• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
určitě podle té druhé... každý měsíc je jiný. Nejcitlivější těhu test je Rapid clear ten má 10, ostatní jsou moc vysoké...mají 20-25 citlivost
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno ženy :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Cher kolik dní míváš asi cyklus a hlavně kolik dní uplynulo od prvního dne poslední MS, kterou jsi měla?
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
cyklus byl vzdy 28 ale pri HA, samozrejme.a od té druhé je to -----22 dní.

Omlouvám se ptám se na vše jako pitomá
18. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás :slight_smile:
dneska ráno jsme měřila teplotu o desetinku klesla :unamused: že už by to značilo MS, na to je podle mě nějak brzy

a mám bloklou pravou polovinu krční páteře a ten sval, co vede k ramenu :sunglasses: myslím, že to je od klimošky, jak je nás tu v kanclu moc, tak je těžká dohoda, chlapi to pustí vždycky na extrémě chladno a mě to právě fouká kolem pravé poloviny krku :unamused: vůbec jsme netušila, že tenhle sval používám i při vstávání z postele... bolí to dost, myslíte, že se to dá nějak rozmasírovat, nebo když je to ofoulké tak to nějak povolí samo? :confused:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
cher, jen se ptej... počítá se to opravdu od té poslední tedy 22 dní... ono se ti řebas teď každý měsíc posune o kousek dál...
18. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
copi, já to měla v neděli, úplně to samé... já ale prochladla na narozeninové párty v pátek večer.. :unamused:
a mě pomohlo, že mi to manža promasíroval voltarenem... večer už jsem fakt nic necítila, ale včera se mi to lehce vrátilo, ale jen jsem si to natřela a bylo za hodinu po bolesti.
18. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
zuzi - díky, tak voltaren doma máme, tak to zkusím :wink:
včera jsem na to dala koňskou mast a na chvíli lepší, ale pak večer a dnes ráno opět totálně ztuhlé, ani hlavou pořádně otočit nemůžu :frowning2:
18. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
kůň na mě nezabírá, taky mi to mamka mazala, ale nic.... kvalitní masáž od muže a k tomu voltaren... nejlepší kombinace :grinning: :wink: :grinning:
18. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
já si to koněm namazala ráno a kůže totálně rudá, že jsem si musela vzít místo původně plánovaného tílka tričko s rukávem, vypadalo to jak kdybych se právě na krku opařila :sunglasses:
můj manžel bohužel na masáže není, prý že není odborník a že se to neodbornou masáží může ještě víc rozházet... bla, bla, bla...
on kdysi trpěl na bolesti krční páteře a dr. mu doporučil klid a naordinoval Diclofenac, takže mě teď pořád cpe tyhle prošlé prášky a v klidu ležet a hlavně s tím krkem nehýbat :unamused: ale mě když bolí za krkem, tak to právě potřebuju rozhýbat, nic jiného na mě neplatí, a občas si pomůžu Voltarenem
18. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Copi tak to já s masážema přítulu prudím furt. On je dělá naprosto super. Když jsem byla na profi - tak hrozně málo přitlačila a on tak akorát..
Cher - tak to je na testování fakt brzo. Nejdřív tak za týden. Zkrátka od toho 28dne (počítáno 28 dní od začátku poslední MS) Teď je ještě moc brzo od ovulky :wink:
18. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky ako sa mate ? :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj nathali, jezis tebe uz jsem dlouho nevidela
18. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj chersi noo ja toho casu moc ani nemam a ked som aj tu tak potom zase utekam do prace mam toho strasne moc :cry: a ako sa mas? co babo este stale nic?
ahoj holky ako sa mate ani na vas som nezabudla :dizzy_face: :grinning:
18. čer 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
mimi zatím nic, bohužel :frowning2: musíme holt čekat
18. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Zdravím Nat :slight_smile:
Cher, neboj dobře to dopadne. Třeba bude za týden překvápko! :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Čauky Nath, jsme rády, že ses na nás přišla podívat... :grinning:
my pracujem a surfujem....
18. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
jooj holky vam zavidim ked ste v praci a mozete nas prist pozriet ja ked som v praci tak nic nestiham :( chersi snazilkuj ale moc na to nemysli a urcite sa to podari ja za beham po gynde a uz ma to nebavi :(
18. čer 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
procpak tam běháš nat?
18. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Nat - jsem na tom stejně, tak chápu jak tě to asi štve.. ale už se mi snad blíží výsledky s nějakým řešením.. I když mám trochu strach. :confused:
18. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
noo neprisli ma ms aj nasli nieco na sone ale nevedia co vraj to cysta alebo som tehu tak cakam co bude buduci tyzden idem na kontrolu ale myslim ze je to cysta :frowning2: :cry:
18. čer 2009 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz
no tak nat, doufám,že cysta to není
18. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
joj keby si pravdu mala ale robila som si aj dva testy a vysli mi negativne a ked mi krv brali tak hcg bolo 1,25 ale vraj to produkuje ta cysta aspon tak vravela kolegina ale este mam strach aby som nemala nahodou mimodelozni tehu noo nech je to uz cokolvek som pripravena a ked to babo nebude pokusime sa nabuduce :slight_smile:
a kedy dame kafe?
18. čer 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
To zvádneš Nath... mysli pozitivně... pokud to bude mimís, tak je to super, pokud to bude cysta, tak ta se dá vyléčit a podud je to mimoděložní, tak alespoň, víš, že u vás funguje vše jak má být a příští pokus ti to vyjde bez problémů. :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
:astonished: Ahoj holčiny, dlouho jsem tu nebyla, psala jsem jen na začátku tématu .. A koukám jako blázen jak se téma rozjelo :sweat_smile: Tak ještě jednou: jsem Monika (29) a manža Marek (32). O prcka jsme se chtěli začít snažit už na jaře, ale vzhledem k rodinným událostem a k zdravotnímu stavu manži jsme to posunuli na podzim. Teď jsem si našla novou MUDr., neboť můj letitý MUDr. poskytoval v případě těhotenství pouze "nadstandardní péči", což vzhledem k vysoký hypo nejde .. Chtěla jsem jen slyšet, že jsem vpoho a připravená pro miminko a ejhle :confounded: Mám cystu na vaječníku a ke všemu prý nějaký zvětšený vaječník, takže do pondělka čekám na výsledky z cyto jestli je to neškodné nebo tam mám něco špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Věřím, že to bude o.k., ale bojím se .. Už moc se těším na mímo a teď tohle, chjoo. Ke všemu jsem včera měla dostat MS, v út jsem začla krvácet, tak jsem si říkala, ha - o den dřív :grinning: a ono večer jsem už jen lehce špinila a včera to zmizelo ouplně :unamused: Tak ke všemu mám ještě bordel v tomhle. A co vy všichni, už se snažíte? Fajn den
18. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
čauky Flo, no dle mého mínění, se ve většině případů chtějí snažit ženský a chlapi na to prdí... vždyť oni to zvládnou na poprvé... ale výjímky také existtují. Jinak ti budu držet palce ohl. těch výsledků pak písni, jak to dopadlo...
18. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
flos ja mam s tym tie problem ked neberem anti tam nemam ms a ked som prestala brat ze ideme na babo tak tiez mi nieco nas moj vejcnik ma 5 cm dali mi vyvolavacku a este nic uz tyzden nic tak este mam na to dnesni den tak uvidim neboj zvladneme to!! ja mam kamsko a ta je na tom horsie nema jeden vajecnik a ms jej nejde a chceli jej dat hormony ale to mozu az ked to dostane no len ona to nedostava tak nevie co ma robit je to strasne a niektore zeny si babo ani nevazia ked ho maju :angry:
18. čer 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
nat na kom kafi se samorejme na někdy domluvíme , a bude to dobrý neboj
18. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
si zlaticko :slight_smile: a na kafe sa uz tesim aspon poriadne pokecame :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
:pensive: já vím, na podzim jsme se nastěhovali do nového mimo Prahu a vidím to v baráku .. Tolik lidí má problémy s otěhotněním a jsou na tom hůř, a máme tam taky samý dvojčátka z umělých :grinning: Prý je to místní vodou :sunglasses: A když se pak jukneš na TV, do novin apod. jak rodiče týrají děti :astonished: smutný ... Já jen mám strach, aby ta cysta byla neškodná a sama zmizla :wink:
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.