• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Přesně tak, tak jak zjistím plodné dny? Já už používala i ovulační testy a to je na nic!!! :frowning2: A ty se snažíš jak dlouho?
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
dlouhovlasa - to nebude sugerované, u mě to byl fakt. Bolelo to jako ..... manžel se mohl jen koukat :sweat_smile:

Ale co je fakt zajímavý - čekala jsem nějaká jobovky ted pred ocekávanou MS - a nic, jsem uplně v pohodě akorát mi vylítla baz. teplota (ve kterése stejně nevyznám)
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
chersi - teplota těsně před MS jde dolů, nahoru jde, když jsi těhu :wink:
22. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Kauš, já asi tak od března.. I když snažíme - spíš nesnažíme. Taky jsem si dělala ovu testy, ale ta druhá čárka nikdy nebyla tlustá.. Já měla s MS problém vždy - chodila buď jen po Proveře nebo s HA, jinak vůbec. Takže jsem po vysazení musela na vyvolávačku.. Moje doktorka se tím zatím nechtěla zabývat, tak jsem přešla k jiné a ta se mrkla ultrazvukem a říkala, že ovutesty jsou teď naprosto zbytečné, že mám nízkou sliznici, takže bez šance. Poslala mě na fůru testů vč. horm.profilu a zítra mám tu folikulometrii, pak by mi měla říct co a jak a podle toho nasadí asi hormony. Taky mi dala žádanku na spermio pro přítele - ža aby necpala hormony do mě a třeba by bylo něco špatně u něj..Ale to bylo o.k, tak teď čekám, jak jsem na tom vlastně já. Už ovulaci ani nic ostatního nesleduju, vím že prostě není, tak čekám až co ta doktorka. A tys měla nějaké testy? I když po takové době určitě, že? Máš špatné výsledky, že tě chtějí poslat na IVF?
22. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak já po vyvolávačce stále marně čekám. Celý víkend mě bolí bradavky, tak jsem doufala, že už mrcha přijde, ale zatím pořád nic.
Já se na BT taky chystám ... ale až ta potvora přijde a zase odejde. Už aby to bylo. Úplně se děsím dovči, teď co nemám HA a MS chodí nechodí, tak se bojím, aby se náhodou nerozhodla dorazit zrovna na dovču. Děs !!!
22. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
copa, tak to mi tedy vysvetli. napisu to jen takhle. zkousím to měrit teprva od pondalka- rekla jsem si ze udelám pokus, merim v tu samou hodinu.

15.6 - 37
16.6. - 36,8
17.6 - 36,8
18.6 - 36,8
19.6 - 36,6
22.6 - 37,9

To je asi blbost mít to takhle že?
22. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Jaspi, tak se obávám, že mě čeká to co tebe. Protože bez provery a HA jsem taky nikdy nemenstruovala. Do háje!!! Jen doufám, že můj DR nebude taky tak laxní.
Kolikrát jsi byla na vyvolávačce? A po jaké době ti nasadila prášky?
22. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Jaspi: No me jeste zadne testy nedelal :frowning2: , jen se mi snazil srovnat ciklus :frowning2: ! Rekl mi ze sem mlada aa ze se mam snazit. Pritel byl take na testech a nevyslo to moc nejlepe, ale plodny je! Ted se budu snazit merit banalni teplotu! Preci se to musi podarit :slight_smile: !
22. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Kači já být tebou, tak takového doktora změním! Pokud máš takové problémy, tak by jako první měl zjistit důvod a pak se snažit ho odstranit a né do tebe rvát léky jen tak - naslepo. Chce to udělat ten HP, aby věděl kterého hormonu máš v těle víc nebo míň.. jestli se nedělají cysty atd..
Ladi já jsem byla na vyvolávačce 2x, napřed u bývalé doktorky nějaký 39DC (MS přišla 6tý den po injekci) a pak hned tuším 28DC - už u té nové, aby mi mohla udělat ten HP (zas jsem to dostala 6tý den) Měla bys to dostat do 10ti dnů, max. 14ti a když ne, tak ti doktorka píchne vyšší dávku.
22. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Jaspi: ja sem po operaci s cystou asi 3roky a ted mam dalsi a miminko zadne! Ach jo!Tak ja pozadam o ten test HP a co je to za test?
22. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
chersi - blbost to není, když si to takhle naměřila :wink: většinou s MS teplota klesne a je nižší až do ovulky, pak vylítne nahoru a drží se nahoře až do MS :slight_smile:
takhle z těch pár dní se těžko usuzuje, já na to taky nejsem zrovna přeborník
22. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Mě se zase nevíc osvědčily ty ovu testy... ale ukazovalo mi to dvě čárky až půl roku op vysazení HA, z teploty neopoznám nic, a když jsem si ji měřila, tak už bylo po ovu... :angry:
22. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
To je nejhorsi, ze kazda zena to ma jinak :frowning2: ! Jinak by to bylo snazsi :slight_smile: !
22. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Katuš - je to Hormonální profil, musí se dělat 2 nebo 3 DC, vezmou ti krev a nějak poznají hladiny hormonů - jestli jsou vyvážené, nebo máš některého málo, moc.. to pak může např. souviset s tím růstem děložní sliznice. Když je moc nízká, tak se vajíčko neuchytí.. Já měla tak 4,7 a mělo by být tuším 8-10. Tvoření cyst bývá např. u syndromu PCO, což je dost časté.. taky čekám, jestli to nebude můj problém.. Znamená to nadbytek testosteronu a pak se dělají ty cysty. Tělo při tom nedovede zařídit, aby vajíčko dozrálo a vyloučilo se. Takže se dělají cysty.. Ale u toho bývá většinou mastná pleť, vlasy.. akné. Může být i např. nadměrné ochlupení nebo padání vlasů. Doktoři při tom často nasazuji HA Diane 35 nebo Jeannine.. Je to těžko říct, nejlíp fakt ať tě někdo pořádně vyšetří, abys měla jistotu, kde je problém. Aby tě doktor tlačil do umělého, aniž by věděl příčinu problému je trochu blbost..
22. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Dekuji moc, ja si to myslim taky! Tak ja se obratim na jineho doktora! Asi to bude nejlepsi!
22. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
no a co jinak holky,
ladi, a kolikáteho jsi byla ny vyvolívacce?
22. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Kači, bude to nejlepší.. Já jsem to taky pořád odkládala.. Přece jen jsem na tu moji byla už zvyklá. Jenže už jsem tak chodila s takovým blbým pocitem, zkrátka jsem už z ní neměla dobrý pocit, tak jsem to riskla a bylo. A ta nová doktorka mě až překvapila, jak se starala. Je dobré, když máš na nějakého doktora reference třeba od kámošky, že je dobrý.. Já jsem si pak ještě dopředu k ní zavolala a řekla jsem jí, co mě trápí a jestli by to nějak řešila. Ona že jo, tak jsem k ní přešla. Uvidíš, že třeba jinde se budou starat a pak to půjde dobře :wink:
22. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Já jdu za půl hoďky k zubařce. Bojíííííííííííííím :unamused:
22. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
jaspi - držím pěsti, ať je na tebe zubařka hodná :wink:
22. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky moje, já se na vás po 3 dnech abstaku tak tesila a vy nikde :frowning2:
22. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
já tu tak nějak kolem dokola kroužím :wink:
22. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
já taky koukám na fotky, jiné diskuze, na bazarek ale hlavně sem, opravdu se mi styskalo po pokecu pres net :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
já taky kroužím po jiných diskuzích a čerpám inspiraci a motivaci na každoroční předletní hubnutí :grinning:
"naštěstí" mě letos asi nečeká plavková dovolená, ale stejně bych ráda zase oblékla pár kousků, které nesmylsně nechávám pořád ve skříni s tím, že do nich zhubnu :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
jaspi, já jdu k zubařce ve středu :wink: Doufám, že mi nic nenajde. :sweat_smile:
chersi, tak co? Jsem zvědavá, jestli se z toho nakonec vyklube těhotenství, či co... :wink:
22. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak zubařka v poho.. Co se hubnutí týká, tak už jsem se asi smířila s tím, že loňské oblečení na sebe prostě nenarvu. Třeba bych to nějak dala, ale musela bych se asi do smrti týrat hlady a na to fakt nemám.. ani náladu. Stejně jsem byla hubená jen proto, že to byl vedlejší účinek léků.. chtěla jsem si tu váhu udržet i po vysazení těch prášků, ale prostě to nemám dané, abych měla hubené stehna a boky, tak se s tím musím smířit a koupit si to oblečení větší. A to jsem si loni koupila pěkné bílé 3/4 a taky dlouhé pláťáky.. Tak ty už jsou zapovězeny..
22. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
jaspi - já jsem se na sebe párkrát už dost našvala a ty zbytečnosti ze skříně chtěla vyhodit, ale když jsem viděla tu hromadu, tak mi to bylo líto a zase jsem to tam vrátila :sunglasses: holt už je to taková moje úchylka, že si pořád nechávám malé oblečení na "někdy", které stejně nikdy nenastane :pensive:
22. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Copa a přibralas hodně? Já tak 3-4 kg, ale je to znát :frowning2: Jsem docela malá, takže se projeví všecko. Mě to leze nejvíc na ty stehna a taky na boky. Ale ať se snažím jak chci, z tama to stejně nechce pryč. :angry:
22. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
anoli, právě jsem se vrátila z oné místnosti :unamused:

Začínám špinit, tak se to asi rozjede - ale zase by to znamenalo, že jsem to dostala celkem na chlup. 27. den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Cher no vidíš, co já bych za pravidelný cyklus dala :wink: Tělíčko funguje a teď jen trpělivost.
22. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
jaspi - já přibrala tak 6-7kg pomalu plíživě během 2 let a poslední rok se snažím s tím bojovat a vrátit to zpět, ale nemám vůli, navíc jsem vybíravý čokoholik, takže mi všichni chtějí pořád dělat radost čokoládama už jsem jim to zakázala :angry: když člověk nemá vůli, musí se spolehnout na jediné - co není doma, to holt nesním :wink: a taky jsem prcek a kila se mi ukládají bohužel od pasu dolů :angry:

chersi - tak alespoň, že MS funguje, jak má :slight_smile: určitě se vám brzy zadaří :wink:
22. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.