• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky nám tu delníci prekopli kabel od netu hrozný, jinak chválím vás za albíčka, jsou moc pekná :sweat_smile:
24. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
Tak se mějte, já pádím domů :grinning:
24. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
no já si říkám, že se dnes ani neukážeš... :wink:
24. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Já se taky musím někdy dokopat a udělat to album!
24. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
taky jsme na ně pškně nadávali :confounded:
24. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
pacholci... :angry:

já tu budu dnes tvrdnout až do šesti, to vy už budete pěkně doma :angry: :angry: :angry:
24. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
no já tu bubu asi od 6 do 6 - manza porad jeste nejde z prace a mí me vyzvednout (a to mam delat od 8 -16:30)
to je k vzteku
24. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
no to jo,Martin pořád pryč, tak jsem pořád někde čekala, nebo si půjčovala auto našich, což byl děs. Pak jsem Martina nutila jezdit nakupovat a po měsíci ho to přestalo bavit a já dostala pod stromeček fáro... taktika jako blázen, ale zabralo to... :sunglasses: Ježíši, teď vypadám, že mi jde jenom o prachy... ale já jenom miluju auta, a je to pro mě relax... já jinak nakupuju v sekáčích... nasnáším drahé obchody a tak.. :wink:
24. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
ahojky holky, taky vám to počasí už leze krkemm mě děsně.

my jsme měla každý své auto, ale jak jezdil manžel kamionem, rozhodli jsme se to mé prodat (bylo menšá), protže nám bylo k ničemu, akorat stalo před barakem. No já jezdila jeho.

Ted uz zase do práce dojízdí denně a tak jsme koupili motorku , ale když pší tak si bere auto.
Dneska tu taky budu čekat :frowning2:
25. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
dobré ránko chersi, :slight_smile:
tak to je jasné... udělala bych to stejně. Když si vzpomenu, jak jsem pořád někde čekala a nebo jak prosila otce, aby mi půjčil auto, no hrozný. Motorky moc nemusím, měla jsem borce s motorkou, a nemám to ráda, opravdu si myslím, že je to nebezpečné a jsou to dárci orgánů. Kdyby Martin jezdil asi bych o něj měla neustálý strach.
25. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
taky že mám strach, zrovna dnes mu budu objednávat přes net nějakou lepší helmu. on to má vyloženě jen jako dopravní prostředek do práce ale i tak, helma je helma
25. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobré ránko holky,já mám dneska malý pátek, zítra nejdu do práce:slight_smile:...a ke všemu jsem dnes na celém oddělení jen s jednou kolegyní,ta sedí o dva kancly dál,takže pohodička neuvěřitelná:slight_smile:...to je paráda :wink: ,dneska mě to tady i baví :sunglasses: . Včera jsem se byla ostříhat,manžovi jsem řekla,že jedu nakupovat a přijela jsem ostříhaná:jeho reakce "okamžitě si nech dovázat ty vlasy,tobě to sluší ještě víc než předtím..otočil se na mého taťku a říka mu- půjč mi řetěz já jí přivážu", tak mě potěšil.
25. čer 2009 v 07:11  • Odpověz
no přesně, nikdy nevíš... když jedeš v autě, tak jsi alespoň trochu chráněná autem, airbagy a pásy, ale na motorce máš jen tu helmu...
Jinak ve vyškově je nádherně.... :slight_smile: a doufám, že to tak zůstane, mám dnes odpolko na hlídání Ladu, páč ségře už začíná být špatně, zvrací a má neustálé zimnice, tak se střídáme celá rodina v hlídání... teda asi mě ty nevolnosti taky neminou.... :confounded:
25. čer 2009 v 07:16  • Odpověz
ewul, no vidíš - to u mě manžel nechtěl o ostříhání anio slyšet, ale já měla vlasy skoro do půly zad a vždycky večer mi na nich ležel, už mě to přestalo bavit, ted mám mikádo a jsem spokojená, sice nejdřív trochu prskal, pak si zvykl, ted říká že je to přece jenom lepší:slight_smile:
25. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
ewu, to se teda pochlapil... :wink: u mě si toho skoro nikdy nevšimne, po hodině se teda zeptám, co na to říká a klasická odpověď: no super lásko, moc ti to sluší... jedu za čtrnáct dní tak uvidíme...
25. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Já už jsem se musela nechat ostříhat,jinak bych brzo byla plešatá..měola jsem vlasy pod ramena a teď je mám tak na krk:slight_smile:....vlasy mi rostou naštěstí rychle,takže jsem se nebála-manža taky nechtěl o stříhání ani slyšet,ale jak viděl jak jsem nešťastná z toho jak mi padájí ( a že to nebylo málo), tak pochopil a řekl,že teda ano.
25. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
je to zvláštní ale třeba vlasy moc neřeším, vždyť dorostou. Ale chodím na nehty, protože svoje mám fakt hrozné a u těch zvládnu jen francii, max. s nějakým stříbrným decetntním doplňkem, jednou mi místo bílé francie udělala fialovou a já jí za dva dny volala, že to psichycky nezvládnu, ať mi to předělá... ale vlasy můžu mít klidně fialové nebo modré, asi proto že je nevidím..
25. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
ježíši, "psychicky"... omlouvám se...
25. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
dámy, jedu do práce za chvíli budu zase on-line.
25. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak to já měla dlouho vlasy skoro do pasu a od všech melíru prakticky blond. Pak mě to přestalo bavit a nechala jsem to nabarvit na hnědo s červeným melírem a sestříhat nad ramena. Přítel byl z toho dost nešťastný a nic co jsem si pak dala se mu nelíbilo. Hlavně by mě zabil za ofinu - i když jen tu na bok. On je na ně vysazený :grinning: Tak jsem si teda zas nechala růst dlouhé. Teď je mám pod ramena a do červena a s tím je spokojený. No a nehty - já si dělám gelovky sama,takže když mám náladu, jsem schopná si je i 2x do týdne odlakovat a pomalovat podle nálady. Třeba dnes mám do fialova svetr, tak mám nehty k němu.. To mě baví a bez nich už bych byla jak bez ruky.
25. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
Myslím,si že 90% ženských které sdělají v kanclu mají udělané nehty-je to super mít pořád upravené ruce:slight_smile:...a já jdu zrovna dneska na doplnění :wink:
25. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
jsem tu, měla jsem zelenou vlnu :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Ewul - já kdybych si je nedělala sama, tak nevím jestli bych chodila.. Od manikérky jsem nebyla spokojená. Za 1) brzo mi některé odletěly, za 2) Dělala je hnusně tlusté, tak že bylo poznat, že jsou umělé a taky neuměla kreslit a zdobit. Prostě francii a nazdar :angry: Pak když třeba vidím nějaké holky, aby nechodily furt doplňovat a ušetřily to mají odrostlé.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych asi měla pak radši svoje.
Ale když to nějaká manikérka umí,tak to jo. I když mě by už teď štval ten čas, co si tam musím odsedět. Ale normálně teď si ve Zlíně otevřeli Nailstudio vietnamky a prý jsou fakt pečlivé a precizní.
25. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
ahojky :wink: :slight_smile:
ewul, tak já patřím do těch 10%, které dají spíř na přírodní nehtíky :grinning: Né, kecám, já jsem je měla taky, ale nebavilo mě to pořád chodit na doplňování. Přišlo mi, že tam jsem furt. Pak jsme se odstěhovali a já si nechala narůst zase svoje. Bylo to strašný, když mi odrůstaly!!! A pak, ty moje byly tak strašně slabý!!! Říkala jsem si, že až najdu někoho, kdo je dělá poblíž mého nového bydliště, nechám si je udělat, ale když jsem viděla, jak ty moje nehtíky trpí, rozhodla jsem se, že si nechám svoje. Asi půl roku jsem je měla strašný, fakt strašný, ale teď už se spravily, zesílely tak jsem ráda. Mám je takové polodlouhé, musím je teda častěji pilovat a lakovat zpevňovačem, ale musím říct, že jsem s nimi spokojená a líbí se mi. :wink: Ale po sundání gelovek to byla teda síla!!! Byly slabý jako papír - nerada na to vzpomínám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mě včera začalo bolet břicho a opět mám citlivý bradavky, tak to vypadá, že se každým dnem přihlásí ms... Mám to dostat za 4 dny, tak jsem zvědavá, jestli to tak bude... :unamused:
25. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Mě dělá nehty kamarádka,která ma svoje studio,a můžu říct,že jsem maximálně spokojená-vždycky u nehtu podrbeme,takže to mám vlastně spojené příjemné s užitečným...jo o těch Vietnamkách jsem to už taky slyšela,jsou i v Ostravě...
www.nehtove-studio-sindy.wbs.cz
kukni takové mi dělá ta moje:slight_smile:
Jaspi, jsou i v brně, ale nedělají je ženský ale vietnamský chlapi, hleděli jsme na ně s Martinem jak blázni... měli roušky a jeli jak fretky...
já jsem chodila ke slečně do prostějova, je úžasná, přesně to cio od nehtů očekávám, ale kočenka se mi stěhuje do Prahy :frowning2: Skoro jsem to ořvala, teď jsem si našla paní ve Vyškově a jdu tam 10. tak uvidíme...
Ewu, taky si myím, že ženský v kanclu hlavně ukazují nethy, i já .... když viděli ty moje, tak se divím že neutekli..
holčiny, já měla gelovky 2 x, strašně se mi to líbí, ale to doplňování je strašný a hlavně paní u nás si za ně říká 1000 za nový a doplnění 500, no když si vezmu, že tam jdeš na doplnění 2 x za měsíc(nehty mi rostou rychle), tak se mi to fakt dávat nechtelo.

2 x jsem je strhla nasílím a trvalo jim pěkně dlouho než se srovnali:(

Ale už o nich zase přemýšlím, jsem hrozná :confused:
25. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
já za ně dávala 450,-- a jezdila tam jednou za tři týdny, ale je to jediný do čeho investuju teda mimo benzínu... :grinning:
byla jsem kdysi už tady ve Vyškově, ale ty jsem si po dvou dnes ztrhla sama... byl to hnus, když si vzpomenu na tu bolest... teď mě ta kočenka naučila, jak se o ně mám starat, že si je můžu zkrátit a je to sto a jedna.
25. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Ewul - šikulka ta kamarádka :slight_smile: Mě se líbí i ty různé kamínky, ale jak je to zdobení vyšší a zachytávám se, tak to nesnesu..
Jinak můžu poradit těm, co nebaví na nehty chodit, ale co jsou šikovné a trpělivé - dělejte si nehty sami! Fakt je to rozdíl, ze začátku to vypadalo hrozně,ale po druhé už v poho.. Nepotřebujete ani kurz - nic. Dá se totiž používat gel za studena a k němu nepotřebujete žádnou pec ani nic takového.. Klidně kdyby někdo chtěl, napíšu vám jak se to dělá a hlavně - koupíte si gel za asi 1000 Kč i s poštovným + krabici tipů za nějakých 150Kč a máte vystaráno na rok. Ze začátku jsem utratila za různé laky a zdobičky, ale i ty se dají sehnat levně a fakt na tom ušetříte a hlavně když vám nějaký uletí, tak si ho kdykoliv doděláte a ty nehty jsou tenké - né ty tlusté geláky co jak odrůstají, tak je tam ten hrb.. A i bez lakování vypadají přirozeně když je uděláte dobře. Jako zničené nehty má člověk vždycky - to dělá hlavně lepidlo a že ten neht je v podstatě nepoužívaný a nedýchá, tak zeslábne.
25. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
jaspi, jsi šikovná, já to teda rozhodně nezvládnu... pro mě je problém ostříhat si nehty pravou rukou... jsem taková grmla... :angry:
25. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.