• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, já když jsem byla v těžké pubertě, tak jsem žrala Kelláče a byla na pár koncertech a od té doby mi takové davovky nedělají dobře. Taky mě tam museli z toho kotle vytahovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
copi, já zase neznám blaník... :grinning: :grinning: :grinning:
mě se tam ani moc nechce, je to sice hudba mého mládí, mám ho ráda, ale kdybych mohla ležet u telky a poslouchat, tak by to bylo lepší... těch lidí, a co když se mi bude chtít na záchod... mám zakazáno od 12 hodin pít... tož tak.
18. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
My taky nejedeme. Já byla všehovšudy jednou na Kabátech, Supportech a Divokým Billovi. Ale musím uznat, že hlavně Kabáti byli teda super.
18. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
my byli ještě na Sealovi, ten byl fakt super, ale měli jsme místa k sezení a skoro u pódia, takže to bylo super, teď mám pocit, že jsme v tom kotli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
zuzi, tak přesně tohle si z toho pamatuju.. Byly jsme v Praze před halou v 15h a koncert měl začít ve 20h - samozřejmě začínal pozděj a já fakt nechápu, jak jsem to vydržela bez WC! I když tehdy jak jsem sebou švihla, tak mě odnesli dozadu a tam už WC bylo. Takže když to nebudeš moct vydržet -doporučuju :grinning: I napít ti dají..
18. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky za chvílï jdu ještě na soud a pak hupsky dupsky domů, tak když bych to nestihla, tak se s vámi loučím a mějte se krásně
papapapa :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Uf tak to co jsem potřebovala dneska stihnout mám hotovo :dizzy_face:

Jo koncerty, my chodíme pravidelně akorát na No name :dizzy_face: , úžasný Igor je neskutčný šoumen a vždycky nechápu jak je schopnej celý koncetr zpívat, pařit a dělat kraviny :grinning:
18. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Maci tak na těch jsem taky byla - ale né kvůli nim. Kámoši co mají kapelu tady s nima vždycky hrávají, tak spíš proto.. ale dobří byli.
18. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
maci, přesně :wink: Miláček je má taky rád a Igora přesně kvůli tomu, co píšeš ty. :grinning:

No a navíc jsme se vlastně kvůli jejich písničce žily dali do kupy :wink: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Já už pádím domů. Poletím se ještě podívat po obchodech a pak budu doma vegetit. Tak krásný den! :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Zrovna hrajou No name v rádiu :dizzy_face:

A na svatbě asi ve 2 ráno jsem sama skoro půl hoďky pařila na no namy, chudák DJ už ze mě nechápal :grinning:
18. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Už jsem vás docetla, konečně mám vše hotové :dizzy_face:

to u nás poslouchá každý něco jiného - manžel blaník a já kiss rádio, evropu, relax. Mám ráda ty ritmické cizí písničky.

A to si nedovedete oředstavit pak ten boj v autě - tak jsme se nakonec rozhodli že budete pustené to radio, podle toho kdo je řidič (a to jsem stehně většinou já :grinning:
18. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Já v práci většinou rádia střídám, každý týden jiné, protože všude hrajou pořád to samé dokola a časem mi to leze krkem :grinning: , jinak v autě je mi to šumák, prostě hraje rádio co zrovna chytíme :grinning:
18. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
tak holky pomalu se s vami loucím -zachvilku jdu domu a zita mam dovcu takze papa v pondelí a snad budu pristí týden zas o něco chytřejší
18. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Dobré ránko,holky....tak konečně páteček:slight_smile:
Včera se mi blokla páteř a dneska mi trne celá levá noha...kroutím se u počítače jak had :unamused: auauau
19. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
krásné ráno!
Ewul, ať je to brzo lepší :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ewul, nějak to tam přežij :wink: Lepší by bylo si lehnout, co?
19. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Nebo nějakou masáž..
19. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Říkala jsem si, že by fakt bylo dobré udělat si albíčka, ať o sobě máme trošku představu, ale mám strach, že jsem na PC takový moták, že nevím jak to dopadne.. Ale jak bude chvilka, tak se pokusím.
19. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
Jooo,masáž by byla bezva...:slight_smile:,já bych si to album taky udělala,ale nějak nerada dávám fotky na net...víte jak to chodí:frowning2:
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
A hlavně já tam dám fotku a vy se leknete :grinning:
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Ewul :grinning: Neboj budem se dívat pomalu a opatrně :grinning:
19. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Ale i tak by vás to klidně mohlo porazit :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Krásné ránko....
19. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Ewul my už něco vydržíme! :wink:
19. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Jaspi: :grinning: :sunglasses:
19. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
tak se chystám o víkendu udělat si album, když teda něco vydžíte... :grinning:
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: a je tu pátek :dizzy_face:
já mám na fotky na netu stejný názor jako ewulin, ne že bych se nechtěla ukázat vám, ale nedělám si iluze, že naší diskuzi nečte nikdo jiný... :unamused:
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Já se od jisté doby taky bojím dávat fotky na net, ale album mám v plánu si udělat, až budu mít po zkouškách. Teď fakt není čas. :unamused: Akorát tam zatím nebudu dávat fotky nás dvou, až budu čekat mimi... pak už bude jedno, kdo se to dozví... :wink:
19. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
No já právě taky....nemilá zkušenost:frowning2:
19. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.