• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
tak to je dobrý...kvůli mlíku jsme se taky jednou chytli, kolegyně chtěla půjčit a řekla mi ať jí ho donesu,jenže já zrovna nemohla a ona se nas.ala,že jako nemám zájem,že ona by mi ho donesla a tak...no byla to tehdy sranda :slight_smile:
24. čer 2009 v 07:34  • Odpověz
:grinning: vetsinou to vzdycky vyusti kvuli kravině :grinning:
24. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
To jo a pak si člověk připadá jak pako,že řeší kraviny...dneska očekávám druhou přírodní mrchu :confounded:
24. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
tak uvis zda prijde, já jsem vcera rano mnželovy oznamila, že nové snažení začnem cca od pondělka, a on vecer uz si to asi nepamatoval a zase "můžu k tobě". tak jsem řekla od pasu nahoru jo jinak ně "pak mu to teprva došlo". Pry se ho ptají v nové práci, co děti a kdy už to bude.
24. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Čau holky, tak ty hádky v kolektivu vám fakt nezávidím! Není nad to nemít kolektiv kolem sebe a prostě si jen dělat svoje.. :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky, tak to u nás zatím na takové hádky nedošlo , naštěstí
já na mrchu teď taky čekám, už jsem myslela, že se to rozjelo, ale zatím kromě špinění nic :unamused: že by po půl roce pohody začalo tělo stávkovat :angry: ?
24. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Cher:určitě příjde,už mě bolí záda,břicho a včera jsem měla chuť na sladké-což je u mě jasné ohlášení:slight_smile:...já jinak sladké nemám ráda(teda čokoládu)
24. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, mě už doma s kartáčkem v puse opět přepadl zvonící telefon a problémy. Jsem otrávená už od rána. Navíc kolegyně, která tu sedí a nic nedělá, tedy kromě hraní kulečníku, si včera vydupala zvýšení platu. Pak mi druhá říká, že bych neměla mít tak moc uklizeno na stole, že si pak ředitel myslí, že nemám co dělat. Chápete to? :confounded:
Mám tady toho plný zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mrcha přišla včera po sprše, manža doufal, že bude sexík, tak měl smůlu. Je to teda takový slabý červený špinění, ale alespoň, že něco a nemusím na další injekci.
24. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
tak holky, už jsem na to přišla, ted si to všechny odbydeme, a přistí měsíc už ne :sweat_smile:
24. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Joooo chersi,souhlasím:slight_smile:
24. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
I já souhlasím, taky si myslím, že nejsem těhu... ale co, někdy se to zadaří... :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
tak jsme se shodli - to se mi líbí :sunglasses:
24. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Zuzi a kdy má přijít mrcha?
24. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Já vás doženu pak za měsíc jo? :slight_smile: Tento měsíc stihnu nasadit jen Utroš, ale příští už o Clostil a to snad budou vajucha jak hrom :grinning:
24. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
jaspi - jasně že nás doženeš :wink: možná že na dohánění nás bude víc :sunglasses:
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojky dnes mám ovulku a manžel nikde... :angry:
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
musíme doufat, ale na to pořád myslet :unamused:
24. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky já až budu mít jednou ovulku, tak budu tak slavit, že mi bude jedno jestli bude přítel doma nebo ne!
:grinning:
24. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
holciny moje, když budu po ukončení MS zase měřit teplotu jak OVU poznám
24. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
jaspi - :grinning: :grinning:
chersi - já to zadávám na net na wunschkinder a ono jí to tam - sice zpětně - vyznačí, a vyznačí jí tehdy, když ti po 6 dnech nízkých teplot po další 3 dny teplota stoupá - den s poslední nízkou teplotou a den před a den po označí jako dny, kdy pravděpodobně proběhla ovulace
24. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Podle měření to ale člověk pozná až zpětně ne? Že se jaksi změní teplota a to znamená, že ovu už BYLA.. Kdežto test ti ukáže že bude.. holky to většinou s tím měřením dělají tak, že měří delší dobu - víc cyklů, tak už dopředu pak ví, že jim to vychází třeba na 14DC
24. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
jj jaspi, podle teploty se pozná, kdy ovulka byla
24. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky :wink: :slight_smile:
chersi, jak se mi vede? Blbě, protože jsem debilní a musím dělat všechny zkoušky na podruhý!!! A makro jsem možná zase neudělala, takže ti ho zopáknu v srpnu nebo září a nebo až ve druháku!!! Mám depku jako sviňa, ráno jsem zas brečela, proto jsem radši ani nelezu, abych vás nenakazila... :cry:

Vím, že to zase přejde, ale teď mi to je prostě líto. Ještěže mám mýho milovanýho manžílka, kterej je tak strašně hodnej a vždycky mě dokáže utěšit a rozumně mi to vysvětlit... :dizzy_face:

Jinak snažilkujeme, i když teď jsme měli 4 dny pauzu... podle grafíku bych měla dostat druhou přírodní ms myslím, že za cca 7 dní... musím se na to podívat... nějak to uteklo... asi to je tím, že furt ležím ve skriptech a na nic jinýho nemám čas. Už mě to fakt nebaví a ještě, když se mi nedaří. :angry:
24. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Chápu anol, ale jak říkám všem svým kamarádkám, vše bude dobré a škola je brnkačka a tudíš to zvlýdnou, a totéž říkám i tobě.

jen mezi nás pojď, alespon přijdeš najíné myšlenky.
24. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
:slight_smile: já ji mám dostat příští týden v úterý... myslím, že bych poznala, kdybych byla těhule.

a jinak, jsem teď vytvářela album na modré střeše, tak se koukněte...

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=389718
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
chersi, no já když se to nahromadí tak vyvádím a pak jsem někdy zas tak laxní, že si říkám - no a co a i kdybych s tím sekla, tak se svět nezboří!!!!!!!!!!! :sunglasses: Jak kdy no, záleží na náladě... :rolling_eyes:

Máš pravdu, aspoň přijdu na jiný myšlenky. :wink:
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
anoli - ty stuuješ dálkově a ještě k tomu chodíš do práce?
já se o to taky chvíli pokoušela, ale já na to fakt neměla
tobě držím palce, tak holt dáš ty zkoušky na podruhé :wink:
24. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
já jsem nad dálkovym chvili i premyslela, ale urco bych to nedala, nedonutila bych se doma po praci ucit, kor kdyz jsem delala na 3 smeny, delnici.

Obdivuji kazdého, kdo do toho jde a vydrží.
24. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
anoli, já taky zkoušela studovat dálkově, ale v práci to je drsný i tak, a kolegyně měly pocit, že když jsem ve škole nabo se učím, tak mám volno a pak jsem musela být déle v práci. Navíc se neumím učit večer, takže jsem to taky vzdala... Chci být spokolená a šťastná a ne v depresích, ale ty to určitě zvládneš..... :wink:
24. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.