• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jasne, urco se domluvíme, jen si to musím naplánovat.
18. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
chersi, mrzí mě, že jsi ještě neobjevila //, ale neboj to přijde, uvidíš :wink: :slight_smile:
na a flo, držím palečky, ať jste v pořádku :dizzy_face:

Holky, já myslela, že manžu včera fakt zabiju! Chová se, jak malý dítě. Dnes měl jít na trhání moudráku, ale zase z toho sešlo, protože včera přijel z práce s nateklým rtem... :confounded: Normálně v práci blbli a on se bouchnul ňákou podlážkou či co to bylo do nosu a pod nos tak, až z toho má v puse podlitinu... vyslala jsem ho radši k doktorce, protože o něj mám strach. Přes noc se mu krvavá podlitina zvětšila a pořád ho bolí hlava. Jsem zvědavá, co mu na to doktorka řekne... :unamused:

Fakt jsem byla včera naštvaná a řekla jsem mu, že by se měl konečně začít chovat jako dospělej, když chce bejt tátou... :pensive:
18. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
:dizzy_face: děkujuu holky
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
anol, taky máš doma asi dobrý tele, vid, to je jako u nás :grinning:
18. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
jo, chersi, to mám a pořádný :grinning: Hlavně jsem se těšila, že budeme snažilkovat a nešlo to!!! :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
holky to vsetci chlapi su taky chovaju sa ako male deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chersi jasne nalpanujeme lebo ja mam toho tiez dost :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
neboj, nat to se povede.

anoli, my jsme včera snažilkovali - mě se tedy moc nechtělo (se přiznám) ale byla jsem ukecána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
noo to sa stava aj mne hlavne on si vybare dobu ked pridem s prace a este tak dobre unavena
co mate na plane dnes? :grinning:
18. čer 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
u nás jak kdy, to je vždycky "můžu k tobě?" a já řeknu a ne a už je u mě :angry:
Ale včera si musel povinně zahřát ruce, protože byl úplně ledovej.

Dnea aý přijdu z práce musím zbalit tašku, zítra jedeme k mojí mamce, na víkend
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak si to pekne uzite :slight_smile: ja budem este v praci a v sobotu ideme oslavovat priatelovu 27-cku :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
:grinning: tak to je fakt všude stejný, u nás jsme na tom dosst podobně :wink: Mj. ty úrazy u nás taky občas máme, ale nejhorší je to utišování a ujišťování, že on je ten největší chudáček a má bolístku :confounded: :grinning: :grinning: A jak to ty chlapy bolí že
18. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
My včera taky sexíkovali, nemůžu říct, že snažilkovali, protože snažneíčko teď stejně nemá cenu. :unamused:
Ale vyšla jsem ze sprchy a manža nahej na gauči, a prej, mamko nechceš ke mně? No neodolala jsem. :grinning:
Asi si chtěl vyžehlit ty poslední dny, kdy vždycky usnul jako špalek. Taky jsem mu říkala, že jsem zanedbávaná a neukojená. :grinning:
My pořád řešíme dovču. Včera jsme byli posedět s kamarádama ze šipek, a dohodli jsme s jedním párem, že bychom s nimi jeli do Tunisu. Mají nějakou tetu v CK, která by nám to pohlídala na last minute a sehnala odlet z Německa, abychom neplatili příplatky. Jenže ráno už zase volali, že jeho přítelkyně má problémy v práci, aby jí dali dovču. Pořád nějaký komplikace!!! Doufám, že vůbec někam pojedeme.
18. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jsem zpět z obídku.... dnes mám salát a rohlík... no nic moc, ale muž má velkou poradu a na menu nic nebylo..
Já dnes hlídám neteř Ladu a jdeme se podívat na akademii moderní gymnastiky, tak třeba jí to nadchne, v sedm vezu strejdu do brna na bus, jede si potvrdit, že nepatří do starého železa (jede na nějaký výšlap a horolezectví dohromady a je mu 45 let...), tak třeba s enám vrátí, pak asi padnu za vlast... ale mám slíbenou masáž.
:wink:
18. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ladu, já jsem se před pár týdny nadchla pro Kypr, byli tam loni lidi od nás z práce a přijeli nadšený.. Koukala jsem na net, a když jsem viděla jaký tam je moře, chtěla jsem jet hned. Ale teď nejsou penízky a ani vhodná doba (čekáme na rozhodnutí soudu ohledně dědictví) a tak snad pojedeme na konci září :dizzy_face: Zrovna dneska jsem tady zas od rána koukala na fotky z Kypru :grinning: Tak dlouuuho jsme nikde nebyli a pokud přijde mímo ani nebudeme, tak to je důvod odletět přecíí :grinning: A kam byste jeli do Tunisu ?
18. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky, já bych taky někam vycestovala a bylo by mi úplně jedno kam, ale kvůli domečku zůstaneme asi letos v Česku, ale nijak to nehrotím, třeba zbydou penízky na nějaký last minute a pokud ne, tak máme v našem okolí spousty památek, kam si uděláme výlet :wink:
18. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
jsem zpět z obýdku, dneska jsem si s koleginěmi objednali pizzu a mam tak narvany zaludek, že se od toho počítače nehnu ani na záchod :grinning:
18. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
já měla dneska lečo, moc dobré, to já můžu :sunglasses:
18. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
já měla dneska výbornej gulášek :sunglasses: Když jsem řekla paní, že chci 3 knedlíky, tak na mě koukala, jako že jen 3??? Ona je asi zvyklá na to, že tam chodí dělníci a chtějí 10 knedlíků... :grinning:

chersi, mě to právě mrzelo kvůli tomu, že bych měla mít tento týden plodné dny... :grinning: U nás je to stejný - vždycky: můžu k tobě? A já: né a už je tam :grinning: A pak mě baví to, že já než přijdu z koupelny, tak miláček už leží v posteli (přikrytej až pod bradu)... a já mu říkám, ty už jseš zase nahatej, viď? A on: né nejsem ... tak odkrývám peřinu a vždycky to je překvápko, buď je nebo není - no, jsme jak malý děti, nó :grinning: :grinning: :grinning:

Jé, ani mně tu nemluvte o dovolený. Taky bych někam letěla, ale letos to nevyjde, letos pojedeme autem... ale hlavně, když bude vše O.K. a všem se tam bude líbit - to budu spokojená. :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
a tak to má být anoli, i dospeli si potrebují hrát :grinning:
18. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
My právě proto chceme jet letos, protože když přijde mimi, tak se příští rok nikam nedostaneme.
Kam přesně do Tunisu ještě nevíme, cokoli co bude a seženeme to, abychom byli všichni čtyři v jednom hotelu. Uvidíme, teď hlavně, aby jí dali tu dovču. :wink:
My měli dneska taky příšernej oběd. Nakonec jsem měla jen polívku a to žampionovou, ale mastnou jako prase. Takže si kolegyně taky objednaly pizzu a já mám těstoviny s curry omáčkou, jsou boží, láduju se jako divá. :grinning:
18. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
To my jsme se nakonec domluvili tak, že dovču necháme otevřenou.. Když to nebudu moct vydržet :slight_smile: tak pojedem (Řecko, Bulharsko) a když to vydržím, tak necháme penízky na novou kuchyň. Tu taky moc chci, tak mám aspoň motivaci..
Právě jsem si před chvílí koupila nové botičky a asi si v nich rozbiju čumák :grinning:
18. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
my jsem byly v tunisu na svatební ceste, hotelový komplex krása ale jeli jsme do mesta ze neco koupime a vysli jsme jinou stranou nez jsme tam vesli a ztratili se a dostali jsme se do nejaké té ctvrti chudých - hruza, ty lidi snad nemeli ani na vodu a mýdlo, jak rychle jsme od tamtud utíkali
18. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
My kvůli bytu právě nikde nebyli čtyři roky, a teď už fakt moc chci. Hlavně proto, že nevíme, kdy zase vyrazíme.
18. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
kari je jedno z mála věcí, co mi teda moc nejedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nepohrdla bych nějakým zákuskem, naštěstí tu mám alepsoň pomeranč, i když ten už tu je hodně dlouho, nevím, jeslti bude poživatelný :unamused:
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
ladi - za 4roky už bych měla pěkný absťák :sunglasses:
18. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
No, manža si od toho slibuje, že tam pojede se mnou a zpátky se čtyřma velbloudama. :rolling_eyes: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
My jsme jezdily každoročně se 2ma kamarádkama. Napřed jen ČR, pak Chorvatsko a jedna už má letos mimi, ale slíbily jsme si, že až odrodíme, odkojíme a vypipláme, tak budem jezdit zas. Někdy s dětma, jindy budou chlapi hlídat a mi si budem užívat. Už se těším teď! :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
:angry: No právě že my nebyli už taky 3 roky a mně tak moooc chybí ta vůně moříčka :dizzy_face: a ta pohodička, je to pro mě úplně jiný relax než tady. Kvůli bytu jsme trčeli vždy doma nebo na chajdě :pensive: ale letos to snad vyjde a jupíí .. To to rozjedem :grinning:
18. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
My se jdeme zítra zrelaxovat na Lennyho Kravitze, tak jsem zvědavá jaké to bude. Doufám, že mě tam neušlapou... Nejedete taky někdo?? asi ne, já vím... :frowning2:
18. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Zuzi - my na Lennyho nejedeme
já jsem totiž hudební barbar, max. si pustím rádio Blaník, kde hrajou hodně staré vykopávky a když se mě pak někdo zeptá, jestli se mi líbí ten a ten zpěvák nebo skupina, tak často netuším která bije a občas ani že něco takovýho existuje :grinning: :pensive:
18. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.