• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já vždycky chtěla tmavovlasého, tmavohnědého chlapa.. a mám modrookého blondáka, tak pevně věřím, že děti budou po mě. :sunglasses:
17. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
mám to podobně zuzi
17. čer 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak to ten můj je hnědovlasý, snědý a hdědooký :slight_smile: A já jsem pihovatá bledule, takže se fakt doplňujem :grinning:
17. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Ten můj je hnědovlasý, většinou snědý (hlavně přes léto :grinning:) a modrooký :dizzy_face:, já jsem byla jako dítě blonďatá a pak mi to ztmavlo na hnědou
17. čer 2009 v 15:50  • Odpověz
Já jsem vždycky byla na snědé.. asi jak jsem prakticky neopalitelná, tak jsem si to na nich kompenzovala. Když nemám opálené tělo, mám aspoň opáleného chlapa :grinning:
17. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Já jsem taky spíš na tmavší typy, ale prakticky vždycky jsem chodila s blonďákama :grinning: až nakonec jsem si vybrala toho správného :grinning:
17. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
jaspi, moji známí sjou stejní typy jako vy dva... a mají nádhernou holčičku, opravdu ukázkovou - černé oči, černé vlasy, snědá a chlapeček je už trošku "horší" - zrzavý, modré oči, pihatý a jako bohus odtáté uši - celá maminka, ale na holce je to krásné, na dvouletém chlapečkovi je to takové jiné...
17. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Já když si vzpomenu, jak jsem ho "lovila" Hlavně nenápadně.. :grinning: Ale on se frajer nedal, protože jsem po něm pokukovala už na základce a tam on byl hýčkaný.. Tehdy frčela kapela Kelly Family a on byl podobný na Paddyho, takže v té době byl na škole středem zájmu :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
no to my jsme se v podstate poznali pres internet
17. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
my v práci, nastoupil tam jako můj šéf a ze začátku mi moc sympatický nebyl :grinning: , ale nakonec se ukázalo že to byla jenom jeho pracovní maska :grinning:
17. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
martin chodil ke stavařovi k nám do baráku dávat výkresy a pak už automaticky zvonil na mě, jestli bych mu to nedala, že není doma... až jsem viděla pana stavaře na balkóně, tak mi to došlo... :sweat_smile:
17. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Zuzi u chlapečka si v takové variantě představuju toho mladého Olivu ze seriálu Všichni školou povinní a ten byl parádní - takový uličník. Ale odstáté uši naštěstí nemáme a od nás jsou kluci snědí, holky bílé a u přítele jsou všichni jak španělé. Tmavé oči, vlasy i pokožka - jako cigáni to ale nejsou jo :grinning:
17. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Už letím domů, tak zítra..
17. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
papap Jaspi
můj otec taky vypadá jak cigán, ale obě dvě se setrou jsme jako přes kopíráky naší drahé matky. Z otce máme jen dlouhé řasy... :unamused:
17. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Holky, kdy jste měli už svá albíčka a dali do nich vaše fotky, představa by byla hned lepší - dnes už pádím papa zítra
17. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
tak se mějte holčiny,
já tu budu tvrdnout až do šesti :angry:
17. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
já končím v 5, už se těším domů :dizzy_face: akorát musím vymyslet co bude k večeři
17. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
tak to tě lituju, já večeře neřeším... řeším pouze víkendové obědy.. manžovi stačí chleba a salám, naštěstí :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Mě vaření nevadí, oba většinou nemáme teplý oběd takže večeře jsou většinou teplé, spíš jde o to vymyslet na co máme oba chuť :grinning: , ale už jsme se shodli na těstovinách, takže teď jenom dořešit s čím
17. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
já miluju těsoviny s houbami (žampiony) a do toho dát takovou tu houbovou omáčku Apettito, posypat sýrem... luxusní
17. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
Jj s houbama máme taky rádi :dizzy_face: , akorát houby doma nejsou, takže buď špenát nebo něco pikantního, no bude to opět má improvizace, akorát je u mě problém uvařit 2x stejné jídlo, protože vždycky si ho nějak upravím a pak už to málokdy trefím :grinning:
17. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Včera jsem vás nestíhala a dneska taky nebudu. :frowning2:
chersi, pořád na tebe myslím, jak asi dopadne ten testík, co si uděláš za týden, jak jsi říkala. :wink:
Zuzi, tak to máme s těmi večeřemi stejně. :dizzy_face: V poledne máme oba oběd teplý, takže večeře pak tolik neřešíme. Většinou si dáme zeleninu na všechny možný způsoby a pečivo. Je to zdravý a zároveň i rychlý. :wink: :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
krásné ránko holčiny...
tak co máte dnes před sebou???
18. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky všem.

anoli- bohužel jen /. Včera mě ukecala kamaradka, tak jsem to dnes trubla . a zařekla jsem že že už testit douho nebudu - akort ty testy ničím. :frowning2:
18. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Chersi, pokud máš mít MS až 22.6. tak je ještě moc brzo.... počkej až do příštího týdne, myslím si, že tě to akorát deprimuje...
18. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Fakt už to nebudu zkoušet - dokud mi asi nebude blbě, tak nic :unamused:
18. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:...Chersi,hlavu vzhůru!
18. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko všem!
Chersi je brzo, takhle časně by ti to nezaznamenal ani supercitlivý test. Ta doba je jasně daná - prostě teď bys ještě neměla dostatečně vysokou hladinu HCG. I v první den, co vynechá MS bývá často čárka sotva vidět. To máš jako bys testila ovulku třeba 3DC a když bys nic neviděla, tak to zabalila s tím, že ten měsíc ovulka není.. Taky ti ji to prostě dřív neukáže.
18. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak jsem včera byla u toho mudra. Dostala jsem injekci agolutinu a když to deseti dní MS nedorazí, mám přijít znovu. Pak mi prý vezme krev, jestli jako fakt nejsem těhu. A když ne, tak to budeme řešit dále, buď další injekcí nebo práškama. Nechtěl mi říct, co bude dál, že prý až to nastane, tak to pořešíme. Jediné pozitivum bylo, že ta injekce fakt nebolela. :grinning:
Já mám hnědovlastého s modrými kukadly. Malého, ale milého. :wink: Dělá fotbal, šipky a vůbec je hrozně hyperaktivní. Já jsem modrooká blondýna, do svých 15 let dělala závodně atletiku, jenže pak přišla SŠ a sport šel stranou. No a teď jsem docela lenoch. Zrovna nedávno jsme se bavili, že s našimi dětmi si asi užijem ... budou to hyperaktivní cholerici (jsme cholerici spíš oba). :grinning:
18. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
když bych to brala dle 1 MS - muselo by se to ukázat - jestli dle 2 tak samožřejmě na to je sakra brzo, ale to nic
18. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.