• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ewuli od šesti??? A v kolik končíš??Já dnes nafrčela od 7-mi a končím něco málo po třetí.....už aby to bylo :sunglasses:
To je ale pěkné, jak o tom plánování rodiny mluví tvůj manžel......neboj ono se to vždycky nějak zvládne......a teď jsi na tom jak?????Nechce se mi to tady číst moc zpátky......mám z toho taky trošku zmatek......už je nás tu přec jen trošku víc :grinning:
14. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Jaspi: můžu se zeptat z čeho máš takové migrény? To musí být šílené :frowning2:
Tarasa:ahoj :wink:
14. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Certi:od 6 jakože do 14,ale bohužel vzhledem k tomu co dělám zůstávám často přesčasy:frowning2:.Jj manžel je zlatý,já jsem na tom tak,že 26.4. jsem dobrala poslední HA pak hned MS a teď už se snažíme:slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Ewul já myslím, že to mám dědičné.. Mamka taky měla velké migrény a trochu jí to polevilo až když jí vzaly dělohu.. Mě jako fakt zabíral ten Topamax, ale teď bohužel... Akorát bych si ráda promluvila s nějakým odborníkem, který by mi řekl, jestli není Topamax do těla menší zlo, než kvanta analgetik od bolesti. Vždy když mě to chytne, tak se chci na všecko vykašlat a začít ho zas brát a jak je mi líp, tak už ne, abych neohrožovala případného prcka
14. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
tak holky snažilky, kde jste kdo? a jak se dnes máte? :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
A jak jste se bavily o těch chlapech, tak pro mě není nic hezčího než když ten můj začne mluvit o tom, jak by chtěl miminko :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdu udělat nějako práci, ale za chvíli zas nakouknu!
14. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
certina: no plánujeme, ale začali jsme teprve tento měsíc, tak snad to vyjde brzy :slight_smile: jinak je mi 24 let.
14. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
jaspi:a nezkoušela jsi třeba nějakého léčitele???Třeba by ti to pomohlo,vůbec si neumím představit jaké to musí být,já měla migrénu jen jednou a prosila jsem ať mi dají poslední ránu z milosti :sweat_smile: ,trošinku hysterečka:slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Tar: tak to jsme na tom úplně stejně:slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Ewu - to já o to ránu prosím vždycky :grinning: Léčitele jsem zkoušela, ale nepomohl žádný :frowning2:
14. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
ewulin: s rokama nebo se snažením?
14. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky , můžu k vám? Začínáme taky pomale plánovat, dneska jsem dokončila poslední měsíc s antiko a teď jsem zvědavá co tělo na to..Nechci se zatím moc sledovat ať se na to moc neupnu a nestresuju zbytečně ale určitě chci zjistit jak je to s tou ovulkou..zatím asi zkusím ovutesty protože mi to přijde nejjednodušší a hlavně teda se ve všech těch metodách zatím tolik nevyznám..
14. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj holky,
my na tom nejsme taky s penězma extra růžově, platíme hypošku, ale do té jsme šli s tím, aby prostě něco zbývalo na potenciální miminko, tak proto píšu, že holt nějak vyjdeme :wink:
ty migrény, to musí být peklo :frowning2:
14. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Tar:obojí:slight_smile:
Jaspi:jej,nezávidím...a nebojíš se,že by se to mohlo v těhu zhoršit??Nebo vlastně já vím,tobě se to v těhu vyléčí!Tak!!!
14. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
certina: asi nic sledovat nebudu , nechám to přírodě a kdyby se jo dlouho nedařilo pak s tím budu něco dělat.

pěkně se tu rozrůstáme, pomalu nestáhám při práci ty řádky číst
14. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Ty jo jak já vám závidím, že můžete do práce od 6......Já od 8 ale za to do půl páte :angry:

Já zatím taky sledovat nebudu,mám ještě jeden a půl platička.....pak vysadím,měsíc počkám a jdem na "to" :dizzy_face: ,ale jak už jsem psala, u mě to bude asi běh na dlouhou trať.......Ale nestresuju se tím, říkám si, že zázraky se dějí a třeba to bude hned :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Moje kamarádka (28 let) jde už na 2 IVF,teď stimuluje a začátkem června jde na transfér..... :fearful: Bojím se toho jak čert kříže.....
14. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko...teda vy keckáte..:slight_smile:

docetla jsem jen kousek, bavily jste se o svatbách, jestli jsou důležité...
My se budeme brát dřív než budeme mít mimčo. Já se vdávat nechtěla, bylo mi to jedno... Ale můj (zatím) přítel byl proti, nejdřív svatba, pak dítě...Ale má to jen jeden důvod-když mu bylo 6 měsíců, tak jeho taťka tragicky zemřel a jeho mamka zůstala s ním a starším bráchou sama, tak prý takhle aspoň budu mít jistotu, že kdyby se něco nedej bože stalo, tak bysme byli zajištění... :unamused:
14. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Den:sice chodím na šest,ale kolikraát jsem tu až do pěti-fuuj,ale dneska mizím hned ve dvě:slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
denysek, mám stejnou pracovní dobu, kolikrát si rikam je to des, protoze jdes do prace nikde jeste neni otevreno a jses domu a vsude je zavreno. Ale nastesti si muzem po dohode kdykoli odjet zaridit co potrebujem
14. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoooj holky :grinning:
14. kvě 2009 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Teda holky, vy jste se rozjeli. Já byla teď ve městě pro poštu, vrátím se a nestačím dočítat! :grinning:

joselin, jsme na tom podobně - já jsem na konci dubna taky skončila plato HAK a teď budu čekat na MS... pak budeme hned snažilkovat! :grinning:
14. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky, můžu se zeptat.......asi úplně odbočím od našeho tématu....jen se chci poptat jak je to i jinde, kde se plánuje :dizzy_face:

Jak šetříte korunky???Já si myslím, že s přítelem až tak málo peněz nemáme, ale pořád se nám nějak nedaří víc našetřit :unamused: Nejsme nijak náročný,ale třeba i to jídlo něco stojí......V restauraci taky nejsme každý den......Jdem se pobavit tak jednou za měsíc s přáteli....Oblečení a boty si kupujeme podle potřeby,takže třeba jednou za půl roku......máme "jen" jedno auto....bydlíme v bytě.....
Doufám, že se neurazíte.....Jen by mě prostě zajímalo, jak se dá šetřit......
14. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
ewulin: takže koukám, že si nemám stěžovat :grinning:
Chersi:tak to máte fajn, že se takhle můžete domluvit....já si teda nemůžu taky vůbec stěžovat,třeba když chodím jednou až dvakrát týdně pro synovce do školky,tak chodím z práce už o půl čtvrté :wink:
14. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
denysek, my ted zaciname od nuly, ale 9 mesicu je dlouha doba to se naseetri. manzel jezdil 5 mesicu na kamionu, tak jsme nasetrili, pak dostal ale pokutu a vsechno nasetreny slo na pokutu, takze od nuly, pak ho vyhodili, byl mesic na pracaku, a ted uz pracuje, kdyz bude brat tech cca 20 000 tak tech 8 - 10 tis. mesicne usetrime(máme splátky) ale bydlíme u rodicu, kde máme své pokoje.
14. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Den:nejvíc se prý ušetří na jídle,ale to my bohužel neumíme:frowning2:
14. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
ewulin: no tak to je super :slight_smile: to si pak můžeme sdělovat "dojmy" :grinning:
14. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
denysek neurazima aspon ja nee ja sem na tom rovnako a este k tomu podnikam vlastne zacinam udelej si obalky co vsechno musis zaplatit si rozdel a napis na ne byt, plyn, elektrika,neco pro sebe a kazdy den tam neco dej jak budes mit nech si jen penizky na jidlo a stovku kdyby neco aspon tak to robim ja ako hned tam nebudes mit miliony ale po mesici setreni tam budes mit dost na zaplaceni vseho a jest ti ostane pro sebe :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz
souhlasím, ale nám na tom jídle taky šetřit nějak nejde a to se snažím :grinning:
14. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.