• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky,
včera byl strašný den, pak už jsem se za vámi vůbec nedostala. Doufám, že dnešek bude klidnější. Jdu vás dočíst.
17. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
tak a jsme kompletní - 3 x hurá
17. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
chersi :grinning: :wink:
ahoj ladi, pro mě bylo strašný zase pondělí... :frowning2:
17. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak jsem vás konečně dočetla, ale byl to záhul. :grinning:
Pro mě byl včerejšek fakt děsnej, samé problémy, a do toho strašně chytré řeči mých kolegyň.
Já jdu dnes k mudr., nejspíš asi pro vyvolávačku. Dostat jsem to měla minulé úterý a nic nenaznačuje, že by MS mohla dorazit. Navíc u nás byla známá, se kterou jsme měli jen na dovču, která se také snaží a vysadila HA už v lednu. A od té doby musí každý měsíc na injekci, aby to vůbec dostala. Tělo nespolupracuje. Tak se bojím, že mě čeká to samé. Akorát mě uklidnila, že prý jí doktorka řekla, že i s cyklem vyvolaným injekcí, může ovulovat a tudíž i otěhotnět.
Jsem zvědavá co mi dr. odpoledne řekne.
17. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Tak to ty moje nálady jsou fakt super-teda já nejsem vzteklá,ale spíš taková lítostivá,hned mě všechno rozbrečí:slight_smile:...to jsem dřív neměla.
Anoli:co zkouška?
17. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
no tak to pak koukej napsat ladenko, to mě zajímá.

jo anol co zkouška, taky jsme se zapoměla zeptat.
17. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdu na kafčo ke kolegyni,tak zatím papa holky,za chvíli jsem zpátky:slight_smile:
17. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
ewulin - mě taky hodně věcí rozbrečí, pozoruju to už delší dobu, často když jsem u mamky a zrovna má puštěnou Poštu pro tebe :grinning: tak to mám slzy v očích často...
17. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Ladi - přesně tak to mám já.. Už 2 vyvolávačky, ale teď čekám na všechny výsledky, v úterý jdu na folikulometrii a podle toho mi pak nasadí léčbu. Po vyvolávačce můžeš mít ovulaci - ale pokud ji máš sama od sebe. Agolutin tě prostě jen nacpe takovou dávkou hormonů, že jakmile hladina pak poklesne, měla by přijít MS. Ale sám o sobě ovulaci nevyvolá, pokud ji nemáš. To se dává pak třeba clostibelgyt atd.
17. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Chersi, určitě vám dám vědět jak jsem dopadla a co mi řekl. Já jsem taky poslední dobou náladová a podrážděná, ale to je z práce. Mám toho plný kecky a pak když přijedu domů a manža po mě chce něco k řešení, tak už prostě nemám sílu.
17. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Aha, jaspi, to jsem třeba nevěděla.
Já myslím, že dneska skončím jen u té vyvolávačky. Že se doktorovi nebude chtít dělat nic jiného, když je to teprve tak krátce.
17. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
No já počkám do toho pondělka - a uvidí se
17. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
copa, no právě z rohoto důvodu se na počtu ro tebe nedívám, u toho musí řvát vyloženě každej
17. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky, nic si z toho nedělejte, mě poslední dobou taky všechno rozbrečí. Právě v pondělí toho na mě bylo už moc a brečela jsem jak malá holka. :unamused:
Ani se snad na tu zkoušku neptejte. :pensive: Přijde mi, že se mi nic nedaří a mám špatný pocit z toho, že jsem to nedala a v úterý budu muset zkusit štěstí znovu, páč se zrovna netrefila do otázek, který bych věděla... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: No jo no, svět se přece kvůli tomu nezboří, že? :slight_smile: :sunglasses:
Mám z tý ms taky strach, abych nemusela na vyvolávačku... ta první přišla, ale o týden později... mám strach, jaká bude ta druhá...
17. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Anol, hlavně že přišla - snad už se to bude jen upravovat a zlepšovat! :wink:
Ladi - ani moje to nechtěla řešit. Jako chápu, že né hned..ale já jsem s tím měla problém vždy a když mi řekla, že se tím začne zabývat nejdřív po půl roce, tak jsem šla k jiné a ta se mnou naštěstí zabývá hned!
17. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Anoli, ale alespoň máš pozitivum, že vůbec přišla.
Já už mám týden pryč, a déle se mi čekat nechce.
17. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Jaspi já s tím měla problémy dva roky, než jsem HA začala brát. Neustále jsem brala Proveru, aby mi MS vůbec chodila. Mudrovi jsem to řekla, když jsem tam byla naposledy, že se budeme snažit, protože jsem se tohoto právě bála. No tak uvidíme odpoledne, jaký zaujme postoj.
17. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
fakt se budu tešit na tvůj příspěvěk ladenko, protože mě to možná bude taky čekat
17. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
ladi, tak držím palečky, ať doktor poradí :wink:
17. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
jo holky netvrdili jste že si uděláte albíčka????????
17. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
holky, já držím pěsti všem, aby se tělo bez hormonů dalo co nejdříve do kupy :wink:
mě naštěstí (ťuky, ťuk) zatím MS chodí sama,28-30dní +/- sem tam nějaký ten den, teď ji očekávám kolem 22.6. tak uvidíme
17. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
chersi - já nemám zatím do albíčka co dát :grinning: nemám nic vybráno, koupeno...
17. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Chersi, tvrdila jojo, jenže o víkendu jsem nějak neměla čas. Budu doufat, že tento víkend. Manža SO i NE dělá, chystám se na úklid a žehlení konečně v klidu. Když je doma, tak to nějak nejde. Tak si chvilku snad udělám. :wink:
17. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Copa závidím...
17. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
mě přišel balíček včera - no bomba . paní mi tam pridala 3 x ponožtičky, manžel říkal že se mu tam vejde tak palec :grinning:
17. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
holky, já se tomu nakupování zatím bráním... jakobych to nechtěla zakřiknout, ale přitom jsem totálně proti těm všem pověrám typu - kočárek nesmí být doma dřív než miminko apod.
17. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Já mám doma už celou tašku. Velikosti 52, 56 a větší. Asi 10 bodyček s kr. rukávem, 2 s dlouhým, dvě mikinky, nějaký ponožtičky, jedny "rukavičky" (takový bez prstíků, aby se mimi nepoškrábalo), jedny dupajdy (ale to je asi velikost 74)a to je myslím všechno. Až manža nebude doma, tak to všechno nafotím a šoupnu do toho alba. :wink:
17. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
já právě na ty pověry fakt nedám, a když vidím něco fakt výhodnýho nebo co se mi móóóc líbí, tak to prostě koupím, a schovám do tašky do skříně

copa já si právě říkám, že když nebudu moct otěhotnět, tak to opravdu nebude vina těch dupaček ve skříni :wink:
17. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
asi tak jak říká ladenka - já jsem koupila ty 3 vecicky co mam v albicku a stalo me to 180 kč - a včera jsem je fakt prohlizela, jsou neposkozeny a cistoucky - to dite mi paní rikal aze tomel atak 3 x na sobe, tak proc ne
17. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
tak já teda taky nic nenakupuju, jen mám doma asi dvoje těhotenský kalhoty se sekáče, byly nový s cedulkou za 50,--Kč, no to jsem tam nemohla nechat... pak bych vyplácla tak dva klacíky a šla bych... tak jen tohle já mám ve skříni..
dneska tu máme v práci šrumec, tak nějak nestíhám... :unamused:
17. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.