• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli a vůbec všichni studenti, studující při práci, mají také můj obdiv, já si to zkusila a zjistila, že to není nic pro mě
24. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
copa, jo jo pracuju a dálkově studuju a je to hodně náročný... :rolling_eyes: Do toho ještě domácnost... no, někdy si připadám jako blázen. :sweat_smile:
Jako mimo zkouškový je to naprosto v pohodě, pár úkolů, dá se to zvládnout a pak flákačka... ale když přijde zkouškový tak je to šílený!!! Málo času, učím se každý den do půlnoci, pak ráno v 6:30 hodin vstávám, pak jsem nervózní a když přijde sebemenší problém tak hned bouchnu... :unamused: Jinak se to snažím nehrotit, snažím se, ale říkám si, že mi o nic nejde, když mám střední, zatím i práci... ale někdy to fakt nejde no... :pensive:
Zuzi, i tak jak píšeš to mám taky náročný. Možná je to jen můj pocit, ale přijde mi, že se na mě dívají skrz prsty, že mě musí střídat... a přitom já si kvůli tomu beru dovolenou... já to zatím nechci vzdávat, ale třeba to přijde taky... zatím chci ještě bojovat, ale pokud to nepůjde, tak se na to prostě vybodnu. Taky se nechci pořád jenom stresovat! Jdu se podívat na tvé album. :wink: Ať přijdu na jiné myšlenky. :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
holky, díky moc za povzbuzující slova. Ani nevíte, jak moc mi to dodá síly a potěší to! :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Zuzi, budete mít moc hezký bydleníčko! :wink: Dřív se mi tenhle funkcionalistickej styl nelíbil (teda doufám, že to říkám správně), ale teď se mi líbí čím dál víc. Prostě v jednoduchosti je krása! :dizzy_face: Fakt to budete mít moc krásný! Tak přidávej fotečky, já se budu kochat. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
my tě vtom nenecháme anol. Máš silnou vůli, to má málokdo
24. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Díky anoli... bude to opravdu funkcionalisnus, nic u nás nenajdeš kruhového... už sháním funcionalistické a art deco doplňky, na aukru a na bazarech... taky bleší trhy jsou super.
Anoli, to je přesně ono, já si brala dovolenou, ale kolegyně to nechápaly... já mám vyšší odbornou školu, takže jakýsi titul mám, a pro práci ve státní správě to stačí, manžel vejšku má, podporoval mě jak mohl, ale pak už viděl, že jsem z toho úplně v pasti.... já bych to zvládla, ale musela bych chodit jen do školy a ne do práce. Taky mi nabízel, ať zůstanu doma, ale to jsem odmítla.
Moje mamka dělala vejšu ve 40 a zvládla to, ale ségře už bylo 22 mě 18 a s taťkou jsme se o vše postarali o celou domácnost, nákupy a apod. chodila do práce jen do dvanácti a pak se učila... takže trochu o něčem jiném...
24. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
zuzi - tak to má teda maminka můj bezmezný obdiv, ve 40 bych do toho asi nešla
24. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
no, jí nic jiného nezbylo, buď mohla dělat to co jí baví a v em je fakt dobrá - to zname¨nalo vystudovat VŠ nebo zůstat jako učitelka v MŠ. Tak šla studovat a je z z teď logopedka, vydává knížky pro děti, sestra je ilustruje, jezdí školit a přezkušovat učitelky MŠ. takže jí to opravdu hodně dalo.... a navíc ona je fakt bedna, za celou dobu měla jen jednu dvojku.
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
copa, můj taky :wink: Je fakt, že tam s námi studujou i starší lidičky a já je opravdu obdivuju. Ale je to fakt jak píše Zuzi o něčem jiným no...
Jó tak to by mi vyhovovalo být doma a učit se. Kdybych nemusela do práce, tak by to bylo určitě lehčí. :wink: Ale to bohužel nejde. :rolling_eyes:
Tak to je fakt dobrá... to já jsem ráda, že prospívám a většinou za lidovku. :grinning: Jenže ekonomika je asi trošku těžší než logopedie... nevím no, možná jsem si jen vybrala blbě no. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi, já jsem byla po střední rok na vyšší, ale nebavilo mě to. Bylo to samé opakování a mě to přišla jako ztráta času, tak jsem si ročník ukončila, našla jsem si práci a pak už se do školy nevrátila. Mrzí mě to do dneška, ale kdyby to šlo dálkově dodělat, udělala bych to. Bohužel to nešlo no... :pensive: Ale beru to tak, že to tak mělo zkrátka být... osud. :confused:
24. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Anoli, já když si vzpomenu na ekonomiku, tak si představím "hnotný statek" což dodnes nevím, co to je... a ještě spoustu dalších nesmyslů, tak mi špatně..
Mamka by to nezvládla, kdyby neměla nás velké a taťku szupermana :grinning: i když ona je v podstatě super žena, takže by to asi zvládla taky :wink: bohužel jsem částečně po ní a částečně po taťkovi...
24. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Zuzi - :grinning:
Né, jako fakt je dobrá. :wink: :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
já taky zkoušela ekonomku, přímo VŠE, ale dávali plno semestránlích prací i mimo zkouškové, psali se testy během semestru, to já prostě nedala, tolik času jsme tomu prostě nemohla obětovat, protože to bych asi vůbec nespala, nejedla, nic :unamused:
24. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
copa, tak to u nás je to v pohodě. Během semestru dají pár úkolů, ale není to tak hrozný, dá se to. Horší to je, když pak začne zkouškový. To je maso! Jenže já se nedokážu učit čtvrt roku předem! :wink:
Zuzi, koukala jsem, že máš vytvořený albíčko i na MK, viď? :wink: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
ladi, taky jsem koukala na tvoje albíčko. Tý jo, máš docela pěkně plochý bříško! :wink: To já se radši fotit nebudu!!! :sweat_smile: :confounded: :angry:
24. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
anoli: jo jo, ještě tam chci dát naši Ladu... a pak třebas někdy nějaké pozitivní testíky... :grinning:
24. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
já se taky fotit nebudu...... :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Anoli, klídek, je to záměrně focené ihned po ránu. :grinning: Večer vypadám už jako těhule. :grinning:
24. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
ladi, tak já vypadám jako těhotná i po ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla bych cvičit, copak je ale čas a chuť? :rolling_eyes:
Zuzi, tak já doufám, že všechny tam budeme mít dříve či později těhotenský testy - hlavně teda ty pozitivní! :wink: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak já taky koukla na ladenky bříško/nebříško a fotky mého pupku rozhodně tady dobrovolně nezveřejním :grinning:
24. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
no já myslím, že kdybych tam dala svoje, už byste si vytvářely novou diskusi.... taky jsem celoročně těhotná.. :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky záměrně je ta fotka taky jen do půli zadku, ten zbytek je nepublikovatelnej. :grinning:
24. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak už menstruuju, sice slabě, ale jo. Co mě však docela udivuje, že mě vůbec nebolí břicho, nebo jenom tak trošku ... neznatelně. Před HA to byl děs, a i při HA slabé bolesti.
Ale třeba se to ještě rozjede.
24. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
no jako upřímně vám řeknu, že se mi letos nebude chtít vůbec do plavek... :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Anoli, já si zrovna na dovču koupila nové. Doma jsem se v nich nafotila a řekla, že nikam nejedeme. :grinning: A pak mě napadlo ty fotky dát na lednici, abych to měla před očima pokaždé, když se jdu nadlábnout. :grinning:
24. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Už jsem si do alba dala i tu moji neteř...

já doufám, že do plavek letos nepůjdu, na golfu naštěstí bazén není... :wink:
24. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ladi, no tak to je dobrej motivační prvek! :wink: :grinning: Že bych to zkusila taky??? Ne ne, já myslím, že v tom to není. Já se zas tolik nepřejídám, jen by to chtělo víc se hýbat, ale když mě to ták nebaví. :confounded:
24. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Zuzi, Laduška je moc hezká :wink: Má krásný kukadla :dizzy_face: :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
anoli, jak říkáš, je to jen o pohybu... ségra je prostorově výraznější a taky měla fintu že se vyfotila a dala to na lednici, bpak už dospěla k tomu, že radší chodila pro jídlo do spíže... takže úspěch žádný.
Kukadla má naštěstí po mým otci... tam mají všichni takový velký oči.. tak doufám, že moje děti, je budou mít taky... v porodnici vypadala, jak opička :grinning: zkusím najít fotku
24. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
tož už jsem je tam dala :grinning:
24. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
jééé :grinning: Tak přesně takhle vypadala malá jedněch našich kamarádů :grinning: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.