• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
holky, kde jste?
to už všechny víkendujete? :confused:
19. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
ne ne, já teda ne, ale mám trošku víc práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď zajedu na poštu a frčím dom. Tak všem přeju hezký víkend! :wink: :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
tak taky hezký víkend :wink:
19. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně jsem si udělala čas a projela jsem všechny alba, které mám na beremese a modré střeše. Vložila jsem aktuální fotky našeho bydleníčka a konečně jsem si vytvořila i album na koníkovi. :wink: Kdopak bude další? :wink:
21. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Jo a ještě jsem si změnila fotku v pasu. Dala jsem tam fotku trošku letnějšího charakteru - ten podzimní motiv mě trošku deprimoval. Takže, ať žije léto!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera jsem byla na svatbě kamarádky a opravdu nostalgicky jsem si zavzpomínala na naši svatbu... škoda, že se tak krásný den nedá prožít znovu. :slight_smile:
21. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Dobré ránko holky - po prodlouženém víkendu se opět hlásím :grinning:
22. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoooj holkyyyy:slight_smile:,dneska pracuju jenom do 10 :dizzy_face: ,jupííí:slight_smile:. Jak bylo o víkendu?
22. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
Čauky holky, vidím, že Anoli, už má albíčko... super!
Já jsem zase nestíhlala... :unamused:
22. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Cher:co MS?Dneska by měla dorazit,že?
22. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky, já taky na album nějak pozapomněla.. V sobotu jsem se celé dopoledne matlala s "vánočním" oběděm - dělala jsem rybí polévku, obaleného smaženého tolstolobika a bramb. salát. Miláček si jen chrochtal :slight_smile: A taky jsme objížděli koupelnová studia a vybírali.. No zatím stejně nejsme pro nic rozhodlí a v sobotu budem procházet další..
22. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
ewul, dnes nebo zítra - v sobotu jsme hlídali prcka - tak jsem ho švihla manželovi do ruky, a říkám chceš dělat tátu tak se ukaž. malej začal brečet a manžel nevědšl kudy kam. :grinning:
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky všem, přeji krásné ráno
22. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
cher - já jsem napřed blbě četla - že manžel začal brečet :grinning:
22. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
no možná kdybych mu ho nechala v ruče brečícího dýl, třeba by i na ten manželův brek došlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
cher :grinning:
22. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
no mě to zezačátku taky přišlo vtipný, pak už ale ne, malýho asi bolelo příško, tekly mu slzičky :fearful:
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Tak moc bych chtěla miminko, ale vůbec nám to nejde :frowning2: ! Už nevím kudy kam!
22. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojky katuskary samozřejmě tě tu vítám, ať se ti u nás líbí.
a jak dlouho se snažíte? a odkud jsi?
22. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Děkuji moc! Snažíme se rok a nejaky ten patek :frowning2: ! Ja bydlim na Kladně!
22. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
no a co ti na to řekl doktor?
22. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Čauky katuskary, vítej... s námi alespoň přijdeš na jiné myšlenky, jinka myslím, že rok už je dlouhá doba...
22. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Je to složité! On mě posílá na umělé oplodnění a to mě se ještě nechce věřím, že to půjde i normání cestou! Ale nic proti umělému oplodnění nemám! To néé! Řekl mi, že se máme ještě snažit a né házet to vzdávat! On netuší jak moc je to těžké! Prý je to v dnešní době normání! Ještě to nějaký čas vydržím, ale moc to nejde!
22. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: vítám katus

tak jak to u nás vypadá, tak se bohužel ani tento měsíc nezadařilo a začínám trochu propadat beznaději :confounded: sice se snažíme zatím "jen" od ledna, ale stejně... :pensive: a to jsme tenhle měsíc rozhodně nezaháleli
a to se o víkendu kamarádce narodil Vojtíšek a kolem dokola všechny těhotní :cry:
22. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Přesně tak kolem samé tehulky a já nic :frowning2: ! Doufám, že jednou to štěstí potká i mě! Mě tento měsíc také nevyšel :frowning2: !
22. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Katuš :wink: a řekl ti doktor v čem je u vás problém? Dělal nějaké testy?
To já tento měsíc nesmutním, vím že bez léčby to nepůjde, tak jsem ani nečekala žádný zázrak. Zítra jdu na tu folikulometrii, tak snad už by mi mohla něco říct, jestli už výsledky budou. Jsem napnutá jak kšandy :grinning: Ale je fakt, že bych se taky bála, kdyby mě chtěla hned hnát do IVF.. Před stimulací a všema těma zákrokama mám dost respekt..
22. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Katuš, tak nám na sebe něco práskni :wink: Kolik ti je, jaké máš zaměstnání.. Jinak já jsem Lenka a je mi 27. Takže mě těší :slight_smile: :wink:
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Také mi kamarádka říka jestli nechci zkusit nějaké vitamíny,čajík na podporu a upravu ciklu! Má s tím někdo zkušenosti? Mám také nepravidelný ciklus :frowning2: a ten nemůžeme srovnat s doktorem!
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu. Dneska je hroznej den, vědět co v práci bude, ani nevstávám. :cry:
Jsem fakt s nervama na pochodu. :frowning2:
Víkend mi utekl strašně rychle, celej jsem ho prouklízela, ale stihla jsem nafotit věcičky do alba. Teď už ho jen udělat. :wink:
22. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Občas ty produkty někomu pomohou cyklus doladit, ale pokud je tam takový problém, že si neví rady doktor s pomocí hormonů, tak bych na to moc nesázela.. Přírodní léčba je většinou taková jemnější a pomalejší, než s pomocí léčiv.. Dělal ti horm. profil? Máš asi nevyváženou hladinu hormonů že? Jsem na tom podobně..
22. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Ladi, chválím... :slight_smile:
My jsme jeli na Lennyho, tam jsme nakonec nešli, páč lilo jako z konve a já odmítla stát tři hodiny v lijáku, v sobotu jsem stěhovali v práci a večer jeli na bratry Ebeny... byli úžasní... a včera jsme byli až do večera na domku... už jsem se těšila na pondělí..
cher a jaspi: Jinak, já si pro tento měsíc vsugerovala bolest prsou...
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.