• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
EU zakazuje všechny rozumné věci.... :angry: třeba klasické 100W žárovky... místo toho ty super šetřivé, které jsou tak na dvě věci... já jsem taky měla ten digi, ale za dva týdny šel do koše, když měl manžel horečku podle rtuťového 39,5 a podle digi měl jen 35,7 tak nemilosrdně šel...
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
takže holky teplotku neřešíme , MS právě dorazila . 28 dní přesně
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
no vidíš... congratulations.... :grinning: sice by bylo lepší kdyby jsi byla těhu, ale určitě je lepší, když se ti první srovná cyklus a pročistí tělo...
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
teda 28 jsem opravdu neořekávala , šikovný tělíčko :grinning:
23. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
chersi - vidíš, tak se to vyřešilo :wink: a za týden se můžete snažit, držím pěsti :wink:
23. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
zrovna jsem psala manželovi sms, že tatou zatím nebude,odpovedel mi že do toho jdem znovu - jak prosté :sunglasses:
23. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
chersi - to je tvoje první MS bez HA?
23. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
jj - první normílní prirodní (tu po 9 dnech nepocitam)
23. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
chersi - 28dní - tak to tě alepsoň může těšit, že tělo super funguje :wink:
23. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
já měla po HA taky pár měsíců pravidelně než se mi to vrátilo do normálu. Zhruba po půl roce jsem došla na zpoždění 2měsíce
23. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
no doufám, že půj roku nám to trvat nebude, ale nikdy neříkej nikdy, každopádně děkuji za info alzbět
23. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Chersi závidím, já zatím pořád nic. Bradavky pořád bolí.
Zrovna včera jsem měla nějakou depku a fňukala jsem manžovi, že jsem ženská na prd, že vůbec nefunguju atp. Tak se mě snažil uklidnit. :cry: Sice jsem s tím tak nějak počítala, ale přesto mě to štve. Nečekala jsem, že otěhotníme hned, ale doufala jsem, že alespoň mrcha bude chodit. :unamused:
23. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
No lad, když nepřijde, můžeš býr těhu, nebo ti dr, dala třeba slabší dávku na vyvolání - takhle už jsem to někde četla
23. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky copak jste měli dnes dobroučkého k obědu?
23. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, dnes tu mám šéfa, tak nemůžu nakukovat. Ale byla jsem ráno na té folikulometrii a doktorka už měla výsledky, takže mám málo progesteronu. Dostala jsem utrogestan a clostilbelgyt - tak se uvidí. Prý by to mělo pomoct. Příští měsíc jdu zas na folikulometrii, aby se vidělo, jestli to pomáhá. Tahle doktorka je fakt super, opravdu se snaží! Ne jak ta původní..
23. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jaspi, tak to je super, hlavně, že víš kde je problém a snaží se to doktorka vyřešit. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Cher, těhu nejsem, zkoušela jsem pro jistotu testík, ale stále stejný výsledek.
Oběd jsem měla hroznej, už jsme se rozhodli, že příští týden stávkujeme a bojkotujeme obědy.
Takovou doktorku bych brala taky jaspi. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ladi, já taky čučím jak je dobrá! Právě jsem před chvilkou potkala tu bývalou gyndařku, tak jsem se jen pozdravily :slight_smile: No ona určitě ví, proč jsem odešla.. Od té doby co řekla, že dřív jak za 6 měsíců to nebude řešit už jsem k ní nešla..
23. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jaspi a brala sis od té původní kartu? Nebo si o ni zažádala u něj přímo ta tvá nová doktorka?
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ladi, Já když jsem odcházela od staré doktorky, tak si ji vyžádal nový doktor sám... a říkal, že se tak dělá normálně...
23. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
Aha, mám v záloze jednoho, ke kterému chodí kamarádka a hrozně si ho chválí. Ale nejdřív uvidím, jak se k tomu postaví tenhle.
Jinak jsem si tedy založila album. :wink:
23. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Já jsem taky nemusela pro kartu. Doktorka si ji vyžádala a nechala poslat :wink:
23. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo, je to výhoda, já jsem se teď taky objednávala k Dr. a objednal mě až na 9.9. no mazec...
Je sice super, ale slyšela jsem, že pokud ženské nic není, je to dobrý, ale pokud má problém. nic nevyřeší.. tak nevím, já počkám asi do toho září, a pokud nebudu těhu, tak mu to řeknu a uvidím, jak se k tomu postaví... myslím, že pokud je doktor, tak by měl najít příčinu proč to nejde, a ne aby mi vykládal, že to bude řešit až za půl roku, tak jako Jaspi tobě.
23. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Toho se právě také bojím, jsem u svého dr už 11 let, vlastně od doby co jsem to poprvé dostala. Jenže tenkrát to řešil všechno proverou. Pak jsem nasadila HA a brala ji 9 let, nic mi nebylo, takže podle běžného vyšetření a napsání receptu nepoznám, jak kvalitní dr to je. To uvidíme teď.
Naštěstí se k němu nemusím objednávat, a vezme mě kdykoliv, když si vyčekám frontu v čekárně. Objednává si jenom těhule do poradny.
23. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
no, já zase problémy nemám, nevím co bych řekla, MS pravidelná po 28 dnech, dle ovu testů, mám ovulaci taky... takže nevím. :unamused: a to je to nejhorší...
23. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Dobré ráno holky - dnes jsem v práci už od 6 ale koukám na koníka. Chce se mi dešně spát.

Naši diskuzi jsem našla až na 4 stránce, měla mychom se stydět :fearful:

A ca co jinak, ladenko, nějaké změny, a co ty anoli, jakpak se vede.
Jinak holky včera jsme se tu v práci tak pohádali že máme v pátek poradu (neočekávanou) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 06:52  • Odpověz
ahoj holky,no já se rozčílila hned teď ráno v práci :unamused:
24. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
hned po ranu , jezus co se to tam u vas deje?
24. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Tak jsem se byla projít po chodbě,normálně jsem to musela vydýchat :frowning2: ...kolegyně zapomněla včera poslat jeden důležitý mail a dneska ráno to normálně sprostě hodila na mě,tak jsem jí od plic(a před šéfem) řekla,že jim tam hned teď zavolám a omluvím se jím za to,že ona je blbá:slight_smile:
24. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
no to my se pohadli vuli blbymu mliku a pak se to rozjelo (je tu víc divizí a ta jedna si mysli ze je nej) a porád maj blby pripominky, tak jsme tu na sebe jeceli
24. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.