• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jo Zuzi, tak to jsme na tom stejně, akorát že já jsem první dva dny na Ibalginu... :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A u mě bylo teda jedno jestli jsem brala HA nebo ne, bolelo mě to skoro stejně, teď při první přírodní ms mi to přišlo dokonce ještě lepší, tolik břicho nebolelo... :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
mě při ha nebylo absolutně nic jak MS přišla tak odešla, nic jsem nevěděla.
25. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
jaspi,mě tak kolem 14 DC bolí břicho jako bych měla dostat MS,mám výtok...ptala jsem se mudra a říkal,že takhle se projevuje ovulka :wink:
a vytok jsme měla jak předtím tak i teď
Tak já už jsem holky doma,tak jdu s manžou koupat na fil...a jelikož jsem dostala MS tak si k tomu beru i ten už popsaný nurofen a termo láhev na břicho... :frowning2:
25. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Díky všem :wink: Ono to vypadá tak, jak popisují ten při ovulce - ale já mám za to, že ovulku nemám? Tak nevím.. Uvidím co to udělá za pár dní.. Možná se tělo o Ovu snaží, ale toho hormonu je málo..
25. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
jaspi - no tak třeba už ovulku máš :wink: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
já teda ovulku nepoznám... :frowning2:
25. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Copa - to by bylo fajn, ale hormony jsem zatím ani nezačala brát.. Doma udělám test a uvidím..
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
já jí taky nepoznám, z toho si nic nedelejte, proto to zkoušíme průběžně
25. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky a ovulka přichází přesně v polovině cyklu nebo může být třeba i na konci? To je blbost, ne? :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Anol - zhruba v půlce. Ale který den je rozdílné podle toho, jak je cyklus dlouhý.. Při 28 DC je to zhruba ten 14 den, ale někdo otěhotní třeba až 22 den, protože ten cyklus by byl delší.. Takže podle toho..
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
holky být váma koupím si tak na dva cykly ovulační testy ať víte kdy zhruba se máte snažit. Kamarádka se takhle snažila tři měsíce až jsem ji koupila ty testy sama, protože už byla dost depresivní a ona zhistila, že ovu má až za týden...
Mám ještě doma testy co, jsem se testovala tento měsíc a vyfotím je, abyste věděly, jak moc to má být fialové... mě to takhle ukazuje ale teprve od ledna či února, do té doby jsem asi neovulovala, ale neřešila, to je asi podstatné..
25. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
já na sobě ovulku taky normálně nepoznám, ale podle teplot by snad měla být

jaspi - třeba se tělo najednou umoudřilo i bez hormonů, nějak se hodilo do pohody a ovulka proběhla samovolně bez pomoci léků :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Zuzi, začínám o tom uvažovat, že si je koupím, protože takhle to fakt nepoznám... :confounded: To funguje stejně jako těhotenskej test? Jenže kolik si jich musím koupit, abch to byla schopná poznat??? A kolik stojí?
25. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Anoli - v lékárně nejmíň 50Kč, ale tady na koníkovi jsou za 15,- a od 10ks bez poštovného. A když si je budeš dělat třeba 11-15DC, tak potřebuješ ten měsíc 5. Záleží kolikrát prostě budeš testit. Vypadá jak těhu test, ale když je ta čárka jen slabá, tak to Ovu není - musí být minimálně tak silná jak ta kontrolní.
Copa - teď jsem četla, že jak mám málo progesteronu, tak on zařídí, že po OVU roste sliznice. Takže já bych teoreticky mít asi OVU mohla, ale nemám dostatečnou sliznici, aby se mohlo mimčo uchytit. Ale na to snad zaberou ty léky. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já si kupuju 3 ks za 120,--Kč a mě už stačí opravdu tři na měsíc, ale ze začátku bych si být tebou koupila třeba 6 ks a testovala každý den, kdy si myslíš, že máš plodné dny. já začínala tak tři dny před ovu, abych viděla, jestli ji náhodou nemám dřív. Funguje to jak těhotenský test, ale je dobrý tak dvě hodiny nic nepít. Poté co se ti tam objeví dva stejné proužky nebo ten testovací o dost silnějsí tak ovu nastane od 12 -48 hodin. Já to podle teploty nepoznám... a když už jsem na to došla, tak mi vadilo, že už je ovu stejně pryč.... děs, nic pro mě. A je pravda, že podle hlenu to poznám taky, tak tři dny před ovu mám hustý výtok a v den ovu, je opravdu táhlý. Chce to cvik, já už tyhle nesmysly studuju rok... tak mám nastudováno :grinning:
25. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
U nás bude každou chvilku hrozně pršééét! :confounded: Strašně se zatáhlo.
25. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
A už leje a je bouřka! :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
to u nás je teprva ted hezky - jsem vám to tam poslala :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
už nás je teď jen přeháňka, ale na té severní Moravě to musí být hrůza :frowning2: ještě že my nebydlíme blízko žádného vodního toku

já občas na WC pozoruju, že ten papír "tak jinak, lépe klouže" :grinning: nevím, jak líp to popsat :sunglasses: ale jestli je to fakt ten ovulační hlen, to netuším
25. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
copi: ten hlen si muýsíš "nabrat" :sunglasses: mezi prasty a musí být průhledný a natahovací jako vaječný bílek
25. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Copa - asi je. Teď jsem četla jak to popisoval Uzel a ten právě psal, že někdo ho má jen uvnitř a jiná ho má víc a pak že ulpívá na toaleťáku.
25. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
škoda že takovýhle starosti nemají i chlapi aby to vše pochopili :sunglasses:
25. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
když oni si myslí: jedna kapka a jsi taťka... :sunglasses: pacholci, vůbec neví jak to funguje...
25. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
No po pravdě - já to taky dřív nevěděla, ani jsem se o to nezajímala. Než mi operovali před 5 lety čípek, tak jsem ani nevěděla, že ho mám.. a o ovu jsem taky nic nevěděla (natož že k ní patří nějaký hlen) Měla jsem za to, že otěhotnět se dá po celý měsíc, jen v určité dny snáz.. :slight_smile: Krásná nevědomost.. :grinning:
25. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
zuzi - tak přesně to si manžel myslel :sunglasses: :frowning2:
25. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
všichni jsou stejný - ale přiznám se než jsme vzali v potaz otázku dítěte ve skutečnost, taky jsem byla naivní :pensive:
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
jaspi, já taky ne... vůbec jsem o spoustě věcí ani netušilam, ale články mě naučily. Teď je posílám manželovi v kopii na mail, aby věděl, že to není tak jednoduché... :sunglasses:
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
já žila taky v krásné nevědomosti, než mě pročítání článků na netu vystřízlivělo :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.