady :grinning: za to by dneska asi rodiče zavřeli :sunglasses:
17. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Tak to mi máme bazén taky jen 3,60 - kruh, ale už jsem se v něm stihla i přitopit :grinning: Hned tuším ten rok, co byl nový jsem nakoupila nafukovací křesílka a moje představa byla sedět v křesílku - pití v ruce a pohoda.. No jenže na ně se vůbec nedalo sednout. Vždycky podjely a převracely se.. Tak jsem na ně lozila ze schůdků. A jednou jsem na něj naskakovala zadkem - křeslo podjelo a jak jsem sletěla dolů, tak jsem na sebe ještě strhla schůdky :confounded: Vůbec jsem v tu chvíli nevěděla kde je dno a kde hladina a schody mi málem zlomily ruku. No nalokala jsem se pěkně tehdy.
17. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
no neměli jsme dámy krásné dětství..... :slight_smile:
Jinak, včera jsem se tak nasr.... , že to musím říct. Mám účet na mimibazaru, prodávají tam ženský vše, nejen věci pro děti. A omylem jsem najela na diskuzi "ruční práce" a ženský tam řešili, úplně všechno, nejen ruční práce a jedna tam řekla názor, "no co, to máš jako když se přihlásíš do snažilek...budeš fotit ty samé negativní těhotenské testy..... každý měsíc budeš dělat jak si smutná... a pak tě zase čeká měsíc pokecu a nikdo tě nemůže vyhodit... to samé i na těhulích... vždyť kdo ví, že jsi těhotná??? Nikdo, a v klidu můžeš vykecávat devět měsíců" Holky, já byla tak nasr... , že tohle nějaké krávy může vůbec napadnout. A hlavně, ty pipky, co s ní diskutovaly, naznaly, že to je fakt super nápad... že to budou taky praktikovat.... no mazec, pak jsem byla tak vytočená, vypla kompl a šla žehlit a jak mi to šlo...
17. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
no já si memyslím, že je důležitý v jaký seš diskuzi, hlavně ře je o čem se bavit, ty ženské asi nebyly normální
17. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

tak bazén se včera nekonal, jenom jsem se rozvalila na terase, udělala si ledovou kávu a dozorovala jak manžel zalívá nový trávník :grinning:

a nakonec jsem i žehlila asi hoďku a pak žehlil hoďku manžel :grinning:
17. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Já jen nějak trochu nechápu, co z toho ty pipky mají, že by se vydávaly za těhule nebo snažilky? Vždyť kdo by je vyhazoval, tady přece může být každý.. Asi to mají v hlavě malinko pomotané :wink:
17. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:,tak teď jsem kroutila hlavou nad tím,že my ve snažilkách vlastně ani nemusíme být snažilky....já to jako nechápu,co z toho mají:frowning2:...to jako když jsme snažilky tak bychom se vlastně měly pořád bavit jenom o tom:slight_smile:?jako třeba si popisovat to snažení-no tak to je ujetý :unamused:
17. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
no ewul, už to asi tak vypadá, budem si psát jaký jsou nejlepší polohy, kyd to kdo děla a pod.......to přeci nění normální, bavíme se jako normální lidi
17. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Ewul - normálního člověka by to nenapadlo.. To je hold malinko schizofrenní..
17. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
no přesně.... ty mě teda dostaly, ale alespoň jsem něc udělala... a ta co jak se snažíte???? :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
my se tento měsíc snažili nezvykle častěji než jindy :sunglasses:
17. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
joooo, my taky, ale prý jsem ještě neskončili, říkala drahá polovička... :sunglasses: tak hyn sa ukáže .... moc tomu osobně nevěřím... :unamused:
17. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
tak teda :grinning: ...manžel se svlíkne a hodí psí oči :grinning: :grinning: :grinning: jako tak nějak si to pipky představujou???podrobný popis souloží:slight_smile:
Jinak jsem se chtěla jak jste na tom s náladou před MS...máte výkyvy?
17. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
ewulin - já mám výkyvy nálad pouze pokud mám hlad :grinning:
17. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
ewul, při práškách jsem neměla výkyvy žádné - v postatě tento stav neznám
17. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Ach jo...tak jsem psychopat:slight_smile:...
17. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
já mám výkyvy nálad pořád... :grinning: ale ne, po pravdě, tyto výkyvy před MS asi opravdu nepozoruji.... spíš jsem nervní, jestli to dostanu nebo ne..
17. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
nálady jsou různé, ja jsem ted asi taky nezvoznejsi - cekám každý den jestli prijde MS , a dnes jsem se moh¨dlila abych uz byla v praci a dala si v klidu snidani, vzbudila jsem se a do hodiny se můsim najist jinak je zle a podle toho vypada i má zbesila jizda do pracoviste - ne to prehanim, ale rano nez se najim (a to prosim posledni dobu) jsem nejaka nervni
17. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Já většinou před MS výkyvy mám a tehle cyklus mám teda výkyvy furt :angry: , ale spíš se mi bouří hormony :pensive:
17. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Já jsem bývala šíleně protivná ke konci s HA před MS. Teď mě akorát po injekci agolutinu bolí hlava než to dostanu. Ani mě prakticky nebolí břicho, nic.. Ale asi je to tím, že mi MS musí vyvolávat. Pozděj to třeba tak nebude..
17. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsem vás dočetla :wink:
ewul, výkyvy nálad mám poslední dobou pořád, ale je to tím, že je toho na mě moc... :frowning2: Ale přiznám se, že i před ms jsem trošku divná...
jj, my tento měsíc snažilkujem o 106!!! :wink: Teď bych měla mít ovulaci, ale já to na sobě nijak nepozoruju, takže to ani nepoznám, jestli je nebo není... nevím, jestlli to není moc často, ale snažilkujeme ob den...
chersi, tak to máme stejně, já to mám teď ráno taky, že než se najím, tak je mi trošku divně od žaludku, ale dnes to mám i po jídle, tak nevím... asi nervy...
17. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.