• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já nenakupuju protože bych z toho měla depku :unamused: , ale už se na nákupy moc těším :dizzy_face:
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
přesně a depku přece nechceme... , my jsem úplně v klídku.... :grinning:
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
ladenka - já si taky říkám, že chyba bude asi někde jinde než to, že je doma kočárek apod.
já jsem si pořád myslela, že je to už v dnešní době přežité, ale překvapila mě teta, když zjistila, že její těhotná známá má kočárek doma, tak musel okamžitě pryč :unamused:

Zuzi - já bych se bála, že než otěhotním, tak třeba natolik ztloustnu, že bych se do těch kalhot nevešla ani netěhotná :grinning:
17. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Když je to výhodné , tak koupím , schovám si to. Manžel proti tomu nic nemá - takže v pořádku. :dizzy_face:

Pak by to byla mnohem větší finanční rána. samožřejmě že nekupuji postýlku, kočárek a podobně, to až pak
17. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
maci - tak to já se taky těším :dizzy_face: třeba se vždycky pokochám ve výlohách, to jo :wink: dneska jsou tak nádherné věcičky :dizzy_face:
17. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
A je mi jasné že kdybych nakupovala tak bych se na těhotenství moc upínala a zbytečně se nerovovala :frowning2: , znám se, loni jsem se dětem a hlavně kontaktu s nima obloukem vyhýbala, protože jsem z toho pak byla týden špatná :frowning2: , že ještě musím počkat

Ale jinak na netu koukám jaké jsou možnosti a co je lepší atd :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
copi: já se do nich vejdu, jsou fakt veliký.... a jestli budu zvracet, tak tuplem... ségra vyzvracela 12 kg a přibrala 9 kg... takže po porodu byla ještě hubenější.... :grinning:
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Mě se vždycky líbíli ty lacláče, ale dnes už je nechci - švagrová měla v těhotensví tyhle jediné . a nosila to každý den, jen měnila trička - takže od té doby je nějak nemusím
17. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
zuzi - tak to zvracení ségře nezávidím, ale ty ztracená kilo jo :wink:
já bych se chtěla zbavit tak 5kg a nejsem schopná :angry: vím, co bych měla a neměla dělat, ale vůle mi chybí :angry:
17. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Já taky nenakupuju.. Dřív jo, ale vždycky to bylo tak, že mě něco nadchlo, tak jsem to prostě musela mít a měla jsem z toho radost jen ty 3 minuty v obchodě a jakmile jsem si to prohlížela doma, tak jsem byla fakt akorát smutná, že mám akorát nějaké hadry k ničemu a že jsem jak blázen - kupovat oblečky na nikoho.. Přítel to taky nerad viděl, že se něco už kupuje a říkal, ať radši něco koupím sobě a nákupy na mimi si užiju až budou reálné - že pak by mě mrzelo, že už ty věci mám doma a nemůžu toho tolik vybírat. Taky je fajn, když už člověk ví, jestli kupuje pro kluka nebo holčičku.. Tak jsem s nákupama přestala a jsem ráda, je mi fakt líp.
Ladi, já taky brala Proveru.
17. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
jaspi - mě by ty oblečky doma taky akorát mrzely :frowning2:
teď si říkám, že s nákupama začnu, až bude znát pohlaví miminka, ale myslím, že až zjistím, že jsem těhu, tak se samou raodstí úplně zblázním :grinning: rozum půjde stranou a vyplením první obchod :grinning:
17. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ty brďo, 12kg vyzvracet, to je mazec.
Lacláče nesnáším, takže ty mít určitě nebudu...
17. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
No lacláče já určitě nechci - měla je kámoška a jak při těhu furt čurala, tak to bylo za trest :grinning:
17. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
jaspi - mě se lacláče taky nelíbí a s tím čůráním by mě to ani nenapadlo :grinning:
17. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Mě se strašně libíli, ale když jsem je na švagrové viděla děnně znechutili se mi
17. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Copa - já jsem na tom stejně s tím hubnutím :angry: Vždycky se odhodlám, pak zhubnu třeba 2kg, jenže pak to poruším a je to zase zpátky.. Ale když si představím, že bych měla celý život jíst jen zdravě a denně cvičit - protože jakmile člověk přestane, tak přibere, tak to asi radši budu mít ty kila navíc :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Holky mě to nemrzí, nemám je na očích, jsou na dně skříně v tašce a téměř o nich nevím. Barvy mám neutrální, jen jedno bodyčko je s modrými proužky, ale to může mít i holčička. Postýlku nebo kočárek zatím fakt nekupuju :grinning: . A nakupovat až budu znát pohlaví, to stejně nevydržím ... to se dozvím až okolo 20. týdne, ne, to fakt nevydržím. :grinning:
17. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
jdu na obídek - dnes mám filí se sýrem , nam nam to se mi neudel ablbe jako vcera :grinning:
17. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Chersi ty se máš! My co se tady těšíme na jogurt s músly...
17. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
tak to já se těším na řízek :dizzy_face: jen ty brambory se mi poslední dobou zdají takové bez chuti, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Já mám dnes k obědu nějakou čínskou směs s rýží, tak jsem zvědavá. Tady máme ty obědy nic moc, v pátek jsem domů manžovi přinesla řízek a volá na mě z obýváku, ať se jdu na něco podívat, a prej: "Je to obalený maso nebo šedivej papír?" :confounded: :grinning: Mělo to tloušťku asi 1mm. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
já nakupuju pro neteř a teď pro budoucího synovce či neteř... taky to ráda nakupuju, ale doma nemám vůbec nic.
taky pádím na obídek... smažený hermelínek.. trochu zhřeším.. :grinning:
17. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Mňam, hermelínek, ten já tuze ráda. Dneska jede teta do Makra, tak jsem si nechala koupit kyblík nakládaného. Musím si to užít, v těhotenství se pak prý nesmí. :frowning2:
17. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
já si většinou nosím jídlo z domova, občas mám z místní kantýny, ale to jsem hodně vybíravá - může třeba omáčky (rajskou, koprovku, svíčkovou), řízek, játra, pečené kuře... ale jdu tam tam 1x týdně, mají navařená vždycky jen 2 jídla a jídelák víme týden dopředu

a hermelín taky můžu, smažený i nakládaný, miluju i smažené file a květák :dizzy_face:
holky, já mám hlad, jsem prostě rozežranec :grinning:
17. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Já vás přetrhnu - děláte mi chutě! :grinning: Ale já si užiju i ten jogurt. Mě chutná všecko..vlastně jsem nenažranec - když tak nad tím přemýšlím, tak dobu od svačiny k obědu přežiju jen tím, že už se těším!
17. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
ježíš květák... ten miluju, chtěli jsme ho mít i na svatbě, jako hlavní jídlo, otec řekl, že to by ti důchodci asi nepřežili, tak jsme ho měli alespoň večer na rautu... byl luxusní a všichni se mohli po něm utlouct, otec hleděl jak z jara, že by to snad všichni snědli i na ten hlavní chod... :grinning:
17. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Květák mám taky moc ráda :grinning: , udělal se mi z toho takový hlad, že už jsem v kanclu navrhovala, jestli nejdeme na oběd dříve. :grinning:
17. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
my měli v rautu smaženou brokolici - taky na mé přání :grinning:
17. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Mě ráno volala mamka jestli mi nebude vadit když mi zítra dovezou smažený květák :grinning: , no řekla jsem jí že se rozhodně zlobit nebudu :grinning:
17. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Květák taky miluji a květakový mozeček teprve - holky my si taky do práce nosíme jídlo z domova, a cca 1 x za mesic jdeme na obed do restaurace
17. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.