• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak už jsem z oběda zpátky. No zase nic moc. Maso bylo dost tlustý, půlku jsem vykrájela. Blé.
17. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
ladi, byla u vás taky včera bouřka?
17. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ach jo zítra mi odjíždí muž na tu vodu :frowning2: , mě se bude stýskat
17. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Byla, zrovna když jsem jela domů (okolo 16. hodiny). Seděla jsem v autě, najednou záblesk, a hned za ním taková řacha, že jsem myslela, že to uhodilo do mě. Fakt jsem seděla, a srdce až v krku. Pak mamka chtěla, abych jí koupila mulčovací kůru, tak jsem zastavila u kauflandu a pak v tom lijáku dávala ty pytle do kufru. Byla jsem úplně durch.
Maci, to uteče jako voda. :grinning: Ne vážně, za chvíli bude zase zpátky. :wink:
17. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak to k nám přišlo od vás z moravy - přiště si to tam tedy nechte, my prijeli z vecere tak v 9 a ve čtvrt na 10 bouřky, blesky, hromy, kočilo se to dokola
17. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
U nás pršelo až v noci, ale nic moc velkého, potřebovali by jsme kvůli trávníku pořádný slejvák :grinning:

Ladi no já vím že to uteče, navíc tu budu mít na návštěvě rodiče :slight_smile: a bohužel zrovna i ovulaci :angry: , to mě štve nejvíc
17. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak u nás teda bouřka nebyla, ale bála jsem se, že bude, když není manžílek doma, bála bych se... :pensive:

teď jsem se vrátila z oběda a byl to teda pořádnej hnus - obalený kuřecí stehno s bramborem. Bylo tam víc strouhanky, jak masa a co mě nejvíc dostalo, že to bylo obalený i s kůží, což já nemůžu pozřít... takže i asi umíte představit, jak jsem to rozďoubala. :grinning: Fuj, takovej hnus!!! To už si příště nedám. No, nejlepší na tom byl jako vždycky salátek (okurkovej). :wink:

a zase vás nebudu stíhat, protože se jdu postavit ke kopírce a až do 4 budu kopírovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
já se tu dnes tak nudím, ze jsem se dala do zakládání faktur
17. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
už jsem zpět dámy...
já měla výtečný smažený hermelín, hrancle a tatarku... no vynikající... teď si dávám nanuka a večer budu mít asi černé svědomí... ale třebas bude sexík, tak to vysexuju... :grinning: :grinning: :grinning:
my chodíme na jídlo každý den, šéfová nám hradí polovinu, takže máme oběd za 30,--Kč, to bych byla blbá kdybych nechodila... a na rohlících být opřád nemůžu.
17. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
za 30 kaček, to bych si taky nechala libit, manžel má v nové práci k platu ješte stravenky - 80,- kč a z toho si doplací 20 ,-
17. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
manžel taky dostává stravenky za 85,--Kč, nevím kolik si doplácí, ale většinou z toho platíme když jdeme do restaurace společně...
17. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
my dostáváme stravenky 50Kč a polovinu nám platí firma a většinou je také utratíme v oblíbené restauraci :wink:
17. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
hoolky, kdeeeeeee jste????
17. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
tu som :grinning: :sunglasses:

přijel za mnou do práce muž a říká mi jestli si nechci najít nějakou líp placenou práci že by šel za mě na mateřskou :grinning: , zase ho vytočili v práci :angry: , tak jsem mu řekla že napřed si musíme nějaké dítě udělat :grinning:
17. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
maci - tak se musíte snažit dvojnásob, aby se povedly dvojčata a každý budete na mateřském s jedním :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
copa nestraš :grinning: , kdo by živil rodinu :grinning: , muž by na mateřskou nešel ani za nic, moc dobře si uvědomuje že to fakt není dovolená :grinning:
17. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Já se teď vrátila od doktora, byla jsem po obědě odvelena k firemní lékařské prohlídce. Tak snad jsem prošla.
Třeba mi přišlo hrozně vtipný, když mi sestra dávala poznávat barvy fixů a pravítka, ale jen do doby, když šel kolega a zelený pravítko nepoznal. :sweat_smile: Prý trpí nějakou formou barvosleposti. :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
no to je dobře že si to uvědomuje - mě manžel říká ! zatím říká - že bude koupak, ale až to bude větší, že jinak se bude bát.
17. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
švagr taky nepozná zelenou, hnědou a občas i tmavě červenou, je to sranda, když si vybírá třebas oblečení :grinning: :sweat_smile: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
No můj muž je šeroslepý, byli jsme vybírat koberce a vybrali jsme krémový a šedý, pak je jel kupovat sám a co myslíte že koupil :grinning: , místo šedého máme hnědošedý :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Já manžovi říkala, že bych na mateřský se pořádně chtěla doučit angličtinu. A on mi říká, jako jestli si vážně myslím, že budu mít na mateřský čas na učení angliny. Takže si to zřejmě taky uvědomuje. Ale v jeho očích péče o mimčo vypadá tak, že vezme kočárek a půjde se projít za kámošema. :grinning: A hlavně se těší jak ho bude učit fotbal, na to vždycky namítám, že to taky může být holka, prý no a co, kopat může taky. On prostě bude mít fotbalistu. :grinning:
17. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
Já věděla, že chlapům všeobecně dělá problém rozeznávat odstíny, že třeba růžová je prostě červená. Tyrkysová je prostě modrá atp. Ale, že i základní barvy, to ne.
A to ještě říkal, že mu máma celou dobu vtloukala do hlavy, že si má pamatovat, že pravítka jsou zelený, že už tuhle zkoušku jednou měl, když šel na vojnu. :grinning:
17. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
my máme jasno ve sportech.. klub bude hrát rugby a holka moderní gymnastiku... pokud to bude ale chlapeček tak nesmí být po manželovi, vůbec mu nejdou kolektivní sporty, jen tenis squosh a takové, kde hraje za sebe...
17. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
No nebo mi o světle oranžové košili tvrdil že je žlutá :grinning:

Ve sportech budou děti snad po manželovi, do 19ti dělal závodně atletiku a skončil jenom díky úrazu, jinak byl hodně nadějný, já jsem sportu nikdy moc nedala
17. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
to je dobrý laden, my jsme měli mít hasice, aleted to bude kamionak - az to bude holka tak to nevim co to bude, protoze já delala profesionalne rybolov :grinning:
17. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
já žádný sport prefesionálně nedělala a na kolektivní sporty jsem taky nemehlo, neumím házet atd. :grinning:
a manžel chce samozřejmě taky fotbalistu :sunglasses:
17. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
a ve sportech - manžel hrál nějaký čas hokej a já na základce dělala gymnastiku, ale to je ještě strašně brzy, na totto myslet
17. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
tak to já na to myslela už při výběru manžela... měl nádherně vysoké nárty (pro gymnastiku základ), dlouhý nohy a krásny svaly na lýtkách... pak jsem se podívala i na ten zbytek :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
no krasavec... :grinning:
17. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Zuzi já jsem vybírala podle krásných modrých očí :grinning: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak to já bych chtěla holčičku, která by mohla mít modré oči po mě, ale aby byla snědá po příteli a taky aby měla jeho vlasy. Má jich asi tak 3x tolik co já a vlnité. Úplně vidím holčičku s dvěma culíkama a na nich ty berušky :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.