• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
to já zase ne, nehty si lakuji a dělám celkem dobře řekla bych francouskou manikůru. ale musím na to mít klid :sweat_smile:
25. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
já ani nemám moc trpělivost :angry:
25. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
jaspi, klidně mi ten návod pošli :wink: - třeba až si to rozmyslím a zasteskne se mi po nich, budu si je dělat doma sama jako ty :wink:
25. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Anol, dodělám tady nějaké poukazy a pak ti to písnu do IP. Nebo kdyby chtěl ještě někdo, tak asi zrovna sem..
25. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
tak jo, díky :wink:
Jak jsem již psala, zatím o tom nepřemýšlím, protože mi stačí ty moje nehtíky, které si upravuju sama. Zatím se mi líbí, ale až mě třeba omrzí... :wink:
chersi, přesně, taky si dělám francii :grinning:
25. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
jasně Jaspi písni to... třeba se zblázním a budu to chtít vyzkoušet... ne.. :grinning: brala bych to pro ségru a pro mamku, ty jsou šikovné, na rozdíl ode mě...
25. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
jaspi já jsem taky pro,ať to sem písneš:slight_smile:...to by mě zajímalo!!!
25. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
přidávám se k většině
25. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Já teda nevím, včera mě bolelo břicho, jako kdybych to měla dostat a dneska skoro nic... člověk aby se v tom vyznal! :unamused: Když jsem to včera říkala manžílkovi, tak byl trošku zklamanej, ale pak říká, no tak stejně jsem si myslel, že se to hned první měsíc nepodaří... tak třeba ten další :wink:
Tak uvidíme, zatím ms nepřišla, ale podle kalendáříku má ještě 4 dny čas... :sunglasses:
25. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak jo - takže prodává se to na: nehty.com a buď si můžete vzít sadu Balíček gel za studena mini (1430,-) a pak už jen dokupovat gely nebo zvlášť Lightining nails - sada na gel.modeláž bez lampy (950,-) a taky budete potřebovat tipy (mě třeba vyhovují Umělé nehty Curwe 100ks - do oblouku 115,-) Ale v té sadě je i gilotina, kterou budete potřebovat na zastříhnutí tipu a lepidlo. Leda si to koupit zvlášť + je dobrý širší štěteček a pilníky. Takže: nehty si ostříhat úplně na krátko a nachystat si tipy (podle šířky nehtů zvolíte velikost ) Pak na drážku na tipu dát lepidlo, přiložit a chviličku přidržet. Až uděláte celou ruku, tak ostříhat gilotinou na požadovanou délku. Je lepší začínat první dělat pravou ruku, protože opačně - když už na levé budo tipy, tak se vám to bude dělat blbě. Až máte obě ruce, tak ten přechod mezi nehtem a tipem zbrousit pilníkem na hladko - aby tam nebyl cítit přechod. Dobrý je k tomu tekutý pilník (něco jak lak, kterým když ten přechod potřete, jde líp brousit) Můžete zrovna zabrousit i ty konce - do kulata, hranata..jak chcete. Pak nanesete gel (je to jako průhledný lak) a hned ten neht "namočíte" do pudru - takový prášek jemný. Chviličku počkáte a přebytečný pudr oprášíte tím štětcem (fakt dobré si ho pořídit - jakmile je pudru moc, bude tam hrb..) Pak to ještě 1x přetřete tím gelem a po chviličce na to fíknete aktivátor - Sprej který zařídí, že to všechno ztvrdne. Na záčátek je dobré dělat to po 1 nehtu na hotovo, aby jste nemusely spěchat. No a na konec to celé v vrchu zbrousíte pilníkem (celou plochu nehtu a pal vyleštit leštičkou) Pak už jen lakovat, zdobit.. Laky a zdobičky klidně od ťamanů nebo jakékoli levné, tím že tip je umělý a nemastí se, tak se vám to nebude loupat. No a stejným způsobem můžete doplňovat nebo když je chcete udělat nové,tak zbrousit - k tomu zas využijete ten tekutý pilník. Uf, snad je to všechno..
25. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
nevypadá to složitě
25. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
no, já dobrovolně přiznávám, že tohle nezvládnu, máš mlůj obdiv... :dizzy_face:
já bych byla po hodině šedivá a skákala bych z okna. :grinning:
25. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem ten svuj pravidelný cyklus zakřikla :frowning2: jsem 32DC, 5den špiním, MS nikde, teplota 37,2C, dokonce jsme zkusila test, ale ani náznak druhé čárečky :cry:
jinak nehty já mám svoje, francie sem i moc líbí, ale já v okolí vyzkoušela 4manikérky a nikdy to nebylo přesně podle mých představ, takže na svatbě jsem je měla a pak jsem je dala pryč; sama bych to asi nezvádla, tak zručná nejsem :grinning:
25. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
no tam budto se to rozjede, nebo je jasno :grinning:
25. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Holky to se vypracujete - hlavně levou ruku začnete líp ovládat. Když si vzpomenu, jak jsem na začátku se tou levou nemohla pomalu trefit zdobičkou na neht a dnes s ní maluju kytičky :grinning: První neht byl hnusný, druhý lepší a třetí už lepší jak od té manikérky.. všechno chce tréning. A hlavně člověk si to časem vychytá, jak mu to vyhovuje..

Copa a není to špinění už MS? Já taky jen špinila a bylo to - protože doktorka mi říkala, že když narostě jen nízká sliznice, tak můžu jen špinit.. Čím vyšší sliznice, tím silnější MS
25. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
no tak to nevim jako mám sliznici já , jelikož lítám pořád měnit tampon
25. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Cher -tak asi dobrou :wink: Já doufám ,že po těch lékoch budu mít taky a hlavně že je budu snášet..
25. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
jaspi - mě dr řekla, když jsem tam byla před první bezpráškovou menstruací, že klidně ani krvácet nemusím než se tělo srovná, ale já vždycky před MS pár dní špinila a pak Ms přišla, ale teď si dává na čas :angry:
25. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
v tomhle se nevyznám a hlavně se přiznám, že jsem nad tím nepřemýšlela
25. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
se asi blbě zeptám,čím je sliznice výš tím je to lepší? :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
ewul - jj, čím je vyšší, tím je pro vajíčko snazší uhnízdit :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
to jsem taky nevěděla, ale vím, že mě vždycky je strašně a že ji mám fakt hodně silnou a ségra říkala, že to je známka toho, že vše funguje tak jak má.... tak to je asi ono, já to dál s ní neprobírala.. neměla jsem potřebu...
25. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Zuzi, tak to jsme na tom stejně. Já při ms taky vždycky trpím jako zvíře... :frowning2: Právě jsem si spíš říkala, jestli není něco v nepořádku, když mám bolesti...
25. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
tak to já mám MS v pohodě, žádná bolest, nic a radši si myslím, že takhle je to v pořádku :wink:
25. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
nemyslim si anol, ze by bylo neco spatne, aleson to tak riká kazdy ze pr MS trpí (bez HA samožřejmě) i mě dost bolel podbříšek, než jsem to ted dostala, ale od včera už je to v pohodě.
25. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
já tak dva dny frčím na nurofenu rapid, abych vůbec přežila, když jsem v práci a lítám na jednání a kvůli lidem tak je to fakt mazec... teď to mám dostat na dovošku, takže se asi po greenu budu plazit... :grinning:
25. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Já vím ,že sliznice by měla být 8 - 10mm aby se mimčo mohlo uchytit. Já měla jen 4,7 - tak doktorka říkala, že je to bez šance.. Já jsem teď zhruba 14DC a už pár dnů mě pobolívá břicho jako před MS a taky mám trochu nějaký výtok.. ale jinak v poho - nic mě neštípe, nepálí..to ne, ale jen mě to štve, protože nevím z čeho to je. Máte to taky tak? Četla jsem, že nějaký výtok je normální..ale jak se to pozná? :confused:
25. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
tak to ti neporadím jaspi, já bych měla takových otázek, když na to přijde. :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
jaspi - já taky četla, že určitý výtok je normální, dokonce nutný, aby pomohl na cestě spermijkám do dělohy, kopíruju ti z netu, jak se pozná : :wink:
http://merenibt.xf.cz/symptotermalnimetoda.html#c - sledování hlenu...
Konzistence hlenu se pozvolna mění s blížící se ovulací, po ní hlen vysychá, děložní čípek se uzavírá hustým hlenem a vstup spermií (a jakýchkoli jiných nečistot) je znemožněn. Sledování hlenu je proto výhodné i proto, že na rozdíl od BT nám dokáže blížící se ovulaci předvídat dopředu. Nyní se pokusím stručně popsat jednotlivé typy hlenu, opět ale musím zdůraznit, že každá jsme jiná a je třeba několik cyklů pravidelného sledování, abychom rozpoznaly, jak se u nás které druhy hlenů projevují. Možná zjistíte, že některé typy hlenu se u Vás vůbec nevyskytují (nebo jen tak krátce, že je ani nestačíte zachytit).
- žádný hlen - pochva je suchá, nenalézáme žádný hlen, tato situace je obvyklá zejména na začátku cyklu a po ovulaci
- lepkavý hlen - jak název napovídá, bývá hustý, lepkavý, vůbec není tažný, může se i drobit
- krémový hlen - oproti lepkavému hlenu je vlhčí, krémovější, může být zakalený, podobný krému, ale stále není tažný
- bílkový hlen - toto je nejplodnější hlen, svojí konzistencí připomíná vaječný bílek, bývá čirý, hodně vlhký, ale co je nejdůležitější, TAŽNÝ
25. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Já jsem to už psala někde na začátku diskuze. Já mám většinou trošičku bělavý výtok, ale nesvědí mě nic... ptala jsem se na to doktorky a ta mi říkala, že je to normální, že děloha je jakoby živý organismus, takže je dobře, když je zvlhčená... kdyby bylo úplné sucho, bylo by to špatně. Takhle mi to vysvětlovala, takže asi dobrý. No a asi před 2 měsíci se mi stalo, že jsem měla po milování svědivý výtok, tak jsem hledala na netu a zjistila jsem, že je to docela časté a může to být jen třeba z nového sprchového gelu, který ti nesedne, nebo při velkém zpocení atd. Radši jsem ale doktorce volala a sestra mi poradila nějaké čípky na vyčištění. Vím, že se byli 3 a důležitý je, že mi to pomohlo. :wink: :slight_smile: Ani jsem teda nakonec k doktorce nemusela, tak jsem byla ráda. Přijde mi, že když jsem brala HA tak jsem měla výtok víc a teď co ji neberu je to lepší. Tak to jsou moje zkušenosti s výtokem. Jinak, jak píše chersi, otázek bych měla taky mraky... :grinning:
25. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.